دونالد پرونده: می توانم یک شاهد ؟

شما را از شنیدن جان بولتون. کسانی که در اطراف سابق مشاور امنیت ملی را دریبل ترین شهوت پرست بیت از خاطرات خود را در یک اتفاقی بار در اخبار چرخه. او را فراموش منحصر به فرد نشسته و تلویزیون-شبکه مصاحبه — اجازه David Muir مقابل لستر هولت آغاز مانورهای رندانه — شاید درست قبل از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه. یا شاید او به شهادت در خانه. اما مرد با غیر قابل بحث جناح راست اعتبار در برخی از نقطه در حال رفتن به می گویند آنچه او می داند آنچه که او در این گزارش به نام “مبارزه با مواد مخدر ایران” پخته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رودی جولیانی در اوکراین است.

پس چرا rip گروه کمک کردن در حال حاضر صدای یورتمه رفتن اسب او را در سنا به شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه ؟ بر روی سطح آن را حس می کند برای آسیب پذیر سناتور جمهوریخواه: ایجاد بولتون و اوکراین, اخبار سقوط, نگاهی معقول و منطقی به نوسان رای دهندگان خواستار جدی بررسی تمام حقایق مربوط در این مورد. شما حتی ممکن است قادر به نوسان هانتر بایدن شهادت برای مشکل خود را با ارزش فرصتی برای دینگ دموکراتیک ریاست جمهوری جبهه-دونده (چه برنی درخواست او را؟!).

اما آنها آن را تعطیل کند. حتی مستقل فکر لیزا Murkowski — بسیار محبوب در خانه در آلاسکا که او برنده ایران بدون پشتوانه را به عنوان نامزد در در سال 2010 — و بازنشستگی متوسط لامار الکساندر رای دادند در مقابل شهود. اسکندر با دقت آماده شده بیانیه اساسا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آن را انجام داد, اما من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی بد برای حذف او را از دفتر. و ما لازم نیست بیشتر شاهدان به ما بگویید آنچه که ما در حال حاضر می دانیم.

دو سوم از این منطق بود که دقیقا همان چیزی است که آمریکا گفت: زمانی که آنها با عجله از طریق یک رای قبل از کریسمس به جای در انتظار دادگاه دعوا بیش از احضاریه به بولتون سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn و دیگران.

بولتون خواهد بود خیلی محکم دست اول شاهد: نیویورک تایمز گزارش می دهد که او در کتاب خطی است و تهمت خودداری از کمک به اوکراین به صراحت پس از آن انجام خواهد سیاسی مفید, تحقیقات و تهمت دستور بولتون به درخواست رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy برای دیدار با جولیانی به بحث گفت: تحقیقات در ماه مه گذشته. (تهمت را انکار می کند و این همه.)

چیزی که ما در حال حاضر می دانیم از طریق کاخ سفید خود جزئی متن “کامل تماس” که تهمت خواسته Zelenskiy برای تحقیقات خود را. ما می دانیم که از طریق حجیم شهادت در مجلس استیضاح اقدام است که مقدار زیادی از منابع دولتی آورده بودند به خرس برای دریافت این انجام می شود. ما همچنین می دانیم که به گفته وکیل Alan Dershowitz که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند اخذ رای است که در جهت منافع ملی و سپس او می تواند استفاده از قدرت دولتی با این حال او دوست دارد برای رسیدن به این هدف که خوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابرقدرت نهفته در هسته یا خود بوروکرات ، آن را با پیروان خود را. به همین دلیل غالب محرک در جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس ترس است.

یک رای برای شاهدان حتی اگر این باعث می شود هم از لحاظ سیاسی به دلایل ذکر شده در بالا و حس مشترک برای که مایل به دانستن یک تصویر کامل از آنچه اتفاق افتاده است در نظر گرفته شده است یک رای در برابر تهمت خالص و ساده است. Fealty میباشد. سخنرانی دراز وشدیداللحن و یا صدای جیر جیر موضوع می تواند ویرانگر به نوسان امور خارجه سناتور مانند کلرادو کوری گاردنر و آریزونا مارتا McSally — که باید نگه دارید تهمت و پایه با هم و امیدواریم که برای یک عملکرد بزرگ در بالای بلیط. Murkowski و الکساندر در حال کمک به خود را بگیرید و یاد دهید. اگر هر کس می گذرد به رای به تبرئه به هر حال چرا این را بکشید بیرون و رای بیشتر دردناک است ؟

پس از روز جمعه رای در برابر اضافه کردن شهود ما در دادگاه شرایطی اگر سنا توافق را به پایان برساند آن را در مرده شب جمعه. بهتر است برای تلویزیون و اعتبار به وزارت امور خارجه این اتحادیه در دفاع حوا و سپس تبرئه رای در روز چهارشنبه که در آن تهمت و حتی ممکن است انتخاب کردن یک زن و شوهر دموکرات.

این لایحه خواهد آمد دلیل در برخی از نقطه. هر چند کاخ سفید در تلاش است برای مبارزه با انتشار بولتون کتاب گفت: این نشان می دهد یک دسته از اطلاعات طبقه بندی شده, Bolton خواهد پیدا کردن یک راه برای بدست آوردن کلمه را در زمان مناسب. آن را بیش از اوکراین. بولتون این گزارش بیشتر سنگهای تا آستین خود را در مورد اینکه آیا تهمت اعمال خارج از کشور با منافع کسب و کار در ذهن است. و آن را در بهترین منافع Bolton, Inc. به رها که یکی در ماه اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>