درو بریمور: ‘من بدن چالش برانگیز است اما زیبا سوار’

ذهن سالم و بدن! درو بریمور نشان داد که در آن زمان چندین دهه برای او برای پیدا کردن خود و احساس راحتی با او فیزیکی یو پی اس و فراز زندگی پس از تولد دو فرزند او.

“من رفتن بالا و من پایین” بریمور, 44, نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, مارس 19. “Rollercoaster بدن من چالش برانگیز است اما زیبا سوار.”

مادر دو که سهم دختران زیتون 7 و فرانکی, 5, با شوهر سابق خواهد Kopelmanباز در مورد بدن خود را صادقانه و پست های رسانه های اجتماعی در کنار یک side-by-side عکس از خودش زمانی که او باردار بود و در مجموعه ای از سانتا کلاریتا رژیم غذایی.

“من دو بچه. تنها مهم ترین هدف برای من بودن در این سیاره است برای آنها! آن را یک معجزه واقعی است من قادر به این دو دختر,” او توضیح داد. “بنابراین هر چه پیامدهای در بدن من به خوبی آن را در آورد!”

با وجود متمرکز بودن بر سلامت او و از او بچه ها سانتا کلاریتا رژیم غذایی آلوم نشان داد که ظاهر فیزیکی خود در طول سال باعث شده او درد عاطفی.

“که گفت:” وجود داشته اند زمان من ایستاده بود در گنجه من و فقط گریه کرد. متنفر شدن لباس می پوشد. احساس نمی خوب! در آن طول می کشد بسیار برای من به نگاه مناسب و معقول،” فرشتگان چارلی بازیگر نوشت. “من باید به غذا خوردن درست و مناسب و کار من خاموش! من نمی توانم مبارزه با این واقعیت است که من تمایل به Pillsbury خمیر پسر! (در حال حاضر من فکر می کنم در مورد هلال رول) بنابراین نمی شود فریب خورده توسط آنچه که شما ببینید زمانی که مردم در حال نازک درست بعد از تولد نوزاد است.”

بریمور به او گفت پیروان در طول #WELLNESSWEEK پست که آنها نباید خود را نسبت به آنچه می بیند در مجلات و یا بر روی فرش قرمز.

“اگر من نگاه مناسب و معقول در هر چیزی که من انجام داده اند از آنجایی که من تا به حال من دو بچه دارم چیتی راه من وجود دارد. شما می توانید بیش از حد!” او اشاره کرد. “اما آن را سخت به حفظ و می تواند بسیاری از لذت از زندگی را با مواد غذایی است. اما نه دیگر. در حال حاضر من در بر داشت که گریزان B به نام تعادل.”

او ادامه داد: “45! آن را تنها در زمان 45 سال برای پیدا کردن خودم. سمت راست جایی که من قرار بود. و آن کامل نیست. اما آن را به من. و مهمتر از همه, من می خواهم آن را به اشتراک با شما.”

گل زیبایی بنیانگذار همچنین به مربی Marnie آلتونیک فریاد برای اینکه “کسی که کمک کرد” او آماده به نظر می رسد در Netflix بکشد سری در سال 2017.

یک روز قبل بریمور تابیده نور در تناسب اندام او شریک در یکی دیگر از پست های رسانه های اجتماعی.

“این کاری است که من مدت زمان طولانی معلم عزیز و مهم است ، او به من کمک کرد. من شفا. من را تشویق به رفتن نگه دارید تا زمانی که من احساس می کردم که قوی بود مانع کار” که حاوی بازیگر نوشت: از طریق Instagram در چهار شنبه, مارس 18. “ما همدیگر را برای حدود 15 سال و زمانی که من به او گفت من می خواستم برای تبدیل بدن من برای #SANTACLARITADIET او به من کمک کرد.”

بریمور نشان داد او از دست داده و 20 پوند توسط آموزش “مثل مادر” با آلتن. “مارنی یکی از نوابغ. دوره. و اگر شما به دنبال یک تغییر در زندگی و یا برای پیدا کردن خود را سازگار قبیله او جایی است که من در بر داشت من,” او اضافه شده است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>