انتظار نداریم که یک Coronavirus رونق کودک

چرا شما باید مراقبت از

این بیماری همه گیر بعید است که منجر به بسیاری از بسته نرم افزاری از شادی.

در پی هر فاجعه طبیعی یا جهان-تکان دادن رویداد است که باعث می شود مردم به سوراخ در صفحه اصلی هم وجود دارد به دنبال یک موج از توپ را روی گوه-heeing در مورد انفجار از تولد نه ماه بعد.

جداسازی مورد نیاز coronavirus بحران این قاعده مستثنی نیست. پس از همه, بیش از 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان گفته شده است برای رفتن بر روی سطوح مختلف از مستند محدود به خانه های خود را با کمتر از حد معمول به انجام و کاهش دسترسی به پیشگیری از بارداری. همه مضطرب و نیازهای هر دو یک خروجی برای آن اضطراب و چیزی برای پر کردن ساعت. هنوز هم در یک نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه مارس انگلیسی عمومی:

تنها 3 درصد گفته بود فعالیت آنها می خواهم به احتمال زیاد شرکت در تحت مستند.

برای قرار دادن که در چشم انداز: حدود 1 در 3 مردم در پاسخ به این نظرسنجی YouGov گفت: آنها می خواهم به تماشای تلویزیون ساخت که محبوب ترین فعالیت است. دو بار به عنوان بسیاری از مردم گفت: آنها می توان باغبانی به عنوان کسانی که به گفته آنها می خواهم به داشتن رابطه جنسی. البته تماشای تلویزیون و یا باغبانی از هر دو می توان با خانواده در اطراف, که نمی توان گفت ،

در حالی که شواهد آماری برای کودک رونق پس از کولاک و یا خاموشی است مخلوط وضعیت کنونی کاملا متفاوت است. “ترکیبی از یک بحران بهداشتی در سراسر جهان با یک رکود اقتصادی جهانی در جامعه معاصر است که چنین سابقه ای مخلوط از وقایع است که عواقب سختی قابل پیش بینی” می گوید: دکتر چیارا Ludovica Comolli یک محقق که متخصص در اثرات رکود بزرگ در باروری است. در حالی که این درست است که هر دو رکود و بیماری های همه گیر باعث شود مردم به صورت هدفمند به تعویق انداختن والدین این اطمینان جهانی را برانگیخته توسط coronavirus می تواند حتی عمیق تر روح جستجو میان پتانسیل مادران و پدران است. “ما انتظار داریم که مردم کمتر تمایل به داشتن فرزند در یک جهان که در آن منفی این حوادث اتفاق می افتد” Comolli می گوید. “این استدلال می تواند شبیه به ساخته شده است که در مورد تغییرات آب و هوایی یا حملات تروریستی: چرا باید کودکان در جهان است که خطرناک تر از آن استفاده می شود?”

Italy Continues Coronavirus Lockdown As Death Toll Exceeds 10,000

اگر چه بسیاری از کشته شدگان توسط ویروس انتظار می رود به بیش از سنین باروری توضیح می دهد که دکتر پیتر ریچموند دانشگاهی که شامل تجزیه و تحلیل آماری در نرخ زاد و ولد COVID-19 نیز به فکر شکار زنان باردار به طور خاص. منطقی است از این رو است که زنان ممکن است به تعویق انداختن حامله شدن — یا که موالید می تواند افسرده مرگ و میر زنان باردار ناشی از کوروناویروس هر چند ریچموند می گوید: از جمله مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد “از دست رفته در کلی نویز در داده ها.”

اما در کلمات J. Richard Udry — که نقطه عطفی بررسی قرار سنبله در تولد نه ماه پس از سال 1965 در نیویورک خاموشی یافت که چنین سنبله در واقع وجود داشته است: “ما اجازه نمی تصور کنید که ساده تجزیه و تحلیل آماری مانند این وضع به بقیه اسطوره خاموشی نوزادان است.” حتی در حال حاضر مقالات گمانه زنی در یک مینی “نسل C” فراوانند احتمالا نوشته شده توسط افرادی که نمی گذراند با شریک زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان بچه ها که مدارس را برای سال اگر نه بقیه سال.

“اگر یک کودک رونق در نه ماه آن را شامل به طور کامل از نخستزاده کودکان” کنایه آمیز یک صدای جیر جیر, بازتاب سرخوردگی از پدر و مادر که در حال حاضر کودکان به دام افتاده در خانه با آنها را خواستار توجه بسیار بیشتر از حد معمول و بازدارنده خود را مراقبان توانایی به کار استراحت و یا شرکت در هر نوع از خصوصی فعالیت های اوقات فراغت.

هنوز حتی طولانی مدت حوادث را در گذشته منجر به یک افزایش نرخ زاد و ولد. فقط نه برای همه. یک سال 2017 بررسی اثرات طوفان کاترینا متوجه شد که نه تنها آن را کاهش موالید در لوئیزیانا 30 درصد یک سال پس از فاجعه آن را نیز تغییر نژادی آرایش از نیواورلئان. اما پنج سال پس از فاجعه میزان موالید برای بچه افتاده بود با 4 درصد در حالی که نرخ زاد و ولد زنان سفید افزایش یافته است 5 درصد یک عامل انتظار می رود به منظور کاهش این شهر این جمعیت حتی بیشتر به عنوان سال پیشرفت.

چگونه تاثیر coronavirus در باروری می تواند تغییر آرایش از نژاد بشر است یک سوال برای آینده آمار. اما بعید است که به انگیزه ای برای باردار به خصوص با توجه به این که جهان نرخ زاد و ولد در حال حاضر دچار افت چشمگیری داشته باشد. که می گوید Comolli, “این یک لحظه تاریخی مورد منحصر به فرد و مسلما اجازه نمی دهد که [ما] به راحتی باز کردن حوادث اخیر از طولانی مدت روند.”

در حالی که یک تصویر کامل از داده ها در دسترس نخواهد بود برای سال یکی دیگر لحظهای ممکن است با پیش بینی های ما. در شیان چین, ارتباط جنسی, خارج از قرنطینه باید تسلیم یک رکورد تعداد درخواست ها برای گرفتن طلاق. و آن را ممکن است هفته را نگه دارید: صفحه شش گزارش می دهد که تنها چند روز پس از شهر نیویورک مستند نخبگان وکلای طلاق شروع دیدن یک سنبله در تماس از زن و شوهر که نمی تواند ایستاده به اطراف یکدیگر و دیگر هیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>