دونالد پرونده: بلیط تقسیم

بعد از ظهر روز جمعه معاون رئیس جمهور مایک پنس strode به کاخ سفید تریبون با مقامات بهداشتی در پشت او برای رساندن پیام: “این مهم است که بدانید که به دلیل از رئیس جمهور قاطع رهبری خطر ابتلا به آمریکا از ابتلا به کروناویروس پایین باقی مانده است.”

آرام و مداوم و خسته کننده قابل اعتماد و وفادار: پنس تا به حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب از طریق یو پی اس و فراز زندگی از مبارزات انتخاباتی و ریاست جمهوری و او هرگز اجازه دهید هر چیزی کمتر از فرار ستایش و لب های او برای شماره 45. خود پاداش ؟ این کار از coronavirus تزار.

Thankless پست — به خصوص به عنوان وحشت در یک ویروسی در مقیاس تنها مجددا حدس و گمان است که پنس ممکن است برای ریاست جمهوری بلیط. “این یک پیش بینی است. این یک یقین” دیرین دموکراتیک استراتژیست سابق Crossfire میزبان پل Begala گفت: در هفته گذشته طی یک میزگرد در آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) کنفرانس. Begala پیش بینی — ببخشید من ساخته شده آن را خاص است که آن را شناخته شده — که در روز دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پذيرش گفتار تهمت تماس بگیرید یک کنفرانس خبری “به کمپرسی مایک پنس قرار داده و نیکی هیلی در بلیط به سعی کنید به کسانی که در حومه مادران است.”

Begala است نه نوع تلویزیون صحبت سر تهمت تماس در شب به kvetch بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای مشکوک در داخل اطلاعات, اما گمانه زنی ها در اطراف هیلی دارای حباب در حالی که برای. ناشناس ارشد تهمت رسمی دولت نوشت: در یک هشدار است که هیلی “فعال در نظر گرفتن” به جای پنس در بلیط. “اگر چه آقای پنس شده است وفادار به تقصیر رییس جمهور است که همیشه مشتاق به لرزش چیز,'” نویسنده ناشناس نوشت:, و اضافه کرد که تهمت دستیاران نیز بر این باورند هیلی می تواند کمک به حومه زنانی که در حال فرار از حزب جمهوری خواه در droves.

هیلی, 48, فرماندار سابق کارولینای جنوبی و U. N. سفیر که ناگهان در سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اواخر سال 2018 از مدت ها شایعه شده است که هر یک از فویل و یا یک همسر در حال اجرا برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او به دنبال تطهیر کسانی که شایعات و تهمت خود پا در این هفته پس از Begala نظرات. “من همراه با معاون رئیس جمهور ما,” او گفت: در یک فاکس نیوز تاون هال وقتی پرسیده شد که بهترین دوست خود را در واشنگتن است. “من می شنوم من جای او. او انجام یک کار فوق العاده. او یک مرد بزرگ و یک مرد وفادار و او با این نسخهها کار خیلی سخت است.”

پنس بود electorally ارزشمند در سال 2016 کمک به تهمت تحکیم مذهبی محافظه کاران بودند که شک و تردید از نامزدی خود را. اما در حال حاضر که برنده تحویل داده شده است برای کسانی که رای دهندگان — اولین و مهمترین, با انتصاب دیوان عالی کشور که به خوبی می تواند واژگون Roe vs Wade — پنس کمتر سودمند است. وارد هیلی یک برنامه به طور بالقوه تاریخچه ساخت انتخاب در دو جبهه است که می تواند نگه دارید برخی از درخواست تجدید نظر برای هر دو حومه زنان و رای دهندگان آمریکایی. و به عنوان Begala اشاره به حرکت را فوق العاده تلویزیون.

عمده coronavirus shake-up فرود آمد شب جمعه وقتی که مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که رئیس ستاد میک Mulvaney بود که جای تشکر. علامت مراتع شمال Carolinian که منجر به دور از حق آزادی انجمن ها در خانه بوده و تنگ کاخ سفید متحد. Mulvaney تهمت توییتی خواهد شد در حال حاضر ایران به ایرلند شمالی است. مراتع می شود تهمت چهارم رئیس ستاد می رسد و در میان یک دسته 5 shitstorm.

رئیس جمهور امضا $8.3 میلیارد دلار در لایحه جمعه برای مبارزه با ویروس اما او دیر به کروناویروس مشکل — spooked تنها زمانی که بازار سهام آغاز شده انداخت. رئیس جمهور است و به طور مستمر به عنوان تهدید با ادعاهای فریبنده. مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: Fox News میزبان و نيمه رئیس ستاد Sean Hannity که “من حدس” است که سازمان بهداشت جهانی را 3.4 درصد مرگ و میر در کروناویروس “نادرست است ، مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که برخی از افراد آلوده هستند و به سادگی “بهتر” حتی اگر آنها به کار هستند و هرگز مورد آزمایش قرار. (لطفا اصلا به کار اگر شما ممکن است coronavirus.)

در یک rollicking جمعه در کنفرانس خبری در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا — فقط چند دقیقه قبل از پنس را موقر امر در کاخ سفید — مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهید اجازه می دهد تا قرنطینه مسافران کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا به آمریکا به دلیل “من نیازی به [عفونت] شماره دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

او ادعا کرد که هر کسی می تواند آزمایش که می خواهد در حالی که پنس و سپس به خبرنگاران گفت که نمی خواهد در مورد “چند هفته” هر چند آزمایش تولید از خصوصی آزمایشگاه شتاب گرفته است. داستان بسیار پر هرج و مرج و پاسخ در داخل دولت است که نشان دهنده تهمت خود صندلی-از-خود-سبک شلوار … و قبل از این بود که تعجب رئیس ستاد مبادله.

پنس می تواند برای راحت سقوط اما این انتخابات است که هنوز هم برای رفتن به یک همه پرسی در مورد این مرد است که تحت سلطه آمریکا و روان برای پنج سال گذشته. این که چرا جمهوری خواه استراتژیست داگ Heye — که خواستار هیلی به عنوان veep بحث “بیکار شایعات” — نمی بینم بسیاری از تفاوت در هر صورت. “مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان تهمت رای دهندگان در درجه اول قبل از هر گونه مسائل دیگر و یا کسانی که خود را veep انتخاب کنید ممکن است” Heye می گوید.

اما هشت ماه از انتخابات نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن از زمان تهمت رای دهندگان و یا حتی کسانی که معلوم شد او در سال 2016 با توجه به بالا دموکراتیک شور و شوق. هیلی است که تست نشده در یک کمپین ملی, اما او تا به یک داستان قدرتمند از پشتکار و می تواند اضافه کردن یک دوز از قدرت ستاره و درام در یک لحظه مناسب — این که آیا آن را Begala پیش بینی Mar-a-لاگو کنفرانس خبری یا ناگهانی شب جمعه جیر زمانی که رئیس جمهور است که در جام جم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de