دونالد پرونده: آیا این را امتحان کنید در خانه

چرا شما باید مراقبت از

چرا که مفسر در رئیس شدن در بحران است.

آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما می خواهید برای تزریق Lysol به رگهای شما ؟ هیچ. اما واقعیت این است که ما حتی پرسیدن سوال این است که نشانه ای از چگونه خاموش ریل رفته ایم. در طول این بحران spitballing رئیس جمهور ارائه شده است بیش از حد خوش بینانه مشاهده استقبال تست نشده درمان — معمولا با “دکتر خود مشورت کنید” چاپ خوب اضافه — به این امید که جامعه-فوق العاده virus می تواند محدود. و بنابراین ما می آیند تا پنج شنبه که در آن روزانه خود را در کنفرانس خبری/تجمع/bull جلسه شامل ارائه توسط بیل Bryan ارشد وزارت امنیت داخلی رسمی در مورد مطالعات نشان میدهد که چگونه سفید کننده و ضد عفونی کننده و اشعه ماورای بنفش می تواند مانع این ویروس در آزمایشگاه تنظیمات. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن پا به تریبون. او تکرارشونده است که ارزش ارائه کامل:

“بنابراین من خواسته لایحه یک سوال برخی از شما در حال فکر کردن اگر شما کاملا به آن جهان که من پیدا می شود بسیار جالب است. پس فرض ما آمار بدن با فوق العاده, آیا آن را اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود اما تو می خواهی آن را تست کنید. و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر و من فکر می کنم شما گفت که شما میخوای تست که بیش از حد برای تلفن های موبایل جالب. و سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه 1 دقیقه و یک راه وجود دارد شما می توانید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن. دلیل این که شما آن را می شود در ریه ها و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. بنابراین این امر می تواند جالب برای بررسی است. بنابراین شما در حال رفتن به مجبور به استفاده از پزشکی, پزشکان, اما آن را برای تلفن های موبایل برای من جالب پس ما را ببینید. اما در کل مفهوم نور راه آن می رود در 1 دقیقه است که بسیار قدرتمند است.”

پزشکی, این ها مزخرف است. آن را وادار Lysol به صدور یک بیانیه گفتن مردم “تحت هیچ شرایطی” باید محصولات خود مصرف شود و یا تزریق — نه به ذکر است بی پایان پست در رسانه های اجتماعی مورد Clorox قرص و شبیه مسخره محصولات. روز جمعه مریلند دولت در گفت و گو با دریافت بیش از 100 تماس در مورد مصرف مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک امکان COVID-19 درمان است.

در حال حاضر که مورد علاقه اش دارو هیدروکسی کلروکین به نظر می رسد مانند یک ورزشها تهمت نقل مکان کرد به امید جدید. اما مانند قبل اندازه کافی وجود hemming, hawing و شانه-مایکروسافت برای جلوگیری از کامل تایید شده. خود را ارز با کروناویروس نیروی کار سر دکتر دبورا Birx — که نگاه گنگ ترسناک در مورد تهمت اولیه بیانیه طولانی خواهد بود به یاد آورد — در مورد اثر نور خورشید. “من می گویم شاید شما می توانید, شاید شما می توانید نیست. من پزشک نیستم. اما من یک فرد خوب است که [امتیاز خود را به سر] شما می دانید. دبورا, آیا تا به حال شنیده اید که ؟ گرما و نور نسبت به برخی از ویروس ها بله اما نسبت به این ویروس؟” Birx جهش در: “نه به عنوان یک درمان. منظورم این است که قطعا تب چیز خوبی است. هنگامی که شما یک تب آن کمک می کند تا بدن خود را پاسخ دهد. اما من دیده ام گرما یا نور به عنوان یک ” تهمت وقفه: “من فکر می کنم که یک چیز بزرگ به در نگاه کنید. OK؟”

روز جمعه پس از قابل پیش بینی جرم هيپرونتيلاسيون مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فقط در حال تبادل نظر و تلاش برای rile تا رسانه ها. او اغلب این کار عمدا به هم بزنید تا یک جنجال و منحرف کردن اذهان از چیزی بیشتر مشکل ساز است. شاهد هفته گذشته خود فرمان اجرایی مهاجرت و بوق و کرنا به عنوان یک غول shutdown اما صرفا در تهیه و تدوین یک موجود ویزا یخ نقطه چین با راه اندازی نرم افزار رایگان.

این مواد ضد عفونی کننده, ریف, چند, چیز دیگری به طور کامل: مغلوب ساختن پیشی جستن تصرف در یک قطعه ممکن است یک خبر خوب و شدید تورم ارزش خود را مانند یک قطعه از املاک و مستغلات.

بداهه نوازی و غریزه خدمت کرده اند تهمت به خوبی تجمع جمعیت و رسانه ها برای سال. اما در واقعی بحران این باعث می شود او را نگاه کوچک — تحت الشعاع قرار, Dr. Anthony Fauci یا ملت فرمانداران برای مردم به دنبال معتبر ویروس-اطلاعات مرتبط. خزانه خود در اتاق مذاکره یک سری از اقتصادی نجات با کنگره با شکوه از 3 تریلیون محدود ریاست جمهوری دخالت. مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند قابل مشاهده است و در همه جا حاضر, اما در راه یک مفسر بیش از یک decider. و متناقض در آن: پس از او دامن زده شعله های آتش از “آزادی” کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن whacked گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اجازه می دهد کسب و کار مانند سالنهای زیبایی و ورزشگاه برای بازگشایی در روز جمعه.

توانایی های خود را به نظر می رسد در همه طرف از هر موضوع قابل توجه سیاسی استعداد یک مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای استفاده به عنوان او تلاش می کند به پل خطرناک تقسیم. اما حتی رئیس جمهور به نظر می رسد شناخت محدودیت های خود. توسط این آخر هفته او غرق در افکار که ممکن است زمان برای پایان دادن به روزانه خود را در جلسات بسیار دارای هر چند آنها ممکن است.

با توجه به maelstroms این حضور باعث این امر به احتمال زیاد لطفا تهمت سیاسی مشاوران به خندق آنها. نه به ذکر است این ملت را سم کنترل اپراتورهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im