دونالد پرونده: پوتین پشت

چهار سال از پچ پچ شایعه, کنایه, پرونده, تب رویاها و تحقیقات هنوز به نوبه خود شواهد سخت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برخی از نوع روسی گیاه. رابرت مولر را محققان حتی تلاش برای تعقیب کردن توالت نوار فایده ای نداشت. اما آنچه ما میدانیم این است که ولادیمیر پوتین — مینی ولاد? — در رئیس جمهور ،

به عنوان ما محکوم به تکرار 2016 برای همیشه لطفا برای آخرین هفته blowup آمد و پس از طبقه بندی جلسه توجیهی که در آن هوش رسمی شلبی پيرسون گفت: اعضای کلیدی کنگره که پوتین بود “طراحی و توسعه یک اولویت” برای مغلوب ساختن پیشی جستن و به طور فعال تلاش برای دخالت در انتخابات از طرف او … دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش ؟ رسول شلیک.

او کنسرو یوسف مگوایر پيرسون و آورده ریچارد Grenell دستگاه-تفنگ-mouthed سفیر آمریکا در آلمان به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی. Grenell خود را حفظ خواهد کرد ambassadorship زیرا این صدا مانند دو نسبتا ساده شغل. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که “جعل” است که روسیه در کنار او آمد از دموکرات ها به جای خود با سرویس های اطلاعاتی … دوباره.

در ضمن در سمت دموکراتیک روس ها گفته می شود علاقه بهداشت ، برنی ساندرز (آن را ستایش خود را از اتحاد جماهیر شوروی در روز؟). ساندرز با میل و رغبت پذیرفته اینتل و سپس با صدور بیانیه ای گفتن پوتین به “اقامت در خارج از آمریکا انتخابات” متضاد خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد است. ساندرز و سپس روسی به پیروزی در روز شنبه, نوادا, قفقاز, حفاری خود را در مقابل دونده وضعیت را برای نامزدی حزب دموکرات.

آن را بیش از حد استعاره می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر “unshackled” پس از استیضاح. حقیقت این است که او شده است مانند این برای بسیاری از ریاست جمهوری خود و همه بسیار جدی واشنگتن افرادی که سعی در مهار او در راه می رفت و یا بوت. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر بیشتر شبیه به برگ برنده تبدیل شدن به بیشتر موثر در ایجاد یک MAGA قلعه در ایالات متحده آمریکا دولت اموال.

او پالايش کسانی که علیه او شهادت در استیضاح اعلام کرد خود را “رئیس افسر اجرای قانون” از کشور در اندک به وزارت دادگستری و بازگرداندن از نزدیکان جان McEntee (که اخراج شد برای racking تا بزرگ قمار بدهی) به مطمئن شوید که کارکنان دولت به اندازه کافی Trumpian.

جایی است که بیشتر مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن از سازمان های اطلاعاتی با آنها مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ شده است پس قبل از او وارد اتاق — زمانی که او حاضر به اذعان کرد که او احساس delegitimized خود 2016 پیروزی.

بنابراین در حال حاضر او دارای یک اقدام هوش سر در Grenell که عنوان دخالت روسیه در سال 2016 و دارای یک پس زمینه به عنوان یک سیاسی دست نه در هوش. این معلوم نیست چه مدت او می تواند در پست. مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ایده کشتن دو پرنده با یک سنگ و انتصاب در کنگره ایالات متحده Doug Collins یکی از استیضاح رئیس مدافعان به عنوان DNI به سر خونین و کری اولیه در گرجستان است. اما کالینز به سرعت کاهش یافته و فرصت و گفت: او را در ادامه مبارزات انتخاباتی خود در برابر منصوب جمهوری خواه ایالت کلی Loeffler.

آن را یکی دیگر از کنگره تهمت متعصب که آغاز شده دومینو: Rep. Devin Nunes, که با استفاده از پست خود در کمیته اطلاعات به تلاش برای تضعیف هر دو روسیه و اوکراین پروب.

با توجه به حساب های نیویورک تایمز و واشنگتن پست Nunes مخفیگاه آنان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پيرسون به طبقه بندی جلسه توجیهی برای اعضای خانه کمیته اطلاعات از هر دو طرف اجازه آنها را می دانیم از روسیه پیدا کردن. تهمت بود گزارش mad خود اینتل رهبران نمی مختصر او را برای اولین بار در علاوه بر این به باور خود نتیجه گیری اشتباه بودند و خواهد بود weaponized در برابر او.

در حالی که آن را هیچ جای تعجب است که روسیه می تواند در آن را دوباره با توجه به آن فوق العاده موفقیت در سال 2016 در goading امریکا به اشک خود به خود از هم جدا ساندرز-افزایش در مقدماتی حزب دموکرات جدید است. آن را نیز می تواند ارائه باز برای ساندرز دشمنان مانند مایک بلومبرگ به حمله ساندرز نه به عنوان یک عامل بلکه به عنوان یک عامل هرج و مرج در canny چشم مسکو است.

وجود دارد مقدار زیادی از سرد شدن راه های جدید روس ها می تواند دخالت, اما ما واقعا در حال از هیچ بهتر است در حال حاضر آماده برای دقیقا آنچه را که آنها در سال 2016. بهره مند از تمام کسانی که در تحقیقات این است که هر کس بیشتر مایل به گریه “روسیه” در هر دست انداز در توییتر شب — بازی حق را به دست خود را. بزرگ با تکنولوژی سیستم عامل بهتر در ریشه کن کردن دروغ از چهار سال پیش. وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم رسانه ها نمی گزارش سرقت ایمیل ها و یا اسناد و مدارک دوباره.

چه کاری انجام دهید ؟ فقط تنفس عمیق و جلوگیری از به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری نژادپرستانه و یا کلیک کردن بر روی سایه پیوست های ایمیل برای آینده 254 روز. آسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>