دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فردی خودکامه است. آن را تا به همه ما او را متوقف کند.

WASHINGTON, DC - MAY 13: U.S. President Donald Trump looks on he as meets with Colorado Governor Jared Polis and North Dakota Governor Doug Burgum in the Cabinet Room of the White House on May 13, 2020 in Washington, DC. (Photo by Doug Mills-Pool/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس و داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم در روز 13 مه سال 2020 در واشنگتن ،

عکس: Doug میلز-استخر/گتی ایماژ

من یک سوال برای آمریکا چپ: آیا شما در نهایت دیدن تفاوت بین دموکرات ها و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

من یک سوال برای آمریکا راست-کنار: آیا شما در نهایت می بینیم که این تهمت که خود را اسلحه ؟

من یک سوال برای آمریکا پروتستان های انجیلی: آیا شما در نهایت ببینید که برنده کسی است که خود را نزدیک کلیساها است ؟

من یک سوال برای اعضای جمهوری خواه کنگره: آیا شما در نهایت می بینیم که شما در اردوگاه های بیش از حد ؟

دیکتاتوری ساخته شده در انکار. دیکتاتورها را به تدریج بیش از هر افزایشی گام است که کارائی آزادی های مدنی و حکومت قانون را می توان توجیه و توضیح داده میشه. گاهی اوقات می شود دیکتاتور است خندید به عنوان یک سیاسی دلقک که نباید جدی گرفته شود. در حالی که آن اتفاق می افتد هیچ کس نمی تواند کاملا بر این باورند که آنها در جاده ها به بردگی.

Autocrats اغلب لذت بردن از گسترده حمایت خود را سرکوب. در ابتدا آنها هدف قرار دادن “دیگران” در حالی که اکثریت به سلامتی. عمومی رسمیت نمی شناسد تهدید تا زمانی که خیلی دیر است. این هواداران که تشویق بلندترین اغلب در ایدئولوژیک تصفیه و تبدیل برخی از رژیم اولین قربانیان.

پس از نزدیک به چهار سال در آن غیر ممکن است به دست چه تهمت واقعا است. او یک بیمار روانی است که شهوات برای قدرت دیکتاتوری. او jettisoned همه از دولت که ممکن است در راه خود را. او در حال حاضر احاطه شده توسط توانمندسازها در jackboots مانند دادستان کل ویلیام Barr و وزیر خارجه مایک Pompeo.

ژنرال مارک Milley یک lickspittle که ادعا می شود یک نظامی آمریکایی افسر قدم از طریق خیابان های واشنگتن در روز دوشنبه شب با تهمت و Barr در حالی که ایالات متحده پرسنل نظامی که به طور غیرقانونی استفاده می شود برای حمله به معترضان و پرتاب آنها را از راه به طوری که تهمت می تواند برای یک عکس ژست برگزاری مقدس در مقابل نقاشی های دیواری-پوشش سنت جان کلیسای اسقفی. مردان تا به حال نگاه از کودتای پلاتر خم در تصرف دولت در تاریکی شب.

که همان شب هلیکوپتر نظامی hovered کم و بیش واشنگتن تنها بر سر تظاهرکنندگان که در اعتراض به مارس 25 قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. سر و صدا و به سمت پایین درجه انفجار از هلیکوپتر استفاده شد برای متفرق کردن جمعیت. (واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت که پنتاگون خواسته مریلند و ویرجینیا برای سربازان بدون آگاهی از سی دولت است.) آن را یکی از شرم آور ترین قسمت های مربوط به استفاده از ارتش آمریکا در این کشور پس از سال 1932 هنگامی که ارتش infamously با استفاده از تانک و گاز اشک آور به, حمله معترضان شناخته شده به عنوان “پاداش ارتش” جنگ جهانی اول جانبازان معترضان به تقاضا طولانی وعده داده شده ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به دور خود بازی شنبه شب. یک نقشه از هیچ اعتقادات اخلاقی او نمیفهمد که برگزاری مقدس خواهد بود به اندازه کافی به تجمع خود را سفید انجیلی پایه.

او گفت: هیچ چیز به عنوان او ایستاده بود کتاب مقدس در دست عکاسان در مقابل کلیسا, اما آن را آسان به حدس زدن آنچه که او فکر. او احتمالا فکر کردن که پروتستان های انجیلی هستند chumps, کودن ها که همیشه سقوط خود را ارزان کلاهبرداری. آن را سخت نیست تشخیص دهد که تهمت به نظر می رسد در پایین پروتستان های انجیلی, متنفر آنها چگونه از آن آسان است برای آنها را دستکاری کنند و به نوبه خود آنها را به عنوان به زودی به عنوان او دیگر به آنها نیاز دارد.

یک نقشه از هیچ اعتقادات اخلاقی تهمت نمیفهمد که برگزاری مقدس خواهد بود به اندازه کافی به تجمع خود را سفید انجیلی پایه.

واشنگتن اسقفی اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص به آسانی دیدم از طریق تهمت و پس از او عکس-op در مقابل در سنت جان. “رئیس جمهور فقط با استفاده از کتاب مقدس ما متن مقدس از سنت یهودی-مسیحی و یکی از کلیساها از اسقف نشین و بدون اجازه به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی” او گفت:.

روز بعد تهمت ایستاده بود برای عکس ها در سنت جان پل دوم ملی حرم در واشنگتن دو برابر کردن نخ نما بازی از بهره برداری نگاری مذهبی. این بار او برای رفتن محافظه کار کاتولیک به جای پروتستان های انجیلی اما در عمل همان بود. اسقف اعظم کاتولیک واشنگتن به سرعت مورد حمله قرار مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به حرم فقط به عنوان زمانی مشخص به حال خود حمله کردند عکس-op در مقابل سنت جان در روز قبل از.

در ضمن در باغ گل رز کاخ سفید روز دوشنبه رئیس جمهور قول داد برای محافظت از “متمم دوم حقوق.” یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت شده است که او فکر می کند هواداران خود هستند احمقها که می توان با بهره برداری ساده رمزی عبارات. تفنگ فعالان حقوق که با بیحوصلگی حرف زدن با شوق و ذوق در مورد دادن نسبت ناروا گسترده قدرت ممکن است به زودی نیروهای ضربه زدن در درهای خود را به عنوان هلیکوپتر شناور بالای سر. وقتی اتفاق می افتد که آنها ممکن است احساس خیلی دیر غیر منتظره خویشاوندی با معترضان آنها در حال حاضر بی اعتبار کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن bared استبدادی او نیت در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران دولت دوشنبه که در آن او berated آنها را به صورت ضعیف در مواجهه با تظاهرات خواستار آن است که آنها “تسلط” تظاهرکنندگان در حالی که تهدید به ارسال نیروهای نظامی به کشورهای خود را اگر آنها نمی, تن دادن به خواسته های خود را. تهمت نیز صحبت کردیم که در روز از طریق تلفن با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین; شاید او اشاره گرها در مورد نحوه سرکوب مخالفان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است سرعت پایین مسیر به سمت دیکتاتوری به دلیل آنچه باقی مانده از حزب جمهوری خواه مشتاق است برای او برای گرفتن قدرت است. آن است که در حال حاضر یک هویت حزب پر از پیری سفید افرادی که ترس جمعیتی روند افزایش تنوع. آنها نمی مانند آمریکا آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد و آنها می خواهند تهمت به از بین بردن قوانین و مقررات است که محافظت از اقلیت های فقیر و محروم.

روز دوشنبه تشکر. مت Gaetz یک جمهوری خواه فلوریدا و تهمت acolyte ارائه نمونه جمهوریخواه در واکنش به این تظاهرات که به نام او برای همه کشنده ابزار جنگ جهانی علیه ترور به خانه آورده و در آمریکا معترضان. “اکنون که ما به وضوح ببینید Antifa به عنوان تروریست می تواند ما را شکار آنها را مانند ما انجام آن در خاورمیانه دارد ؟ Gaetz توییتی دوشنبه. توییتر دسترسی محدود به Gaetz tweet برچسب زدن آن یک تسبیح از خشونت است.

با دفاع از پایان دادن به حکومت قانون و جمهوریخواهان مانند Gaetz را پیدا خواهد کرد خود را بازمانده در هوی و هوس از مغلوب ساختن پیشی جستن. که زمانی که این جوک ها در مورد هواپیماهای بدون سرنشین و رسانه های اجتماعی نمی خواهد به نظر می رسد بسیار خنده دار به آنها.

در نهایت برای آمریکا چپ که نمی بینم هر گونه اختلاف بین دموکرات ها و تهمت — و کسی که حتی ممکن است ترجیح می دهند نسبت ناروا را به خاطر او از بین بردن میانه, وضعیت, موجود, در نتیجه باعث ایجاد یک شکاف سمت چپ آن زمان به صورت سرد حقایق تاریخ است.

نظر در مورد ارنست Thälmann.

Thälmann بود رهبر حزب کمونیست آلمان در اواخر دهه 1920 و اوایل دهه 1930 و دیدم جناح چپ حزب سوسیال دمکرات آلمان به جای آدولف هیتلر و حزب نازی به عنوان اصلی سیاسی دشمن است. Thälmann همه چیز او می تواند به تضعیف سوسیال دموکرات که او به نام “سوسیال فاشیست” به منظور از بین بردن لیبرال وضعیت موجود در جمهوری وایمار و مجموعه شرایط را برای یک انقلاب کمونیستی. عمیق شکاف سیاسی بین چپ و چپ در آلمان در اوایل دهه 1930 با کمک فعال هیتلر.

پس از هیتلر به قدرت Thälmann دستگیر و زندانی شده است. او بعد از انتقال به اردوگاه کار اجباری بوخنوالت جایی که او به ضرب گلوله توسط نیروهای اس اس در هیتلر سفارشات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de