دونالد پرونده: دنبال پول

در سن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمی وجود دارد نقطه در subtext. رئیس جمهور صرف آخرین هفته و نیم در یک پست-استیضاح انتقام تور بوت شدن اعضای دولت او بود که علیه او شهادت و اصرار وزارت دادگستری برای رفتن راحت تر رفیق راجر سنگ.

و بی قراری شدید دموکراتیک زمینه را مغلوب ساختن پیشی جستن در آن منحصر به فرد ما هوا در حال حاضر پروژه های یک سکه-تلنگر شانس رقابت کنوانسیون — مقاوم در برابر هر گونه تظاهر از چه این همه در مورد: پول نقد سخت سرد — و اینکه آیا این یک چیز خوب است.

کارولینای شمالی بود ground zero برای پول اولیه در هفته گذشته آن را به عنوان شروع رأی گیری پیش از سه شنبه و به میزبانی دو کمپین های است که می تواند استطاعت به نگاه به آینده. در روز پنج شنبه, Mike Bloomberg سفر دولت پیچ در پیچ تا در رالی ایستگاه قطار برای یک رالی که تا به حال کلی انتخابات در سطح مرحله بندی با یک توده بزرگ از مطبوعات ملی و کارکنان swarming در مورد. بلومبرگ دارای بیش از 125 پرداخت کارکنان در کارولینای شمالی به تنهایی مبارزات انتخاباتی خود می بالد از برخی از 2,100 در سراسر کشور. او پرداخت آنها را پرخرج — 6000 $در هر ماه برای یک سطح پایین میدان کارمند با توجه به رهگیری.

جهان نهم ثروتمندترین فرد با یک دلار و 63 میلیارد ارزش خالص بلومبرگ است خجالتی نیست در مورد هزینه های آن است. خود را به طور کامل بودجه خود در مبارزات انتخاباتی اعلام کرد که روز شنبه آن را دو برابر هزینه به حدود 600 میلیون دلار در تبلیغات به تنهایی. برای بافت تهمت صرف $322 میلیون مجموع به نفع کاخ سفید در سال 2016 صرف $66 میلیون دلار بود که از جیب خود.

از بالای توانا پلت فرم بلومبرگ می آید و کمی چوبی و خارج از تمرین با بیش از یک کلامی miscue و نه همه لطیفه های خود را زمین. اما در تبادل خود را به عنوان “سازمان ملل متحد-مغلوب ساختن پیشی جستن” جمعیت شوربا خود zingers — به خصوص در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده و میلیون ها نفر از توسعه دهنده پدر در حالی که “من خود ساخته شده است.”

اما این مورد تنها مرجع برای کسب و کار خود را حرفه ای تبدیل شدن به منبع اطلاعات مالی جهان است. بلومبرگ با تمرکز بیشتر بر رکورد خود به عنوان شهر نیویورک شهردار. در حالی که رای دهندگان جمهوری خواه کشیده شده به سمت یک پیام خصوصی بخش موفقیت و “در حال اجرا دولت مانند یک کسب و کار” دموکرات ها باقی می ماند تا حد زیادی ناراحت و با پول بزرگ — به خصوص پول بزرگ در سیاست است.

“در آن طول می کشد زیادی صفرا به پرتاب پول خود را که در اطراف سخت می گوید:” رشاد قهوه ای 31 ساله متصدی بار که با حضور برنی ساندرز تجمع در دورهام کارولینای شمالی در روز جمعه. “آن را فقط به نوع برگ یک طعم و مزه بد در دهان من است.”

چند دقیقه بعد ساندرز محدود روی صحنه و thundered: “مشکلی وجود دارد که ما باید یک فاسد نظام سیاسی است که اجازه می دهد تا میلیاردرهای برای خرید انتخابات!” ساندرز است که فقط خوب صحبت کردن در مورد جمع آوری کمک مالی خود را هر چند. یک چشم ظاهر 1.5 میلیون نفر را اهدا پول برای مبارزات انتخاباتی خود را. خود را در رودخانه نقدی دارای عقاید به 25 میلیون دلار در ماه ژانویه به تنهایی. بلومبرگ پول نیست اما کوچک-اهدا کننده نیروی است که می تواند دوباره شنود گذاشته باشند به عنوان زمان می رود و بدون هدف قرار دادن آنها از نظر قانونی موظف کلاه — آیا آنچه را حفظ خواهد کرد ساندرز در این زمانی که او را دوست دارد.

پول یک دلیل بزرگ چرا ساندرز و بلومبرگ به نظر می رسد در یک دوره برخورد. کنار قرار دادن این واقعیت است که هر دو تنها اسمی در ارتباط با حزب دموکرات — داشتن طولانی برگزار شد به عنوان مستقل — هر دوست دارم دیگر خود را به عنوان تنها اولیه فویل. آن را مناسب نامزدی که قول به “کل لعنت به 1 درصد!” و کسی که مشتاق برای تبدیل شدن به یک عملی برای تمام کسانی که دموکرات ها که با احتیاط از سوسیالیسم. تعداد فزاینده ای از اعضای کنگره برای مثال در حال حمایت و یا حداقل تبدیل شدن به بلومبرگ-کنجکاو به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن محو از صحنه است.

در ضمن تهمت است و دختران پول نقد در بی سابقه نرخ — 60 میلیون دلار در ماه ژانویه بین کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه بنابراین بدون نیاز به خطر یک سکه از پول خود را در این زمان. او derides بلومبرگ است قد و قامت کوچک در توییتر یک سیگنال را در خود از شهردار سابق به افزایش است.

در میان مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر زادگاه سیاسی دشمنان در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات است. پیش از دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که کومو “باید توقف همه دعاوی غیر ضروری و آزار و اذیت” را به عنوان برگ برنده دولت متوقف خاص مورد اعتماد مسافر برنامه های نیویورکی است که اجازه می دهد راحت تر هنگام ورود دوباره از خارج از کشور. که “آزار و اذیت” شامل تحقیقات به تهمت سازمان و تلاش های در حال اجرا را مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی ،

این دنباله پول مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مبارزه برای حفظ خصوصی — محاسبه که نمی زیادی در مورد مراقبت از خود شفافیت مالی. و علاوه بر پول نقد پشته یکی منطقه ای که در آن بلومبرگ می کند ایستاده بلندتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. ما به زودی خواهید پیدا کردن آنچه که اقدام به خرید او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>