دونالد پرونده: اجازه دهید بحث در مورد چیز دیگری

چرا شما باید مراقبت از

پرتاب کردن مورد ژنرال مایکل فلین یک یادآوری از یک زمان ساده تر.

قفل های مالی فشرده ویروس-دست پاچه ملت است که به شدت نیاز به چیز دیگری فکر می کنم. مایکل جردن مستند و NFL schedule نسخه جایگزین واقعی برای ورزش بحث. و این هفته برکت و رحمت برای سیاسی-رسانه ای-مجتمع صنعتی شد و خیره کننده واژگونی در مورد مایکل فلین. این حداقل آشنا است. هر کس می تواند عقب نشینی به ما گوشه عادی و داد مورد سوء استفاده از قدرت و روسیه, روسیه, روسیه به جای تظاهر به اپیدیولوژی.

برای روکش کردن: فلین بود مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی. تا حدودی kooky سابق ارتش اخراج از هوش پست توسط اوباما در کاخ سفید که در ادامه برای تبدیل شدن به یک نفوذ-دستفروش برای امثال دولت ترکیه, فلین با ارزش و تهمت کمپین قائم مقام. در طول ریاست جمهوری انتقال او به نام سرگئی Kislyak, روسیه سفیر آمریکا اف بی آی بود و استراق سمع Kislyak بنابراین عوامل شنیده فلین اصرار روسیه برای مقابله به مثل در برابر رئیس جمهور باراک اوباما اعلام کرد تحریم انتخابات دخالت به این دلیل که ورودی تهمت تیم خواهد آنها را بررسی کند. آن را شوم با توجه به این که روسیه تا به حال فقط کمک تهمت برنده, اما هیچ چیز واقعا prosecutable — گذشته از مبهم به ندرت اجرا قانون به نام قانون لوگان — خواهد نوار مانند تماس با ما. ماموران اف بی آی در مصاحبه فلین که دروغ در مورد تماس. سپس آنها را محاکمه و او را به دروغ گفتن.

تحت فشار فلین گناه التماس کرد اما بعد انصراف خود را درخواست. با توجه به این که او روشن نمی مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مولر تحقیقات رئیس جمهور اشاره کرد که عفو شد در آینده. به جای دادستان کل ویلیام بر preempted تهمت انداختن صورت جمعه.

روز جمعه صبح مغلوب ساختن پیشی جستن آماده بود به ماشه libs با همه علاقه ریاست جمهوری مقایسه گفتن خود را بگیرید و یاد دهید در Fox & Friends: “من چیزهای زیادی یاد گرفتم از ریچارد نیکسون: آیا مردم را به آتش.” این قانون مانند بسیاری دیگر صدق نمی کند James Comey.

در فلین صورت انتخابی به بیرون درز انگیزه به چاک آن یک یادداشت دست نویس از اف بی آی سپس ضد جاسوسی مدیر پرسیدن: “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟” فلین می گوید او تنها گناه التماس کرد چرا که مشاور ویژه رابرت مولر تیم قول داد به تعقیب فلین پسر اگر او نبود. آن را خوب نگاه فدرال برای اجرای قانون است که با توجه به آن رفتار در بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن و هیلاری کلینتون در سال های اخیر ندارد بسیاری از دوستان چپ. در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام عوامل که مشغول به کار در روسیه مورد “انسان مانده است.”

این همه در یک سفر لذت بخش به زمان قبل از این ویروس در زمانی که همه در مورد مبارزه با عمیق دولت به جای مرگ عوارض و نشانه آن است که تهمت را پس از استیضاح حساب همچنان حتی در میان یک بیماری همه گیر. او جمعه نشان داد که FBI مدیر کریستوفر Wray می تواند ریخته بودن کافی انتقادی از روسیه بررسی است. نگاه کردن به رضایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن سرسپردگان پل Manafort و راجر سنگ هنگامی که زمان مناسب است. یک تحقیق در آمریکا وکیل جان دورهام در ادامه به loom با امکان تعقیب در برابر ماموران اف بی آی برای خود Russiagate انجام.

فاکس نیوز صفحه اصلی و در صبح روز جمعه تحت سلطه بود همه فهم و outs از این داستان مانند آبدار قطعه که اوباما می دانست که در مورد فلین تماس در آن زمان — و ریاست جمهوری “بازپرداخت” را از مغلوب ساختن پیشی جستن. شما تا به حال به پایین برای پیدا کردن گریم جدید بیکاری تعداد: 14.7 درصد از 20 میلیون آمریکایی از کار اعداد است که ادامه خواهد داد به رشد است. “آن را به طور کامل انتظار می رود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از آمار و ارقام که بدترین از زمان رکود بزرگ توقف سریع گزاف گویی-به هنگامی که امریکا برای بازگشایی کسب و کار.

Goaded همراه با تهمت و بیش از نیمی از کشورهای در حال شل شدن مستند محدودیت — حتی اگر بیشتر نیست دیدار با کاخ سفید را بازگشایی معیارهای یک “سیر نزولی” در تعدادی از COVID-19 موارد است. نه به ذکر است که ما همچنان ناامید کننده ای به دور از توده تست نیاز به رسیدگی در این مشکل و پیگیری موارد رفتن به جلو. و خبری از کاخ سفید ستاد آلوده شدن نشان می دهد که هیچ کس واقعا امن است.

همانگونه که از ماسک خود را کمتر سفر به آریزونا در هفته گذشته و نکات که coronavirus وظیفه نیروی باد کردن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشتاق به حرکت از این hellscape به عنوان بقیه از ما. او را در حداقل انجام بهترین خود را برای احیای مجادلات خود را برای اولین بار سه سال خطر ناک سوال از دولت در قدرت و خارج از کشور و گیرایی که به نظر می رسد بسیار عجیب و جالب در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im