دوشس کیت نشان می دهد مورد علاقه خود را مشهور که پرنس جورج را دوست دارد

فن لحظه ؟ دوشس کیت نشان داد آنچه او مشهور مورد علاقه روبرو شده است و چگونه پسرش شاهزاده جورج, تحت تاثیر خود انتخاب کنید.

دوشس کمبریج, 38, و, شوهر, Prince William تا به حال یک تماس تصویری با کودکان در Casterton اولیه آکادمی در منچستر, انگلستان در روز چهارشنبه 8 آوریل و آنها مطمئن شوید که برای پاسخ به همه این پرسش دشوار است.

Duchess Kate Reveals Her Favorite Celebrity Meeting
کیت میدلتون و پرنس جورج. شاتر (2)

“بچه ها نیز از آنها خواست آنچه را که بهترین فرد مشهور بود که آنها را ملاقات کرده بود چیزی که من شرط می بندم که نمی خواسته اغلب” رئیس اجرایی از Pendle اعتماد, آنیتا, Carlosگفت: سلام! در مورد چت.

هنگامی که آن را به او آمد جواب کیت نسبت پسرش تلویزیون فعلی وسواس به بالا انتخاب کنید.

“دوشس گفت که جورج در حال مشاهده شده است بسیاری از دیوید مستند, سیاره آبی و مانند آن را به طوری که احتمالا او” خروجی گزارش شده است.

کیت روبرو شده است پخش و طبیعت بیش از یک بار در طول وظایف سلطنتی. اخیرا او و ویلیام, 37, پیوست با اتنبرا, 93 در سپتامبر سال 2019 در مراسم نامگذاری برای قطبی پژوهش کشتی RRS آقا دیوید مستند.

Duchess Kate Reveals Her Favorite Celebrity Meeting
آقا دیوید مستند. جیمز Veysey/شاتر

مادر سه, اما, اول مواجه می شوند افراد مشهور در سال 2013 در premiere of Natural History Museum Alive 3D, فیلم مستند اتنبرا نوشت.

در طول چهار شنبه چت, زن و شوهر نیز صحبت با کودکان — همه آنها باید پدر و مادر که باید به کار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس — در مورد عید پاک و چگونه آنها برنامه ریزی شده به جشن می گیرند.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از شکلات خورده اینجا — نگران نباش” دوک کمبریج گفت: کودکان و نوجوانان که کیت پاسخ داد: “شما در حفظ و خوردن آن!”

کیت و ویلیام که تقدیر از تلاش های فرزندان معلمان باید تغییر عادی خود پدر و مادر وظایف در طول قرنطینه.

“کیت پزد و تزیین کیک با بچه ها [در] آخر هفته به نگه داشتن آنها را سرگرم” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در روز چهارشنبه. “آشپزخانه همیشه کامل ظروف سرباز یا مسافر تا پایان آن همه بخشی از سرگرم کننده — که کیت آن را می بیند.”

خودی نشان داد که دوشس طول می کشد بچه ها خارج و همچنین از آنجا که آنها “لذت بردن از باغبانی با هم و کاشت دانه.”

یک منبع دوم که توضیح داد به ما که کیت “به طور عمده مسئول صفحه اصلی-تحصیل و playtimes اما ویلیام نیز بسیار درگیر است.”

“او آنها را می آموزد درس و سازماندهی بازی ها” خودی اضافه شده است.

سلطنتی به اشتراک گذاری جورج, 6, شارلوت, 4 و لوئیس 23 ماه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>