دونالد پرونده: حباب کمپین

زمانی که یک رئیس جمهور در حال اجرا است برای انتخاب مجدد و یا قوی وجود دارد فرمانداران اولیه آنها اغلب به عنوان در حال اجرا یک “باغ گل رز استراتژی است.” به جای مبارزه در میان اراذل و اوباش, آنها نگاه بیشتر در کنترل برای دوربین های تلویزیونی چسبیده به منظره پشت ایوان کاخ سفید است. که رویکرد دیگر استراتژیک انتخاب بلکه یک ضرورت پزشکی. خوش آمدید به مهر و موم حباب مبارزه است.

سه septuagenarians — معروف ترین خطر در جمعیت جدید کروناویروس — رقیب برای کاخ سفید را تعطیل مظاهر طبیعی کمپین در حضور یک بیماری همه گیر. تمام تلاش خود را به بازی در تلویزیون رئیس جمهور در پاسخ به بحران در این هفته با نتایج مختلط.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به باغ گل رز خود را در روز جمعه برای طولانی کنفرانس خبری در نظر گرفته شده خود را برای غلبه بر فاجعه آمیز شنبه شب بیضی آدرس دفتر که در آن او flubbed خود, دولت, سیاست, پاسخ به بحران و ایجاد بازار برای تانک. وال استریت دوست بهتر رژه مدیران تهمت مماشات به بحث در مورد چگونه بخش خصوصی در حال همکاری با دولت برای مبارزه با بحران در حال حاضر به روز رسانی اضطراری ملی است که اجازه خواهد داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به مسیر بودجه بیشتر به سرعت و با ضربت بزمین کوبیدن مقررات به سطح شیب دار تا ظرفیت پزشکی خواهد شد که بشدت نیاز به این شیوع تنها بدتر می شود.

البته این یک رویداد سیاسی. بنابراین هر کس تا به حال به ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن “اقدام قاطع” — معاون رئیس جمهور مایک پنس ترین متملق شاید خواندن این کلیپ در مورد چگونه کار خود را ممکن است بر روی خط. و تهمت بود به تهمت و گفت: از دولت خود تست تاخیر “من هیچ مسئولیتی در,” تماس کاملا معتبر سوال در مورد از بین بردن کاخ سفید همه گیر دفتر “تند و زننده” و حمله به دولت اوباما در پاسخ به آنفلوآنزای H1N1.

ساندرز ترین وخیم صحبت کردن در مورد چگونه این ویروس می تواند بیشتر از تلفات نظامی آمریکا رنج می برد و در جنگ جهانی دوم (برخی از 400,000). و او در زمان این فرصت را به زمین مدیکر برای همه به عنوان یک بهتر از درمان از ما گریخته سیستم مراقبت های بهداشتی برای مبارزه با چنین خطرات بهداشت عمومی.

پس از آن وجود دارد بایدن دادن آرام و هوشیار طرح برای مبارزه با ویروس در حالی که تلاش برای قرار میگیرند و خط elbowing مغلوب ساختن پیشی جستن اما نه به اندازه کافی به نظر می رسد زمخت. “ریاست جمهوری” به این معنا نیست که آنچه در آن استفاده می شود اما بایدن قطعا نگاه ریاست جمهوری بیشتر از او بود که فریاد “شما پر از گه” در میشیگان autoworker که به جرأت نشان می دهد که بایدن می خواستم به اسلحه خود را دور.

در حالی که آن را غیر ممکن است برای برخی می گویند که چگونه این بحران را تحت تاثیر نوامبر — چگونه بسیاری از تهمت سیاسی اعلامیه فوت شده اند در موعد مقرر نوشته شده در پنج سال گذشته? — مهر و موم کردن مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد بیشترین بهره بایدن. او رشد در آغوش و یک در یک تعامل با رای دهندگان اما او امن انتخاب به طور پیش فرض. بیشتر او می تواند به نظر می رسد که راه و کمتر او می تواند صفحه نمایش خود را کلامی دچار سردرگمی و خوی همه بهتر برای استقرار امید بزرگ است. جهان برخورد خارج از کنترل کمک می کند تا در مورد او.

ساندرز به سختی بر نیاز خود تظاهرات — و نوع دست به دست سازماندهی غیر ممکن است در یک سن اجتماعی فاصله — به منظور زنده ماندن. به نظر می رسد او داده اند تا برنده بیشتر متمرکز بر کشیدن بایدن به سمت چپ به عنوان آنجا که ممکن است با مناظره امشب به احتمال زیاد شرایطی که در تلاش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن لغو تظاهرات انبوه است که نیروی حیاتی از مبارزات انتخاباتی خود را و داده های جمع آوری عملیات. و حتی tiptoeing از بیضی شکل حباب و به باغ گل رز در روز جمعه ارائه شده در آن سوال برانگیز لحظه: دست دادن با مدیران عامل همه دست زدن همان میکروفون. هنگامی که او می رود اسکریپت, او به مراتب موثر تر سیاستمدار. اما زمانی که او می رود اسکریپت, او همچنین می گوید: چیزهایی مانند “هنگامی که شما باید 15 نفر [با تایید coronavirus موارد] و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر” به عنوان برگ برنده را در فوریه. 26 یک نفس اشتباه “ماموریت انجام شد” برای سال 2020 است.

و تهمت خود را به حال ترساندن بازدید در Mar-a-لاگو با حداقل سه نفر از افراد شناخته شده این ویروس است. پس از مقاومت در برابر, چرا که او بدون علامت مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت در زمان تست و دکتر او در شنبه شب رئيس جمهور گفت: تا به حال آزمایش منفی است.

هنوز, آن را نمی ممکن است بدترین ایده برای اجازه جهانی مورد تحسین قرار گرفته Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت نشان می دهد اجرا شود در حالی که برای. و شما می توانید مطمئن شوید که پنس را به ما بگویید در مورد تمام اقدامات قاطع مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن از قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im