دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: آمریکا یک کمبود بود “پیش بینی نشده.” هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت.

در روزهای اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در دفاع از دولت در برابر این پیشنهاد که دولت شکست خورده است به امن به اندازه کافی هواکش – دستگاه های پزشکی است که به کمک Covid-19 بيمار تنفس و می تواند صرفه جویی در زندگی کسانی که درد و رنج جدی زجر تنفسی.

“ما تعداد فوق العاده ای از هواکش اما شده است وجود دارد هرگز یک نمونه مثل این که در آن بدون توجه به آنچه شما باید آن را به اندازه کافی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 18 مارس. “این برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از, اما این است که بسیار پیش بینی نشده چیزی. هیچ کس تا به حال به فکر این شماره است.” یک روز بعد او دو برابر پایین و اشاره کرد که “هیچ کس در وحشی ترین رویاهای خود را که تا کنون فکر می کردم که ما نیاز به ده ها هزار نفر از هواکش.”

به جز البته کسی هم فکر می کنم که. بسیاری از somebodies در واقع و برای یک زمان بسیار طولانی است. تقریبا هر آژانس فدرال شما می توانید تصور کنید در واقع هشدار در مورد کمبود و برخی از آنها ارائه شده خاص و جدی برآورد نیاز – برای بخشی بهتر از دو دهه است.

تقریبا 15 سال پیش به عنوان مثال وزارت بهداشت و خدمات انسانی منتشر 400-صفحه آنفولانزای طرح بود که هیچ اگر نه صریح و روشن. تجزیه و تحلیل مدل های مبتنی بر بیماری های همه گیر آنفلوآنزا در سال 1957 و 1968 که پیشنهاد وجود دارد می تواند بیش از 900,000 بستری شدن در بیمارستان تحت یک سناریوی مشابه HHS مشخص شد که “تقاضا برای بستری و درمان-مراقبت های ويژه (ICU) تخت و کمک به تهویه خدمات می تواند به افزایش بیش از 25 درصد.” اگر که اتفاق افتاده است, آنها پیش بینی, “تهویه مکانیکی” مورد نیاز خواهد بود در عنوان بسیاری از 64,875 موارد. شدید بیماری همه گیر مانند آنفولانزا از 1918-19 می تواند در نتیجه یک کمبود که به نوبه خود می تواند منجر به مشکل سوال در مورد سهمیه بندی. چگونه بسیاری از هواکش ممکن است نیاز به دفع آن ، متناوب 742,500.

که گزارش تکان دهنده بود فقط یکی از بسیاری از به صدای زنگ. اکثر نوشته شده بود در پی 2003 سندرم حاد تنفسی یا سارس, شیوع یا 2009 H1N1 همه گیر آنفلوآنزا.

یک مه 2003 گزارش دفتر پاسخگویی دولت اشاره کرد که “چند بیمارستان کافی تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی است که اغلب مورد نیاز برای عفونت های تنفسی … برای رسیدگی به افزایش بزرگ در تعداد زیادی از بیماران که ممکن است در نتیجه.”

یکی دیگر از گائو گزارش صادر شده و چند ماه بعد به طور مشابه هشدار داد که “چند بیمارستان گزارش داشتن تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای رسیدگی به یک مقیاس بزرگ شیوع بیماری های عفونی.” نیمی از 2000 بيمارستان های مورد بررسی توسط گائو بود “برای هر 100 کارکنان تخت کمتر از 6 هواکش.”

یک سال 2005 سرویس پژوهشی کنگره گزارش تکرار این نگرانی در رابطه با به H1N1 آنفلوآنزای مرغی. “اگر این گونه شد برای راه اندازی یک بیماری همه گیر… تعداد زیادی از قربانیان ممکن است نیاز به مراقبت های ویژه و تأیید مشخصات به احتمال زیاد بیش از ملی ظرفیت برای ارائه این سطح از مراقبت” در این گزارش است.

در ماه ژوئیه سال 2006 دفتر بودجه کنگره گزارش هشدار داد که ایالات متحده تا به حال تنها حدود 100.000 دستگاه تهویه مصنوعی با سه چهارم آنها در استفاده در هر روز داده می شود. این تعداد ممکن است پایدار باقی مانده برای 14 سال گذشته با توجه به معاون رئیس جمهور مایک پنس که اشاره به “بیش از 100 ، 000 دستگاه تهویه مصنوعی هستند که در مراکز درمانی و بیمارستان ها در سراسر امریکا امروز” در یک جلسه توجیهی در روز شنبه. (نیویورک تایمز قرار می دهد تعدادی از بیمارستان هواکش در مورد 160,000.) در ضمن با توجه به سال 2006 CBO گزارش HHS محاسبه کرده بود که “شدید آنفلوانزای همه گیر مانند یک در سال 1918 نیاز 750,000 هواکش برای درمان قربانیان است.”

در ماه اوت سال 2006 وزارت دفاع نورد از آن “اجرای طرح به صورت همه گیر آنفلوانزا” ارائه هر دو یک prescient پیش بینی و راهنمائی مهم: “قابل توجه تقاضا برای فن های است که به احتمال زیاد به خصوص در صورتی که این بیماری همه گیر رخ می دهد قبل از واکسن در دسترس است. که در آن امکان پذیر توجه باید به انباشت به جای ‘just-in-time’ کسب کافی تعداد هواکش.”

یک سال بعد رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در کاخ سفید هشدار داد که “شدید آنفلوانزای همه گیر خواهد یک بار فوق العاده ای در ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان” و “پیش بینی تقاضا برای بستری و در بخش مراقبت ويژه تخت و تهویه مکانیکی خدمات خواهد پایمال کردن” سیستم بهداشت و درمان. در نوامبر سال 2007 داخلی بخش صدور “آنفولانزای طرح” اشاره کرد که یک بیماری همه گیر می تواند منجر به کمبود هواکش.

لیست نادیده گرفته شده از هشدارهای سازمان های فدرال می رود: 2009 گزارش اداره ايمنی و بهداشت شغلی که پیش بینی شده است که در صورت یک بیماری همه گیر “امکانات بهداشتی می تواند تحت الشعاع ایجاد کمبود کارکنان بیمارستان تخت هواکش و سایر لوازم.” یک گزارش منتشر شده از سوی باراک اوباما رئیس جمهور شورای مشاوران علم و فناوری در مورد آنفولانزای H1N1 با اشاره به این که “[d]uring اوج, 1 یا 2 نفر از هر 2000 آمریکایی ها ممکن است در بیمارستان بستری شود” و این که بیماران مبتلا به “نیاز به تهویه مکانیکی… می تواند به 10 تا 25 در هر 100000 نفر جمعیت نیاز به 50 تا 100 درصد یا بیشتر از کل ICU ظرفیت در دسترس در ایالات متحده و قرار دادن استرس بزرگ بر روی یک سیستم که به طور معمول عمل در 80 درصد از ظرفیت است.”

اخیرا تهمت گزارش نادیده گرفته و به طور فزاینده ای نگران کننده به روز رسانی از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در مورد خطر و گسترش Covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن دروغ در مورد کوروناویروس آمادگی محدود نیست به مشاجره او که “هیچ کس تا به حال شنیده ام یک چیزی مثل این:” البته. او همچنین ادعا کرد که خودروسازان از جمله فورد و جنرال موتورز و تسلا هستند وام دست به تولید هواکش “سریع” برای جبران کسری. این فقط درست نیست. و هواکش فقط شروع است. مغلوب ساختن پیشی جستن است در پاسخ به همین ترتیب به انتقادات در مورد هشدار دهنده کمبود تخصصی N95 ماسک مورد نیاز بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

وقتی پرسید که چگونه پزشکان در یک کشور ثروتمند و قدرتمند به عنوان ایالات متحده می تواند در سمت چپ و بدون مهم ماسک او متوسل به رفتن به دفاع: “این بی سابقه است و یا فقط در مورد بی سابقه است. به عنوان زمان می رود توسط ما دیدن آن واقعا در یک سطح است که هیچ کس می میرم باور…. ما شروع با چند ماسک…. و در حال حاضر ما در حال ساخت ده ها میلیون نفر از ماسک و چیزهای دیگر.”

اما نیاز به انبارهای بزرگ از ماسک مانند نیاز به هواکش شده است هیچ راز است. “همانطور که رخ داده است در طول شیوع سارس در کانادا بیمارستان ها به ویژه نیاز N95 ذرات ماسک برای محافظت از کارکنان پزشکی در برابر عفونت” با توجه به سال 2006 CBO گزارش. “به طور گسترده ای به تصویب رسید و فقط در زمان شیوه های… ترک بیش از حد کوچک موجودی حاشیه به جای افزایش تقاضا برای منابع که همراه با بیماری همه گیر آنفلوآنزا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im