دریک جرقه خشم با تماس ‘Baby Mama’ سوفی Brussaux یک Fluke’

در احساسات خود را. دریک ابرو مطرح شده با یک شعر در مورد مادر آدونیس’ مادر سوفی Brussauxدر آهنگ جدید خود “زمانی که می گویند در هنگام.”

“مامان عزیزم fluke اما من او را دوست دارم برای کسی که در او هست” از چهار بار برنده جایزه گرمی, 33, raps در مسیر که او تعجب-منتشر شد در کنار “شیکاگو آزاد” روز شنبه, آوریل 29.

بسیاری از طرفداران خشم آمده بودند با خط و زمان به رسانه های اجتماعی به تماس دریک که تا به حال یک شب ایستاده با هنرمند فرانسوی, 30 ژانویه 2017. او به هنگام تولد به پسر خود که در ماه اکتبر.

Drake Sparks Outrage by Calling His Baby Mama Sophie Brussaux a Fluke in New Song
دریک مراسم ‘Top پسر’ مراسم افتتاحیه در لندن در سپتامبر 4 2019. جیمز Gillham/شاتر

“Drake به نام نوزاد خود را یک ‘اتفاق’. من فقط… مردان شرم آور است. سوفی ain’t انجام یک چیز به این مرد اما آرام و مراقبت از بچه های خود و او از اینجا بودن headass” یک کاربر توییتر نوشت.

یکی دیگر از فن پرسیدم دریک بی ادب است به عنوان جهنم است. … او باردار است و کودک آن را نگه می دارد یک راز را برای شما طول می کشد خجالت هنگامی که Pusha [T] آن را نشان داد ، گفت: هرگز هر چیزی بد در مورد شما…و او fluke?!”

دیگر کاربران توییتر بودند به دفاع از “Nonstop” رپ هر چند. یکی پرسیدم چرا f–k خانواده مراقبت بسیار” در حالی که دیگری نوشت: “هر کس در واکنش به @دریک تماس خود را BM a ‘اتفاق’ منظورم s–t اتفاق می افتد و که در نظر خود را در وضعیت خود را! مردم فکر می کنم آنها حق کنترل, چگونه زندگی کسی که آنها حتی نمی دانند.”

دریک تایید از آلبوم عقربکه کاهش یافته و در ماه ژوئن سال 2018 که او مخفیانه استقبال آدونیس با Brussaux. در آهنگ “14 مارس” او ای “او نه معشوق من بود Billie Jean اما این بچه مال من است / “[من و مامان] Sandi به من می گفت تمام آن طول می کشد یک زمان است و همه آن را در زمان یک زمان / S–t ما تنها ملاقات دو بار دو بار.” و در آهنگ “احساس” او ای “من نبود hidin’ من از بچه های جهان / من hidin’ جهان از بچه من است.”

Brussaux اعلام بارداری در ماه مه سال 2017. یک سال بعد ما بارگیری در این هفته تایید کرد که دریک شده بود از نظر مالی حمایت از سابق انجمن ستاره.

جفت شده اند دوستانه coparenting Adonis. این “خط Bling” خواننده گفت: HBO است این فروشگاه در ماه اکتبر 2018 که او “عشق بی قید و شرط برای مادر از فرزند من چون من می خواهم او را به عشق مادر او و من باید برای پروژه ای است که انرژی است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>