دونالد و Ivanka Trump درگیر شدند در مراسم تحلیف را متورم پرداخت به خانواده کسب و کار جدید کت و شلوار می گوید


اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

سپس رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دخترش Ivanka هشدار داده بودند در سال 2016 است که کسب و کار خانوادگی بود overcharging غیر انتفاعی ریاست جمهوری مراسم تحلیف کمیته — و اجازه دهید آن اتفاق می افتد به هر حال با توجه به یک دست کت و شلوار ظ روز شنبه توسط واشنگتن دی سی دادستان کل.

در مدنی شکایت دادستان کل کارل رکین شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان با استفاده از حدود 1 میلیون دلار از وجوه خیریه به نادرست غنی سازی مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تجربه برنامه ریز رویداد است که مشغول به کار بود برای مراسم تحلیف استفانی وینستون Wolkoff مطرح نگرانی به طور مستقیم با دونالد و Ivanka Trump که تهمت هتل بین المللی در واشنگتن در تلاش بود به قیمت اجحاف کردن افتتاحیه کمیته.

“وینستون Wolkoff ملاقات با رئیس جمهور منتخب تهمت و Ivanka Trump و در مورد این نگرانی ها با هر دو نفر” کت و شلوار می گوید. “رئیس جمهور منتخب اذعان کرد این نگرانی ها و کارگردانی که Ivanka Trump خواهد رسیدگی به این موضوع است.”

شکایت سه متهم اشخاص — مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان افتتاحیه کمیته و مغلوب ساختن پیشی جستن هتل — از اخلال هدف از یک موسسه خیریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده خصوصی بهره مند شوند.

گوش دادن به قسمت

در مرکز شکایت چهار روز قرارداد اجاره برای مرکز شهر واشنگتن هتل سالن و فضاهای مجاور. هتل و با فرمت مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده پرداخت شد به مراتب بالاتر از نرخ بازار با توجه به اسناد داخلی دادستان کل به دست آمده توسط احضاریه.

به عنوان WNYC و ProPublica را “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان بیش از Wolkoff این اعتراض که Ivanka شده بود آگاه است.

اسناد کشف شده توسط d. C. دادستان کل در تضاد زودتر اظهارات سخنگویان برای Trumps که آنها به حال کمی و یا بدون دخالت در مذاکرات است.

“رئیس جمهور متمرکز شده بود بر گذار در آن زمان و نه در هیچ یک از برنامه ریزی برای افتتاح” سارا هاکبی ساندرز گفت: در ماه دسامبر سال 2018 است.

پیتر Mirijanian سخنگوی Ivanka Trump اخلاقی وکیل گفت WNYC و ProPublica در سال 2018 که Ivanka کرده و با شما تماس هنگامی که در مورد افتتاح صرف در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل: “خانم تهمت بود نه درگیر در هرگونه بحث.”

دادستان کل اسناد نشان می دهد عمیق تر بودیم.

Ivanka Trump ساخته شده بود آگاه از نگرانی در مورد اضافه پرداخت در Dec. 12, 2016 ایمیل از ریک دروازه معاون به مراسم تحلیف رئیس که او در پاسخ به دو روز بعد. در دسامبر. 16, Wolkoff مطرح نگرانی خود را در فرد با دونالد و Ivanka Trump. بعد Wolkoff دوباره اعتراض به تهمت هتل نرخ های پیشنهادی.

“این حوادث در PE را [رئیس جمهور منتخب را] افتخار در هتل خود را و یکی از آنها این است که برای خانواده و دوستان نزدیک” او نوشت: در یک ایمیل به Ivanka و دروازه. “لطفا در نظر گرفتن که در زمانی که این است که حسابرسی آن را تبدیل به دانش عمومی.”

مکانهای دیگر میزبانی افتتاح حوادث ارائه فضا به صورت رایگان.

در Jan. 10, 2017, افتتاحیه کمیته نهایی قرارداد خود را با این هتل در $175,000 هر روز بیش از Wolkoff را اعتراض. این کمیته همچنین متهم به روز هنگامی که آن را حتی با استفاده از فضا کت و شلوار می گوید.

یک رویداد هزینه بیش از $300,000 شد پذیرش خصوصی در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل “تنها با بهره گیری کودکان از رئیس جمهور” شکایت می گوید.

“DJT است انتظار می رود برای حضور در اما بود بیشتر برای شما و اریک” دروازه نوشت: در یک ایمیل به Ivanka Trump چند روز قبل از این رویداد با توجه به شکایت.

یک سخنگوی این سازمان نسبت ناروا را رد کرد سی کت و شلوار در یک ایمیل گفته:

“AG ادعا نادرست است عمدا گمراه کننده و سرند با اشتباهات. نرخ شارژ توسط هتل به طور کامل در خط با آنچه هر کس دیگری را متهم شده اند برای یک رویداد بی سابقه ای از این قدر و انعکاسی از این واقعیت است که [sic] هتل بود به تازگی افتتاح برخوردار برتر امکانات و مرکزی واقع در خیابان پنسیلوانیا. AG را پس از این واقعیت تلاش برای تنظیم چه تخفیف آن معتقد است این هتل باید ارائه شده و همچنین زمان این شکایت reeks سیاست و روشن است شیرین کاری روابط عمومی.”

سخنران برای مراسم تحلیف کمیته کاخ سفید و Ivanka Trump را بلافاصله نظر. یک سخنگوی IRS که مقررات مربوط به موسسات خیریه گفت: “قانون فدرال ممنوع IRS از بحث خاص مالیات دهندگان.”

سی است که به درخواست دادگاه وادار مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان به محل حداقل $1,033,757 در اعتماد و پس پول اختصاص داده شده می توان “به یکی دیگر از نهاد غیر انتفاعی اختصاص داده شده به ترویج مشارکت مدنی از شهروندان ایالات متحده آمریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته جلب موشکافی از لحظه ای که آن را برای اولین بار گزارش آن financials. این کمیته مطرح شده نزدیک به 107 میلیون دلار نزدیک به دو برابر مسافت از رئیس جمهور باراک اوباما رکورد-تنظیم 2009 باش با وجود اینکه بسیار کوچکتر رویداد. گذشته افتتاحیه برنامه ریزان گفتند که مبارزه به صرف یک مبلغ پول که بزرگ است.

“این غیر قابل توضیح به من” گرگ جنکینز که به رهبری رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش دوم افتتاحیه کمیته گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>