دو مشکل! براندون Jenner استقبال دوقلوها با همسر Cayley استوکر

تبریک دو بار! براندون Jenner‘s, همسر, Cayley استوکربه هنگام تولد به دوقلوها در چهار شنبه, مارس 19 با توجه به TMZ.

ما هفتگی تایید کرد در ماه اوت که خواننده 38 و استوکر تا به حال دو بسته نرم افزاری از شادی در راه است. “ما در حال داشتن یک نوزاد!!!” این شاهزادگان مالیبو آلوم زیر نویس یک Instagram تصویری بعد از آن ماه است. “گفتن دوستان و خانواده ما در مورد اخبار شده است یکی از بهترین تجارب زندگی ما است. این فقط شادی خالص در سراسر. … دوقلوها!!! نمی تواند شادتر به انجام این کار با شما @caylita_ خیلی دوست دارم همه در اطراف است.”

Brandon Jenner Welcomes Twins With Girlfriend Cayley Stoker
براندون Jenner و Cayley استوکر. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

این دو نشان داد آنها درگیر شد و در 25 ژانویه و اعلام کرد ازدواج خود را در روز بعد.

در رسانه های اجتماعی آپلود Jenner مامان لیندا تامپسونو دیگر اعضای خانواده freaked در طول بارداری اخبار در حالی که زن و شوهر منتظر از پشت دوربین است.

این نوزادان پیوستن به “مرگ من” خواننده 4 ساله دختر اوا که او سهام خود جدا همسر لی Jenner. سابق زن و شوهر به بازداشت توافق در ماه ژوئن به عنوان بخشی از طلاق خود را حل و فصل های مشترک و حقوقی حضانت یک کمی.

وقتی که می آید به coparenting لس آنجلس بومی گفت: ما به طور انحصاری در مه: “من آنچه من می توانم به سرمایه گذاری زمان و در هر سه ما, چرا که هیچ چیز وجود دارد که بیشتر شبیه خانه به دختر ما از هر سه ما با هم بودن. من مطمئن هستم که آن را مشکل تر برای افراد دیگر [اما] برای ما خیلی خوب و طبیعی و آسان است زیرا ما واقعا خوب دوستان اول. دوستان ما بودند قبل از ما یک زن و شوهر بودند و بنابراین در حال حاضر که ما در حال بازگشت به حال دوستان ما قادر به انجام این [زیرا] آن آشنا است.”

او و دان Felder‘s, دختر, 36, این ذکر در ماه سپتامبر 2018 تقسیم بیانیه نوشته: “ما هنوز هم عاشق یکدیگر بسیار زیاد باقی می ماند و بخشی از زندگی یکدیگر — به عنوان بهترین دوستان و اعضای خانواده و محبت پدر و مادر به دختر ما.”

سه ماه پس از تماس آن واریز شده, Brandon و لی صرف کریسمس با هم. این بود جای تعجب نیست Thompson, 69 نوشت که در Instagram: “من اعتماد به نفس کامل است که آنها را همچنان به عنوان نمونه پدر و مادر خود را کمی زیبا اوا و باقی خواهد ماند دوست داشتن بهترین دوستان شما که سهم قابل توجهی حافظه پر از تاریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>