نگو کابل صاحب نظران است که برنی ساندرز پیشرو در سراسر کشور در میان رای دهندگان سیاه

در 7 p. m. و تیز چندین شبکه به نام کارولینای جنوبی برای, جو بایدن, تنفس جمعی آه امداد.

نتایج MSNBC را Rachel Maddow گفت: به نام زنده ماندن از آن. برنی ساندرز کمپین را زیر سوال. “اگر کسی می داند هر چیزی در مورد برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و در مورد آنچه در آن طول می کشد برای یک دموکرات نامزد برای پیروزی در انتخابات عمومی این است که رای دهندگان” Maddow گفت. “و اگر سن. ساندرز در ادامه به underperform سیستماتیک با رای دهندگان و اگر ما او را shellacked — نه فقط مورد ضرب و شتم اما shellacked امشب در کارولینای جنوبی — از آنجا که از عملکرد خود را با رای دهندگان که یک وجودی سوال که در مورد نامزدی.”

“من می خواهم هر حزب دموکرات در کشور برای دیدن آنچه که شبیه امشب: این چیزی است که برنده به نظر می رسد مانند” جشن James Carville قدیمی-زمان سیاسی عمل MSNBC به ارمغان می آورد به وحشت بینندگان خود را. “است که یک حزب سیاسی. نه تخیلی فانتزی اما برنده انتخابات است.”

“تنها مهم ترین جمعیتی در حزب دموکرات صحبت کرد تا امشب” گفت: Carville در MSNBC, پوشیدن سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده کلاه بیس بال. او گفت: ساندرز نیاز به پاسخ خود را برای عدم حمایت در دولت: “ما همه شیفته و امشب ما یادآوری از آنچه که به حزب دموکرات است.”

“ما نمی توانیم برنده مگر ما اثبات وجود هیجان در جامعه آمریکا گفت:” سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma یک رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات در سی ان ان به تایید بایدن رسما در هوا.

Maddow, McAuliffe و Carville نقطه که تبدیل به یک موضوع عمده ای از کابل پوشش از شب است, انتزاعی غیر قابل انکار: یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری که نمی تواند پیروز سیاه رای نمی توانید برنده شوید نامزدی. اما کابل تجزیه و تحلیل انجام شده به عنوان اگر تنها اطلاعات موجود در ترجیحات رای دهندگان سیاه آمد از کارولینای جنوبی است. در واقع سیاه و سفید رای دهندگان در سراسر کشور باید به طور منظم بررسی شده است و به تازگی ساندرز گرفته شود در میان جمعیتی — یک واقعیت است که در بهترین حالت تنها در عبور از ذکر.

MSNBC بینندگان خواهد بود سمت چپ به این نتیجه که همان اقلیت رای دهنده مشکل است که hobbled ساندرز کمپین 2016 باقی مانده است یک مانع عمده. آن را به سادگی درست نیست.

هفته گذشته رویترز-ایپسوس نظرسنجی در بر داشت ساندرز besting بایدن با سه نقطه در سراسر کشور در میان رای دهندگان سیاه — قطعا مربوطه نقطه داده که با توجه به اینکه ساندرز می توانید برنده در میان رای دهندگان سیاه. یک ان بی سی-وال استریت ژورنال نظرسنجی در بر داشت بایدن دو در میان رای دهندگان سیاه در حالی که تپه/HarrisX نظرسنجی به حال ساندرز تا نه. صبح مشورت و بررسی به تازگی ساندرز ضرب و شتم بایدن پنج در میان همه سیاه و سفید اولیه رای دهندگان و thumping او توسط یک 3-1 حاشیه در میان رای دهندگان سیاه زیر 45.

به عبارت دیگر ملی تصویر دقیقا حاکی از shellacking در میان رای دهندگان سیاه — مهم زمینه است که نگه داشته بود از MSNBC بینندگان خواهد بود که چپ به این نتیجه که همان اقلیت رای دهنده مشکل است که hobbled ساندرز مبارزات انتخاباتی در سال 2016 باقی مانده است یک مانع عمده. آن را به سادگی درست نیست.

یک تعداد انگشت شماری از مفسران از جمله سابق بهداشت ، Claire McCaskill یک فحاش حریف از Sanders, اذعان کرد که, کارولینای جنوبی, نتایج ممکن است لزوما در ترجمه به پیروزی بایدن در سراسر کشور. “متاسفانه” گفت: McCaskill در MSNBC “وجود ندارد بسیاری از جیم Clyburns.” Clyburn یک یاد رهبر جنبش حقوق مدنی و بلامنازع رهبر حزب در کارولینای جنوبی و همچنین تعداد سه دموکرات در مجلس تایید بایدن هفته گذشته به مبارزات انتخاباتی خود نوع افزایش است که نمی تواند تکرار در جای دیگر. (McCaskill در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک تیره-پول با لینک کلیک کنید برای یک پروژه مخالف مدیکر برای همه, عمده تخته از ساندرز به کمپین.)

دلایل دیگری وجود دارد که به گمان است که بایدن انتخاباتی نخواهد بود قادر به حفظ آن توجه داشته باشید پس از کارولینای جنوبی است. دولت یکی از جمعیتی قدیمی ترین. با توجه به سی ان ان نظر سنجی خروج شش درصد از رای دهندگان شدند بین سنین 17 و 24 و پنج درصد آنها بین سنین 25 و 29. حدود 28 درصد از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی که زیر سن 45 در مقایسه با 45 درصد در آیووا 35 درصد در نیوهمپشایر و 36 درصد در نوادا است.

بیشتر چه بایدن صرف نسبت عظیم از منابع خود را در کارولینای جنوبی که او انجام نشده در سه شنبه متحده و یا فراتر از آن و در حال اجرا پایین در پول نقد.

در سال 2016 ساندرز بود واقعا shellacked در کارولینای جنوبی از دست دادن دو مسابقه راه به هیلاری کلینتون نزدیک به 50 امتیاز. او ضرب و شتم او را در میان رای دهندگان سیاه 86-14 با توجه به نظرسنجی های خروج. این سال را بررسی خروج پیدا سیاه رای دهندگان ساخت تا 57 درصد از رای دهندگان با بایدن برنده 64 درصد از رای به ساندرز 15 و تام Steyer را 13. (Steyer که تنها انجام می شود به عنوان به خوبی به عنوان او با تشکر از میلیون ها نفر او ریخت به دولت کاهش یافته و از نژاد به عنوان مجموع در آمد.)

هر کس دیگری بود shellacked: سناتور. الیزابت وارن برنده پنج درصد از رای پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq صفر است. خوشبختانه برای آنها به سختی ذکر شده در طول پوشش تلویزیون.

در حالی که MSNBC بیشتر یا کمتر حذف به دنبال تصویری از مسابقه فاکس نیوز شد بیشتر خوش بینانه در مورد بایدن شانس. Ari فلایشر سابق مطبوعاتی وزیر به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و coiner از “محور شر” بازی های برگزار شده است و این پیروزی می تواند برای بایدن در کشورهای دیگر. تنها یکی از 14 مسابقه بایدن خواهد شد رقابت در روز سه شنبه یک جمعیت شناسی شبیه به کارولینای جنوبی: Alabama. “اگر او نمی تواند برنده در هر نقطه بدون تعداد زیادی از آمریکایی های آفریقایی تبار آرا آینده میدان جنگ است و نه به نفع او هنوز” Fleischer گفت.

موقت سابق کمیته ملی حزب دموکرات صندلی دانا Brazile گفته فاکس نیوز که بایدن و دیگر نامزدها در حال حاضر نیاز به نشان می دهد آنها می تواند در ساخت متنوع ائتلاف و منابع به رقابت در بزرگ و کوچک متحده به متراکم کردن نمایندگان آنها نیاز به رفتن به ماه جولای کنوانسیون. “نام بازی است که نمایندگان” Brazile گفت. “جو بایدن به وضوح این پیروزی بود که او به شدت مورد نیاز امروز در کارولینای جنوبی است.”

به طور کلی بایدن فرار ساندرز در شماره اخیر نظر سنجی های ملی از صبح مشورت فاکس نیوز و یاهو/YouGov. همان درست است در کالیفرنیا دولت با اکثر نمایندگان که در آن یک Monmouth University نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد ساندرز با پشتیبانی از 24 درصد از احتمال کالیفرنیا اولیه رای دهندگان و بایدن با 17 درصد است. لس آنجلس تایمز/برکلی نظرسنجی منتشر شده در این هفته نشان داد ساندرز پیشرو با 34 درصد احتمال زیاد کالیفرنیا اولیه رای دهندگان با وارن در 17 درصد و بایدن که رهبری این نظرسنجی در ماه ژوئن در 8 درصد است. “بر 34 درصد حمایت در نظرسنجی این دولت به تنهایی به احتمال زیاد او را به خوبی بیش از 10 درصد از 1,991 نمایندگان او نیاز به پیروزی نامزدی در کنوانسیون ملی این تابستان” L. A. Times گزارش شده است.

با رای نزدیک به تمام شمارش بایدن بود عنوان برای حدود 29 نقطه پیروزی در کارولینای جنوبی تنها با بایدن و ساندرز ادعا نمایندگان به کنوانسیون ملی; هیچ یک از بقیه به نظر می رسید به احتمال زیاد برای دیدار با 15 درصد آستانه.

برای بایدن شد اولین پیروزی خود در انتخابات ریاست جمهوری — از هر یک از سه براین در واقع او هرگز برنده اصلی یا حزبی پیروزی قبل از. “این روز جهش و او نیاز به جهش بازگشت به این مسابقه گفت:” سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی استراتژیست دیوید اکسلراد در سی ان ان. “این می تواند محدود کردن بسیار به سرعت به یک مسابقه بین برنی ساندرز و جو بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>