پایین می رود خشت: Cori بوش Knocks خاموش نیم قرن دودیه

در ناراحت يکه وي که باعث خواهد شد کاخ دموکرات يک يوک نشين را تکان دهد، کوري بوش فعال فرگوسن روز سه شنبه بدون صندلي رپر لاکي کلي که خانواده اش بيش از 50 سال نماينده ي ناحيه کنگره سنت لوييس هستند

خشت بوش در by 3 points میان صندوق های رای نامه در و غایب تسلط، رهبری برخی از رسانه ها به تماس پیش از موقع مسابقه، اما بوش با رهبری روز انتخابات فرماندهی، به باریک یکه و با حداکثر 3 امتیاز زمانی که همه شمارش شد، افزایش.

بوش در سال ۲۰۱۸ در میان تازه واردان اصلی عدالت دموکرات بود، اما اولین چالش خود را با ۲۰ امتیاز از دست داد. یک پرستار و کشیش ثبت شده، او یک دومین اجرای این چرخه را انجام داد، دوباره با پشتبانی دموکرات های عدالت، گروه پیشرو که بیشتر برای جذب Rep. الکساندریا Ocasio-Cortez شناخته شده است. بوش در سخنرانی پیروزی گفت: «تاریخی است که امسال، از همه سال ها، ما یک مادر مجرد از طبقه سیاه و کارگر را می فرستیم که از زمان فرگوسن تا تالارهای کنگره برای زندگی سیاهان می جنگد»

پیروزی بوش به دنبال ناراحت شدن از رپر کهنه کار الیوت انگل در دست جمال بومن در نیویورک و دیرينه رپر دانیل لیپنسکی در ایلینوی که به دست ماری نیومن افتاد. همچنین دموکرات های عدالت خواهان از چالشی علیه رپر حمایت کردند. هنری کوئلر که به طور تنگاتنگ جسیکا سیسنروس را در تگزاس به مبارزه طلبید.

پیروزی بوش به چند روش به یادماندنی است. بر خلاف بومن، او لوکس از حریف که از منطقه خود فرار کرده و به یک میکروفن گرم گفت که او فقط می خواست در یک تجمع ماده زندگی سیاه صحبت می کنند، زیرا او به حال اولیه نگران است. argued to the New York Post هنگامی که انگل به بومن باختم، یک دموکرات ناشناس به نیویورک پستی استدلال کرد که از دست دادن او یک اتفاق بود و به نژاد خود و کمبود انرژی خود را در دفتر گره خورده است. به نقل از دموکرات ها، “این قدرت AOC را نشان نمی دهد – نشان می دهد که رای دهندگان نیویورک یورک تغییرات جمعیتی در مجلس را می خواهند.” “آنها سفیدپوستان پیر را که هیچ کاری نمی خواهند نمی خواهند. نه تنها سفید پوستان قدیمی; اما سفیدپوستهای قدیمی که فقط وقتی برای انتخاب مجدد آماده میشن کار میکنن … مردم این جور قانون گذاران را مجازات می کنن. اگر پیر، سفید و تنبل شوید، بیرون می روید.»

خشت، با این حال، قدیمی نیست (او فقط 64، یک دهه جوان تر از انگل)، سفید، یا تنبل است. خشت از راه دور بوش را برای اعطا، راه اندازی یک کمپین تمام مقیاس منفی به تلاش برای او را پایین، و بر روی او به عنوان یک تهدید از زمان از دست دادن او در سال 2018 متمرکز شده است. او یک مرکز اجتماع است، و او و پدرش بیل کلی سر، فعال حقوق مدنی و از بنیانگذاران کنگره سیاه قفقاز، از دده ۱۹۶۰ به طور مداوم این کرسی را در دست داشته اند. پدرش چهارشنبه از دست دادن شبهه داد

شکست خشت نیز شوم است برای دموکرات های مدبر، به عنوان او در خانه توسط یک گروه خارج ضد انحصار برای کار خود را با صنعت مالی چکش به باز پس دادن یک قطعه از دوران اوباما از اصلاحات وال استریت. گروه، مبارزه با انحصارات شرکت، صرف 90،000 دلار پخش آگهی حمله، باعث درد برای خشت در نوع مسئله که به ندرت ترک Beltway. spent against Massachusetts Rep. Richie Nealبا توجه به این که از هیچ جا نمی آمد، این کار مضاععم بود و گروه جدید که پیش از این در برابر ماساچوست ریپی ریچی نیل صرف کرده بود، اهداکنندگان خود را افشا نمیکند.

Bush rose to proproence as a leader of the Ferguson protests in August 2014 and with the help of Justice Democrats, challenged Clay in 2018. در آن سال، بوش به رهگیری گفت که او در مورد پیشرفت حرکت رو به رشد داشتن در کنگره خوشبین است. بوش گفت: «من فکر نمی کنم که در آن لحظه فقط رعد و برق بود، مثل شنیده ام که بعضی ها می گویند، من فکر می کنم این یک جنبش است و من فکر می کنم این فقط رشد خواهد کرد، “بوش گفت: “من فکر نمی کنم که این فقط رعد و برق در آن لحظه، مانند من شنیده می گویند، من فکر می کنم این یک جنبش است و من فکر می کنم آن را تنها به رشد است.” “از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰، من فکر می کنم این به جلو رفتن ادامه خواهد داشت زیرا مردم شروع به دیدن حالا که این اتفاق می افتد.”

عدالت دموکرات ها از گروه کنگره جدید برند، که در ابتدا با طرح برکناری تمام 435 عضو کنگره آغاز شده بود، متولد شد، اما این هدف بلند پروازانه به نظر می رفت صفر برای 435 به عنوان به بهار. بنابراین عدالت دموکرات ها، پس از آن از BNC انشعاب، انتخاب یک مسابقه به همه در – Ocasio-Cortez است — و به دنبال آن با پیروزی توسط Ayanna پرسلی در بوستون. Ilhan عمر و رشیدا Tlaib نیز بعدها کرسی های باز را به دست آورد، ایجاد آنچه که امروز به عنوان “تیم ملی” شناخته می شود. در سال ۲۰۱۸، بوش در کنار Ocasio-Cortez و دو نامزد دیگر در “Knock Down the House” که مستندی از نت فلیکس در مورد چالشگرهای طبقه کارگر که برای کنگره در حال اجرا هستند، قرار داشت.

Ocasio-Cortez سفر به سنت لوئیس برای تجمع برای بوش دو سال پیش، اما مبارزات انتخاباتی خود را به نقدی بند قادر به دریافت کلمه را به رای دهندگان، مدیریت فقط حدود دو هفته از تبلیغات رادیویی پرداخت می شود. در سال 2020، به طور قابل توجهی به لطف حمایت سن برنی ساندرز و کمک های او در جمع آوری کمک های مالی، اما همچنین نتیجه شناخت نام بالاتر خود را از نقش خود را در مستند، او قادر به سوار شدن یک کمپین جدی تر و حتی صرف خشت پایین کشش. ساندرز از طریق لیست ایمیل خود، بوش را جمع آوری 107،000 دلار در سراسر مبارزات انتخاباتی ، یک منبع سندرز گفت. فصل محلی انقلاب ما، که از کمپین سندرز در سال 2016 برای رئیس جمهور ساخته شده بود، حمایت بوش در سال 2018 و دوباره این چرخه، ساخت برخی از 30،000 تماس رای دهندگان برای او در سال 2020.

عدالت دمکرات ها تقریبا 200،000 دلار در حمایت از بوش از طریق هر دو تلاش هماهنگ و هزینه های مستقل صرف شده است. ” “الکساندرا روجاس” مدیر اجرایی جی دی گفت: “کوری پنجمین چالشی است که دموکرات های عدالت از آن ها برای کنار کشیدن یک مقام ریاست جمهوری، از آن ها استفاده می کند.” او جنبشی را از طریق اسپری فلفل و پلیس آشوب در خیابان های فرگوسن سازماندهی کرد. سرسختي و تعقيب ناپذير عدالت امروز در کنگره نياز است

جنبش طلوع آفتاب، گروه Matriarchآب و هوای جوانان، از طرف او فعال بود و همچنین مادرسالار ، یک سازمان جدید است که پشت زنان طبقه کارگر در حال اجرا برایدفتر بود. اوان وبر، مدیر سیاسی سانرایز می گوید: «او در حال استرداد پلیس، معامله جدید سبز و مدیکر برای همه بود و یک سلسله سیاسی چند نسلی را که به کمک کنندگان شرکت های بزرگ و بیش از حد از نیازهای منطقه اش نزدیک شده بود، شکست داد.

با این حال Ocasio-Cortez رد بوش در دومین مرحله خود را تایید، به عنوان بسیاری از گروه های مترقی که را تشکیل می دهد چپ نهادی. خشت نقش برجسته ای در ریخته گری دموکرات عدالت به عنوان مسطح نژادپرستانه در تمایل خود را به چالش کشیدن اعضای کنگره سیاه قفقاز، و Ocasio-Cortez، به عنوان یک کار دار، تحت فشار شدید به پشت چالش کنندگان اولیه به همکاران خود را دریافت نمی شود، و تنها بومن پس از لحظه گرم و میکروفن انگل است. نه عضو مجلس از بوش هم پشتت ميکرد

با این حال بومن برای او به راه می اید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>