آیا شرط بندی در چین پر کردن پست-COVID رهبری جهانی از درجه اعتبار ساقط

چرا شما باید مراقبت از

چرا که این پرسش را عمر تهدید ویروس.

این COVID-19 بحران گریه می کند برای هماهنگ جهانی پاسخ. اما شرایط در ایالات متحده و سیاست های بین المللی به طور کلی به نفع نیست که در حال حاضر — بیشتر از همه تاسف در نور از ساختمان های دیگر تهدیدات مانند تغییر آب و هوا است که تقاضا نیز چند جانبه عمل است.

من مارس 19 OZY ستون در COVID-19 پیش بینی مشکلاتی که تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده است: تلاطم در پزشکی زنجیره تامین تنش در ارتش ایالات متحده و بخش های درون اتحاد مانند اتحادیه اروپا رو به افزایش بیماری در مجموع کمتر توسعه یافته بخش از جهان است. در حال حاضر از آن زمان به نگاه در برخی از بلندمدت سوال که قوس بیش از این خاص تحولات است. در اینجا سه.

خواهد شد سازمان ملل تر متصل می شود و یا رشد بیشتر از هم جدا به عنوان یک نتیجه از این بحران ؟

با COVID-19 هر کس روی زمین برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است را لمس خطر در سطح شخصی. 9/11 حملات تا به حال تاثیر زیادی بود اما موضعی قابل مشاهده و در نهایت قابل کنترل است. بحران مالی 2008 در امان بسیاری از آن بدترین اثر است. با COVID-19 هیچ کس در امان خطر و اجتماعی فاصله است که تا کنون ما تنها ابزار دفاعی.

خبر خوب این است که چنین جهانی را تجربه بحران وضوح نشان می دهد به دولت و جمعیت نیاز به فراملی عمل است. تعدادی از چیزهایی که در راه ایستاده است. کسی که به سازماندهی و رهبری از جمله تلاش. تحت “امریکا برای اولین بار” سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایالات متحده تبدیل شده به دور از رویکردهای چند جانبه کشیدن از توافق نامه مانند پاریس آب و هوا پیمان مشارکت ترانس پاسیفیک و توافق هسته ای ایران.

به احتمال زیاد بسیاری از ملل را قبول چینی کمک های پزشکی در حالی که نگه داشتن فاصله از پکن در سیاست خارجی و امنیت ملی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است در نهایت آرزو منجر به یک پاسخ اما این امر در مرحله اول باید به بازسازی نهادی بنیاد و بازگرداندن اعتبار است که از دست داده است و با توجه به روابط خصمانه با ناتو و متحدان بی تفاوتی نسبت به سازمان ملل و غیر قابل پیش بینی سیاست منحرف نشوند و قطع شده بین رئیس جمهور تهمت اظهارات و lieutenants’. ایالات متحده سنتی رهبر جهانی بود به طوری معلول مقدار را به یک تغییر اساسی در پویایی سیاست بین المللی — که منجر به دومین سوال کلیدی:

خواهد از قدرت نسبی ایالات متحده و چین را تغییر دهید پس از این بحران و چگونه ؟

چین سزاوار سرزنش برای آن اوایل پنهان و dissembling در مورد میزان ووهان شیوع و برای تبلیغات نشان می دهد که COVID-19 چیزی است که ایالات متحده ایجاد شده و weaponized. اما با کشورها از جان گذشته برای کمک های بین المللی و خاطرات کوتاه و چین و داشتن پدید آمده از بدترین مراحل آن بیماری همه گیر در حال حاضر حمل و نقل تجهیزات پزشکی و پرسنل به ایالات متحده و به یک لیست طولانی از کشور در اروپا و آسیا و آفریقا است.

چین به مدت طولانی عقب مانده آمریکا در فرهنگی و ارزش های مبتنی بر درخواست تجدید نظر در اصل “قدرت نرم.” اما خلاء رهبری ایجاد شده توسط ایالات متحده به چین یک فرصت برای ایجاد حاشیه سود در اعتبار و نفوذ است. چنین خلاء چیزی است که به روسیه بیش از پنج سال گذشته فرصتی جدید برای اعتبار و نفوذ خود در خاورمیانه است. اگر من تا به حال به شرط اینکه من ادعا می کنم در برابر یک چینی دستیابی به موفقیت. به احتمال زیاد بسیاری از ملل را قبول چینی کمک های پزشکی در حالی که نگه داشتن فاصله از پکن در سیاست خارجی و امنیت ملی است. نتیجه خالص این است که به احتمال زیاد چین با فرض موثر نقش رهبری. اگر من حق این را ترک خواهد کرد و جهان را با یک نزدیکی مجموع عدم وجود رهبری برای شرکت در صحنه بین المللی است.

بنابراین آیا تهمت حفظ کاخ سفید در سال 2020 و یا دموکرات ها پیروز شویم آن وقت در دولت جدید به انجام آنچه لازم است برای تقویت چند جانبه همکاری و بازگرداندن اعتماد در ایالات متحده آمریکا است. در غیر این صورت ما به دنبال در یک دوره زمانی که کشورها به طور فزاینده ای به راه خود را. به عنوان یک سیاره ما در معرض خطر در چنین شرایطی که به عنوان آمادگی به عنوان با COVID-19 زمانی که تغییرات آب و هوایی در نهایت می رسد یک جرم بحرانی که پاکسازی عمومی و سیاسی شک به احتمال زیاد در میان فریادهای برای اقدام جهانی است.

فراتر از این بین المللی گرا
سوالات بسیاری است که بوجود می آیند در مقابل خانه.
در اینجا یکی خاص
در چهره ما به زودی:

را مبارزه با COVID-19 نیاز گسترده نظارت شخصی که reinvigorates بحث بر سر حفظ حریم خصوصی در مقابل امنیت ؟

جواب کوتاه بله است. آن سخت است برای دیدن در غیر این صورت به دلیل به شکست این ویروس و جلوگیری از گسترش ما نیاز به دانستن است که ایمنی که هنوز هم آسیب پذیر و کسانی که ممکن است حامل. این کار نیاز به یک برنامه تست و توانایی استفاده از نتایج فن آوری های مانند تلفن های هوشمند ما و GPS به دانستن که در آن دسته های مختلف از مردم در حال چه شده است که به نام تماس با ردیابی. گوگل و اپل در حال حاضر در حال همکاری بر روی ابزار برای انجام این کار.

امریکا هرگز به صورت هر چیزی از راه دور مانند قبل از این. پس از 9/11, آژانس امنیت ملی شیوه های که رویکرد این سطح از نفوذ بادهای عظیم رسانه ای و اعتراض عمومی. آن ممکن است که ساده ترس از ویروس را خنثی خواهد کرد که هر گونه برنامه خواهد شد که به تصویب رسید در برابر یک پس زمینه از کم اعتماد عمومی به دولت است. این کاهش قابل ملاحظه ای از سال 1964 زمانی که 77 درصد از عمومی آمریکا اعتماد دولت به “انجام کار درست” — امروز تنها 17 درصد می گویند که. اضافه کردن به این تهمت عادت شلیک بسیاری از کسانی که با او اختلاف نظر دارند یک عمل است که ایمان را در نظارت از چنین برنامه ای سخت به حفظ.

اگر یک بازی وجود دارد-تعویض در تمام این, آن می تواند یک واکسن است که محافظت از ما در برابر COVID-19 — و یا درمان است که قابل اعتماد و به شدت محدود کردن اثرات آن است. علاوه بر درآمد بین المللی قدردانی برای هر کسی وجود دارد اول این که به تدریج کوچک نیاز به تماس با ردیابی و مجادلات به احتمال زیاد به نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de