دونالد پرونده: مسائل اعتماد

چرا شما باید مراقبت از

چرا که رهبران ما در حال شکست ما … دوباره.

در فوریه. 29 جراح کل ایالات متحده در توئیتر نوشت یک سطح پهن هرچیزی برجسته با حروف بزرگ: “توقف خرید ماسک. آنها نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus.” او نه یک موقعیت سیاسی. جروم Adams توسط یک متخصص بیهوشی و رئیس عمومی کمیسیون بهداشت و درمان از ایندیانا است. این نوع از بهداشت عمومی کارشناس ما باید قادر به اعتماد به یک بحران است.

در عین حال در روزهای اخیر مشاوره بدبختانه: دولت در حال حاضر گفت: مردم باید با پوشیدن ماسک زمانی که آنها بیرون بروید. چرا switcheroo? آدامز در توئیتر خود نوشت: “ما اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری هر روز …” شاید او باید با قرار دادن یک تماس به کشورهای آسیایی که در آن شهروندان عادی بوده اند با پوشیدن ماسک برای ماه می باشد. شد مقامات بهداشت عمومی عمدا گمراه کردن ما به منظور اطمینان حاصل کنید که ملت را محزون می خوانی محدود ماسک عرضه رفت و به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران ؟ مطمئن شوید که به نظر می رسد که راه.

امریکا رو به پایین یک بیماری همه گیر است که طرح میتوانست به ما راه زندگی با سرعت شگفت آور, در زمانی که ما اعتماد به موسسات تبخیر شده است. آن را در بالا شروع می شود و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه دقیقا به دست آورد که اعتماد عمومی را با خود whipsawing انگشت اشاره پاسخ. یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی در هفته گذشته نشان داد که فقط 37 درصد از مردم اعتماد رئیس جمهور تهمت توصیه در زمانی که به شل اجتماعی محدودیت فاصله. خود را طولانی روزانه جلسات مطبوعاتی veer از ارائه اخبار غم انگیز است که صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها می میرند زیر خوب سناریو به تیراندازی در دموکراتیک فرمانداران به لاف زدن در مورد Facebook حضور. اما کسی از او انتظار خود را تغییر دهید شخصیت های عمومی در حال حاضر خارج از ذهن خود را.

بزرگترین مشکل این است که overpromising و underdelivering. خود را ترشح اعلام ارسال بيمارستان کشتی USNS راحتی به نیویورک — با ریاست جمهوری sendoff از نورفولک و تکان دهنده, تصاویری از کشتی قایقرانی تا رودخانه هادسون. اما کشتی است که تنها به منظور درمان بیمارانی که لازم نیست coronavirus و تا به حال تنها درمان 27 نفر از شنبه. کنگره به سرعت به راه انداخته $2 تریلیون اقتصادی نجات وجود دارد اما تاخیر جدی در جریان در حال حاضر در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفتن وام کسب و کار کوچک و برش چک به افرادی که لازم نیست که پرداخت مستقیم اطلاعات در فایل با IRS.

جای تعجب کوچک که علاقه به فلک کشیده در طالع بینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کردن هواکش و سایر لوازم پزشکی به کلید بیمارستان از فدرال ذخایر. اما در روز پنج شنبه خود در Jared کوشنر (که کمک به هماهنگ کردن coronavirus پاسخ به یک استراحت از مبادله صلح خاورمیانه) گفت که فدرال ذخیره شد “ذخایر ما” و نه به معنای متحده است. بنابراین طبیعی است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی تغییر شرح فدرال ذخایر در وب سایت خود را به از بین بردن بخشی در مورد کمک به دولت ها و محلات و تاکید می کند که دولت فدرال به معنای به عنوان یک “کوتاه مدت و موقت.”

دولت و مقامات محلی به طور کلی دریافت نمرات بالاتر از رئیس جمهور اما پاسخ آنها شده است ناهموار بیش از حد. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, که بازی کردن این تهدید بیش از حد به خواست نیویورکی: “اگر شما عشق خود را در محله نوار وجود دارد در حال حاضر” مدت کوتاهی قبل از او تعطیل این شهر کافه ها و رستوران ها. او نیز رفت و به YMCA به صورت معمول خود صبح تمرین ساعت قبل از بستن تمام شهر را در ورزشگاه. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ صدور دیرهنگام اقامت در خانه سفارش در روز چهارشنبه گفت که او می خواهم تنها در 24 ساعت گذشته که ویروس منتقل می شود توسط افرادی که نمی نشان می دهد علائم — یک مسئله شده است که به خوبی مورد بحث برای هفته ها.

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo در انتهای دیگر این طیف تا به حال پلیس کشیدن بیش از همه با نیویورک پلاک و زور quarantining آنها را تا زمانی که او حمایت کردن آخر هفته گذشته. فرهنگ جنگ خشم در سراسر کشور به عنوان دولت و مقامات محلی ادم احمق در مورد اینکه آیا خرید تفنگ یا سقط جنین باید در نظر گرفته شود ضروری در این زمان بحران.

نظامی به طور کلی می شود به مراتب نمرات بالاتر از سیاستمداران برای اعتماد عمومی اما پنتاگون نمی عمل می کنند به شدت در فوریه. 3 ارتش یادداشت هشدار 80000-150,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از ویروس است. سپس آن را اخراج نیروی دریایی کاپیتان که صدا زنگ در مورد گسترش ویروس از روی ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر.

جای تعجب کوچک که علاقه به فلک کشیده در طالع بینی. ستاره ها می تواند به عنوان یک راهنمای خوب به عنوان این jokers.

در همه جا حاضر Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و درمان شده است نزدیک ترین چیزی که ما باید به یک ملی اوراکل در مورد نحوه رسیدگی به این و اون انجام يومان کار در ظاهر می شود در همه جا از سی ان ان به Barstool ورزشی’ عفو من را پادکست به مطمئن شوید که هر کس می ماند خانه تا آنجا که ممکن است. اما آمریکایی ها در حال سقوط به خط داده شده که چگونه تعدادی از موارد همچنان به سنبله. “من می توانم بگویم … که هر آمریکایی است پس” اجتماعی فاصله دستورالعمل دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در روز پنج شنبه. “و این است که واقعا یک تماس به عمل است.”

آن را به ارزش تعمق که آیا ما می آیند از این با چشم انداز های مختلف در جهان است. آیا سلامت کارگران را (به درستی) کسب احترام جدید, و اگر بچه ها رشد خواهد کرد که مایل به اپیدیولوژی.

اما آن را سخت به تصور کنید که همه گیر معکوس آمریکایی’ بدبینی نسبت به ما سیاستمداران و کارشناسان. نقاب یا نه ما هنوز هم به دنبال آنها را با jaded چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im