دونالد پرونده: حالت وحشت

دموکرات ها اغلب در یک حالت وحشت اما هفته گذشته یک حریق لحظه برای این بخش از کشور مشتاق انکار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم. برای اولین بار آمد, آیووا, قفقاز, احاطه با فن آوری بحران تکمیل حقه های کثیف و توطئه طلبی به اندازه کافی به تعجب که آیا سازمان ملل متحد باید ارسال در انتخابات مانیتور. در پایان بزرگترین انتخابات برنده — در راه خود را به عنوان جدید جبهه ملی-دونده — است که 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی است.

بعد آمد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه که در آن او تبلیغ یک اقتصاد حمل و نقل, همراه قوی (جمعه آورده بیشتر خبر خوب با یک بازی دوستانه jobs report) و تماس گرفته شده تا بازی-نشان-میزبان عنصر ریاست جمهوری خود. از منبر تهمت دست یک مدرسه انتخاب بورس به یک مادر و یک مدال ریاست جمهوری آزادی به سرطان زده جناح راست گوینده Rush Limbaugh. آن را مانند قطعه ای موثر از پایه-ضرب و شتم تبلیغات همراه با هدف کمک رسانی به گروه های است که می تواند در مفید در پاییز که سخنران نانسی پلوسی, پاره کردن بیان.

پس از آن استیضاح تبرئه ما طولانی انتظار می رود با پیچ و تاب و از میت رامنی تبدیل شدن به یک #مقاومت قهرمان توسط رای گیری برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. مهم نیست که تهمت می تواند ماشین خود را “تبرئه شد!” عناوین و اضافه کردن به لیست دشمنان. (سفیر گوردون Sondland و ستوان سرهنگ الکساندر Vindman که شهادت در استیضاح تحقیق, شد, شده, کنسرو شده در جمعه حکم با خیال راحت در دست است.) و در حال حاضر در مجلس سنا می تواند در حرکت به تایید قضات و بررسی Bidens به عنوان تدوین کنندگان در نظر گرفته شده.

هیچ کس فکر اوکراین واقعا پایین مغلوب ساختن پیشی جستن اما یک ماه طولانی استیضاح فرایند طراحی شده برای دندانه زره پوش خود را به نظر می رسد تنها به او کمک کرد در انتخابات به عنوان گالوپ نشان داد او ضربه شخصی-بهترین 49 درصد تصویب. بازی شیر یا خط در یک سرد اقیانوس اطلس داستان در مورد مبارزات انتخاباتی خود را با دروغ نابغه و آن را به اندازه کافی برای ارسال دموکرات به تکیلا راهرو.

مطمئن James Carville tirades به نظر می رسد توجیه در این لحظه به خصوص زمانی که نامزد حزب دموکرات که همواره سنجی قوی در برابر تهمت (جو بایدن) در حال اجرا بر روی دود. پرسید که آیا دموکرات ها باید یش بیش از حد به سمت چپ Carville پاسخ داد: “آنها یش کردن لعنت صفحه رادار.”

اما به یاد داشته باشید: در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران هیچ چیز طول می کشد. پیروزی و شکست را فراموش کرده ام به سرعت مصرف شده در یک چرخه است که دامنه توجه از یک مگس میوه در کوکائین است. در بین شعار اقتصادی موفقیت مغلوب ساختن پیشی جستن می کند چیزهایی مانند انتخاب حزبی دعوا در نماز صبحانه. جدید رسوایی ادامه خواهد داد به بوسیله اسباب گردنده ، بررسي فايلهاي در روز جمعه واشنگتن پست داستان در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خواص صورتحساب مالیات دهندگان به عنوان بسیاری به عنوان 650 دلار هر شب برای هر اتاق برای عوامل سرویس مخفی حفاظت از رئیس جمهور است.

فشردن رهبران خارجی برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را در یک چیز است اما پوشش خود را در جیب مالیات دهندگان ایالات متحده هزینه می تواند به اثبات می شود یک قوی تر کلی انتخابات مورد برای دموکرات ها همراه با هدف قرار دادن کیف بغلی مسائل مانند مراقبت های بهداشتی که به آنها کمک کرد در سال 2018 است. این است که چرا شما را دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از دولت از اتحادیه به نذر برای همیشه محافظت از بیماران با موجود شرایط پزشکی حتی به عنوان جمهوری خواه-پیشنهاد لوایح با هدف حذف برخی از کسانی که حمایت خود دولت است که به دنبال طرح دعوی در دادگاه است که اعتصاب کردن Obamacare — شرایط موجود و تمام.

اصول اطراف تهمت شده اند پایدار از زمان شروع: تایید خود امتیاز است که در جایی در 40s اما او قوی تر در ایالات متحده است که ماده در کالج انتخاباتی است. سازمان دیده بان ویسکانسین و آریزونا نه نظر سنجی های ملی.

آنچه در حال حاضر به دست پاچگی دموکرات ها باید حل و فصل در یک نامزد و ساختمان کلی انتخابات دستگاه است که می تواند به رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار خوب بودجه و پیچیده نیروی عظیم منهدم کننده.

آنها می توانید شروع به کشف کردن که چگونه برای اجرای یک جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>