دونالد پرونده: پوست در مقابل. نیش

چرا شما باید مراقبت از

چرا که هر گونه “آزادی” شروع خواهد شد با فرمانداران.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بسیاری از چیزها است. یک چخ برای ما و اکثر ارتباطی فرمانده کل قوا در تمام زمان او به دو ساعت همه گیر اخبار کنفرانس توییتر tirades در هر زمان از روز و بازگشت زمانی که این نوع از چیزی که بود اجازه rollicking 90 دقیقه تجمع سخنرانی کردند. تجزیه این واژه ها اغلب می تواند یک سر خاراندن را تجربه کنند. این کشور به طور متناوب از هیجان و خشم حداقل هفت چیزهایی که او می گوید به صورت روزانه.

و در حال حاضر ما گرفتار آنچه او می گوید در مورد زمانی که اقتصاد آمریکا می تواند “بازگشایی” با وجود فقدان قدرت را که اتفاق می افتد. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز سه شنبه که او “قدرت نهایی” برای ارسال به مردم به کار است که چگونه قانون اساسی کار می کند. زمان برای همه به دمدمی مزاجی و tsk-tsk در تلویزیون.

سپس در روز پنج شنبه او را به خوبی استدلال هوشیار شرح چگونه دولت می تواند تصمیم به استراحت اجتماعی به تدریج فاصله خود را COVID-19 موارد پایین آمده است. این یک برنامه است که به وضوح معوق به متخصصان بهداشت عمومی در گوش او.

سپس او بدبختانه در رادیو فردا برای تماشای بخش مستند تظاهرات و خوب…

با وجود این واقعیت است که این نوع از جیر ساخته اند بیشتر حس در سال 1776 (Paul ریور شده اند کامل به عنوان رسانه) تهمت زیگزاگ آشکار است. فرمانداران در کنترل هستند در اینجا در حالی که دولت فدرال را کنار می گذارد چک — با مغلوب ساختن پیشی جستن نام در آنها natch — فراهم می کند برخی از اندازه گیری از توصیه های در مورد آنچه به انجام. زمانی که همه چیز به ضعیف و سپس آن را به فرمانداران’ خطا: تهمت نیز صرف دوشنبه چکش آنها را برای عدم تست نادیده گرفتن چگونه فدرال تا به حال موفق به سطح شیب دار تا تست ظرفیت برای ماه می باشد. آزمون در واقع plateaued هفته گذشته در کمتر از یک سوم از 500,000 هر روز که کارشناسان می گویند مورد نیاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پوست شده است به مراتب قوی تر از نیش خود را رفتن به مولر گزارش هنگامی که ما تجزیه آنچه که او گفت: در مورد شلیک مشاور ویژه و یا با تکیه بر وزارت دادگستری را تعطیل روسیه بررسی است. کلمات را هرگز به ثمر رسید و پروب انجام شده به نتیجه آن است. در همان زمان آن را شایان ذکر است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب به دنبال از طریق در قبر تهدیدات دولت و خاموش شدن, فرار از توافق پاریس و ایران). و حتی عمل کمتر بیانیه که در دنیای واقعی تاثیر (“shithole کشورها” “بسیار خوب مردم”).

اما کلمات او اثبات به خصوص لنگی در حال حاضر. در اوایل شیوع تهمت سعی کردم به صحبت coronavirus از وجود و خوب ما دیده ایم که چگونه است که کار می کرد. در حال حاضر او در تلاش برای تنظیم مجدد انتظارات پیش از انتخابات آیا آن را گفت که 100000 مرگ و میر را تشکیل می دهند یک “کار بزرگ” توسط ایالات متحده آمریکا و یا موقعیت خود را در برابر فرمانداران تحمیل مستندات به عنوان یک صدای آمریکا خارش به چیزهایی که در حال حرکت دوباره.

(ایالات متحده و میر ناشی از COVID-19 نسبت به آمریکا ضرر و زیان در جنگ های مدرن.)

بله مردم بی قرار گرفتن در مکان هایی مانند میشیگان که در آن چند هزار تبدیل شده تا در سرمایه دولت در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را مستند سفارش. (به عنوان ستاره افزایش یافته است به عنوان معاون ریاست جمهوری مدعی جو “به یاد داشته باشید او را؟” بایدن بنابراین بیش از حد تعصب.)

اما نکته قابل توجه واقعا این است که چگونه تعداد کمی از مردم هستند شورش. یک بررسی اخیر نشان داد که 92 درصد از آمریکایی ها در حال تمرین های اجتماعی فاصله. هنوز معلوم نیست چقدر دیگر این گذشته است که چرا تهمت آویزان نگه می دارد که بازگشایی هویج.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در زمان طعمه اعلام جمعه که خود دولت خواهد بود یکی از اولین بار در کشور به شل آن مستند اما به آرامی. توقیف خرده فروشان اجازه خواهد داشت برای فروش در منظقه ، در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد مستقیم قدرت بسیاری قرمز-دولت استانداران را نشانه خود را از شعارهای خود — مانند فلوریدا ران DeSantis. او با تاخیر سازندگان: دولت خود را پس از آن اجازه سواحل به بازگشایی این آخر هفته و حتی به عنوان موارد خونتان منجر به روند هشتگ: #FloridaMorons. از طرف دیگر بسیاری از کشورهای در حال تشکیل کنسرسیوم منطقه ای به عنوان یک گروه به بازگشایی هنگامی که زمان مناسب برای آنها — پرداخت هیچ ذهن به رئیس جمهور.

هر گونه “آزادی” باید اجرا از طریق وزارت امور خارجه پایتخت. و مگر اینکه شما فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن است ارسال مهر تیم شش به شرق و لانسینگ, بهتر است به بی اعتنایی به این مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>