دونالد پرونده: you’ve Got Mail

چرا شما باید مراقبت از

مبارزه بیش از رأی-با-پست الکترونیکی می تواند به خوبی تعریف یک بیماری همه گیر در انتخابات.

یک میلواکی رای دهندگان در یک ماسک صورت ایستاده در خط کشش فراتر از چشم دوربین بود یک پیام برای کشور در این هفته: “این مسخره است.”

ما هنوز نمی دانند نتایج روز سه شنبه انتخابات در ویسکانسین (برگه منتشر خواهد شد دوشنبه, اجازه می دهد زمان برای شکستن رای غایب) اما ما می دانیم که آن شکست بود. حتی با گارد ملی به نام در به کمک چند تا نظرسنجی کارگران به توافق نشان می دهد که وجود دارد تنها پنج باز فرد در حوزه های رأی گیری در میلواکی — که در آن معمولا وجود دارد 180.

چرا ؟ یک حزبی چاقو مبارزه بر سر اینکه آیا به تاخیر انداختن و یا رفتن به همه رای توسط ایمیل. دادگاه عالی ایالت (که در آن اکثریت قضات ناب محافظه کار) به آخر کلمه در حمایت از وضعیت موجود, شب قبل از رای گیری. تیتر مسابقه بود جو بایدن در مقابل برنی ساندرز — ساندرز کاهش یافته است چهار شنبه — اما یک دادگاه عالی ایالت صندلی در این خط بیش از حد.

همه چیز ممکن است به خوبی نگاه بهتر در ماه نوامبر. قطعا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امید ، اما تقریبا به طور قطع نمی توان یک واکسن است که آنچه در آن شما را برای همه به احساس بهتری در مورد جمع آوری در جمعیت با خیال راحت. یک راه حل ؟ ارسال هر رای دهنده رای گیری در ایمیل و آنها را به ارسال آن در روز انتخابات امضا و شاهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: این به این معنی گسترده تقلب. “ایمیل آراء بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل متقلب” گفت: رئیس جمهور که به تازگی رای غایب در فلوریدا. او توضیح داد در یک صدای جیر جیر بعد از آن که آن را OK به رای توسط ایمیل اگر شما در برخی از گروه های جمعیتی بیشتر احتمال دارد به حمایت از او.

به یاد داشته باشید که تهمت ادعا می کند میلیون ها نفر از آرای تقلبی ریخته شد در برابر او در سال 2016 اما تقلب در انتخابات کمیسیون او ایجاد شده بود به انحلال داشتن کشف هیچ گونه شواهد است.

وجود دارد برخی از موارد جدا شده از پست الکترونیکی رای گیری تقلب معروف ترین که درگیر یک کارولینای شمالی در کنگره نژاد در سال 2018 که تا به حال به دوباره اجرا به دلیل یک رای گیری غیر قانونی برداشت طرح توسط GOP عمل. یک بررسی کامل در بر داشت 491 مستند پرونده های مربوط به پست الکترونیکی رای گیری تقلب از سال 2000 تا 2012 — زمانی که وجود داشت 146 میلیون ثبت نام رای دهندگان در سراسر کشور. آن اتفاق می افتد و وجود دارد بیشتر ایمیل از شخص مورد تقلب, اما نرخ هر دو کوچک است.

این نگرانی واقعی است که تهمت و جمهوری خواهان بر این باورند این مزیت دموکرات. اما شواهد کمی وجود دارد یا نه. اکثر کشورهای که به شدت گسترش رای-توسط-mail آبی هستند متحده اما مطالعات علمی نشان داد کلرادو خواهان سود کمی از این تغییر در سال 2014 در حالی که دموکرات یوتا دیدم یک دست انداز کوچک در سال 2016. به طور کلی مردم در انتخابات افزایش یافته است. “که بیشتر یک اثر قابل توجه در میان کم گرایش رای دهندگان” مطالعات نویسنده آملیا Showalter گفت: نیویورک تایمز.

مردم در انتخابات خواهد شد تا در این سال قبل از همه گیر و با توجه به off-the-نمودار fervency از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان او ممکن است محاسبه است که کاهش مشارکت در انتخابات برای او بهتر است. اما طرفداران خود منحرف و کسانی که به مردم ضربه سخت تر توسط ویروس. در این بی سابقه ای در برابر ما هیچ سرنخی که چگونه این بازی است.

اما ما نمی دانیم که رای گیری دسترسی است برای رفتن به یک جنگ تمام برای بعد از هفت ماه با زندگی یا مرگ سهام اضافه شده به طور معمول شدت. دموکرات ها مشتاق هستند به پست الکترونیکی رای گیری برای هر ثبت نام رای دهندگان با تعداد زیادی از اضطراب در سمت چپ آن را به یک پیش شرط برای هر اقتصادی نجات لوایح در کنگره است. که احتمالا محدودتر هم به کمک های مالی بیشتر برای رای توسط پست الکترونیکی و طرح های, اما ملی دستور بعید به نظر می رسد با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن است و بس. (و آه راه, U. s. خدمات پستی است که به دنبال یک بیماری همه گیر مرتبط با نجات بیش از حد.)

در عوض ما به شما دیدن این بازی از دولت توسط دولت که در آن نوآوران را کشف کردن راه برای انجام درایو-از طریق رای گیری, رای گیری, با تعیین وقت قبلی و شاید گسترش mail-ins اما آن را تمام خواهد شد و با حزبی در brawls متحده با تقسیم دولت. سازمان دیده بان پنسیلوانیا یک نوسان کلید دولت محدود است که چه کسی می تواند درخواست برای absentee ballot.

امیدوارم منحنی را فرو برد قاطعانه با سقوط ما نمی بینیم این بارها پیش بینی تجدید حیات و میلیون ها نفر از آمریکایی ها نیست وحشت زده از انتظار در خط و لمس کردن صفحه نمایش و یا چیدن یک جمعی قلم به علامت خود را برای انتخاب رئیس جمهور.

اگر که اتفاق نمی افتد وجود دارد یک فرصت خوب است که ماه نوامبر ویسکانسین-سبک ridiculousness ریاست جمهوری تصمیم خواهد گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>