خشک: بررسی جهانی کمبود آب

چرا شما باید مراقبت از

چرا که آب آب دیگر در همه جا.

خیلی از بحث در اطراف تغییر آب و هوا شامل بیش از آب دریاها افزایش ذوب شدن یخ مخرب طوفان. اما برای خیلی از ما, گرم شدن سیاره, آینده خواهد بود تعریف شده توسط آب کمتر است. خشکسالی و گسترش بیابان ها در حال تبدیل شدن به یک روش زندگی برای بسیاری از. و این مجموعه به جرقه درد و درگیری در کشورهای سراسر جهان است.

این OZY سری اصلی طول می کشد یک نگاه نه تنها در جایی که آب کمتر است بزرگترین مشکل بلکه چگونه مردم در حال پیدا کردن تعجب آور راه حل به یک بحران وجودی. در ادامه نوآورانه برای پاسخ از سراسر جهان است.

همین حالا تماس بگیرید این 8 ساله در هند گرتا Thunberg

جمعیت مردان و زنان راه می رفت از طریق خیابان های مادرید پشت دو دختر جوان دست در دست و صحبت animatedly. یکی از دختران بود گرتا Thunberg 17 ساله سوئدی است که تبدیل به چهره یک نسل جدید را در مبارزه با تغییر آب و هوا. دیگر Licypriya Kangujam.

در رسیدن به مقصد خود Licypriya عجله نورد از یک پلاکارد که به عنوان خوانده شده: “جناب آقای مودی. لطفا با تصویب تغییرات قانون در جریان جلسه پارلمان. صرفه جویی در آینده ما! عمل در حال حاضر! عمل در حال حاضر!” آن دسامبر 2019 و این گروه در راه خود را به تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد, کنفرانس, که در آن هر دو دختران خطاب به رهبران جهان خواست اقدام فوری.

متولد در سال 2011 Licypriya نیمی Thunberg سن — اما آنچه او فاقد ارتفاع او در شجاعت. رسانه ها لقب او “گرتا از جنوب جهانی” اما او به من می گوید با یک اعتماد به نفس پوزخند “واقعا من Licypriya هند است.”

و وزش باد و امواج و آب: یک طرح برای رفع تشنگی جهان

به عنوان یک سرباز در بوسنی دو دهه پیش مارتین دروس به یاد فرسایش بیش از کودکان پاینده در “کمی” از آب بطری. بقیه بیش از حد به نوشیدن.

“این همیشه در ذهن من” ایده این است که این زندگی حفظ منابع گرفته شده برای اعطا 43 ساله مهندس مکانیک می گوید در اسپارتان دفتر سابق اتحاد جماهیر شوروی پایه که در حال حاضر ماگدبورگ-اشتندل دانشگاه جامع علمی کاربردی. در زبان مادری خود زاکسن-آنهالت در کشور آب تازه فراوان است — آنقدر فراوان است که وجود دارد نگرانی رودخانه البه خواهد سیل زده حومه سرسبز.

سال پس از یک تلاش ناموفق برای ایجاد یک آب-چرخ–طراحی الکتریکی ژنراتور برای استفاده در فاجعه ضربه جوامع در کشورهای در حال توسعه, دروس تا به حال یک ایده است. در حالی که خود را موقت نصب شده دینامو به یک رودخانه نمی تواند انجام دهد بسیار بیشتر از شارژ گوشی های هوشمند و او فکر آب چرخ ممکن است repurposed برای چیزی بیشتر معنی دار: ساخت nonpotable آب آشامیدنی است.

می توانید از این, هندی, آب رزمندگان نشان می دهد جهان چگونه به احیای مرگ دریاچه?

جنوب هند بزرگترین ایالت تامیل نادو و پایتخت آن چنای — با جمعیت نزدیک به 10 میلیون نفر — آمار عناوین جهانی در سال های اخیر با توجه به هر دو سیل ویرانگر (2015) و فلج خشکسالی (2018). سیل ارائه هزاران نفر از مردم بی خانمان یک شب در حالی که خشکسالی یکی از بدترین دولت — که 39,000 بدن از آب دیده بود در 70 سال است.

اما حتی به عنوان دولت منتخب تلاش کرده است در مواجهه با حوادث آب و هوایی شدید شهروندان عادی از وصف ناپذیر روستاها به جیب چنای گرفته اند و آن را بر خود برای احیای مرده یا در حال مرگ محله دریاچه ها و چاه. و آنها در حال پیدا کردن موفقیت است که تبدیل این شهروند فعالیت به یک مدل با ارتباط در جوامع مختلف دست و پنجه نرم کردن با بحران آب — و به طور بالقوه با چالش های دیگر از حفاظت از حیات وحش به بازسازی پس از آتش سوزی جنگل.

آب-صرفه جویی DJ بروکسل

این ایده آمد به Yoeri Bellemans طول بسیار گرم و بسیار خشک تابستان 2018 زمانی که دولت بلژیک گفت: شهروندان برای استفاده به عنوان کمی آب به عنوان امکان پذیر است. بنابراین زمانی که Bellemans تصادفا در سراسر یک سایت ساخت و ساز در بروکسل که در آن نصب بود پمپاژ گالن آب که پس از آن بوده به تخلیه فاضلاب او تعجب که چگونه برای قرار دادن آب بهتر استفاده کنید. همراه با ساختمان های محلی توسعه دهندگان و آب شرکت Bellemans توطئه است برای ساخت یک پلت فرم دیجیتال است که با اتصال شهرستان سازمان نیاز به آب با سایت های ساخت و ساز با آب موجود.

آفریقایی نوآوران بازاندیشی توالت برای صرفه جویی در آب و پول

استر Munyiva یک زن مهمانخانه دار در نایروبی را Mukuru Kwa روبن غیر رسمی حل و فصل نصب اول زندگی تازه توالت در سال 2012. “قبل از, تازه, زندگی, محله من خیلی بد بود,” او می گوید. کیسه های پلاستیکی از مدفوع و آشغال پشت بام; ترانشه و مسیرهای reeked از مدفوع. حتی رودخانه ها سرازیر قهوه ای است. زباله های جمع آوری شده توسط زندگی تازه توالت است تبدیل به کود و خوراک دام توسط این شرکت است که خدمات آنها. Munyiva در حال حاضر چهار جمله فضاهایی است که با ارائه بیش از 20 اجاره خانواده ها با safe, بهسازی روز و شب.

Munviya یکی از میلیون ها آفریقایی هستند که با بهره گیری از یک انقلاب آرام در رویکرد به بهداشت. Disrupters در دانشگاه های غیر انتفاعی و شرکت ها در سراسر این قاره به طور فزاینده ای به بازاندیشی در هر جنبه ای از زنجیره ارزش. در غنا و آفریقای جنوبی و زامبیا و اوگاندا و ساده جایگزین در حال کمک به مبارزه با بیماری و تخریب محیط زیست در حالی که صرفه جویی در مصرف آب — و استخراج ارزش پولی از بدن ضایعات.

باید واضح و استخر شنا و وجدان روشن

شما ممکن است فکر می کنم شما به انجام بخشی خود را با نصب یک استخر را پوشش دهد اما این فقط یکی از جعبه شما نیاز به بررسی کنید. اخلاقی استخر-مالکیت شروع می شود با پیدا کردن یک منبع آب پایدار است که شما را تخلیه نمی کند شهر شیپور خاموشی و همچنین شامل در نظر گرفتن شانس در نوآوری های جدید است که ممکن است کمک کند.

باستان آب با تکنولوژی است که می تواند صرفه جویی در لیما

از دور به آنها نگاه مانند نقره ای افعی مارپیچ به پایین ارتفاعات آند. تا آنها تبدیل به سنگی باستانی خندق. شناخته شده به عنوان amunas, این بقایای باستانی Incan تکنولوژی در حال tidied تا قرار داده و به استفاده از. آنها حتی ممکن است صرفه جویی در یک شهر فقط پایین دست: پرو پایتخت لیما که در آن 10 میلیون نفر ساکن در وسط یک بیابان های ساحلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de