خشونت خانگی رو به افزایش است با کروناویروس مستند. پاسخ در حال از دست رفته نقطه.

An unnamed victim of domestic violence in Washington, D.C., on March 13, 2019.

ناشناس قربانی خشونت خانگی در واشنگتن دی سی در تاریخ 13 مارس 2019.

عکس: کاترین فری/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

به می گویند که ما شاهد افزایش خشونت خانگی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس کتمان حقیقت خواهد بود. در این هفته از جمعیت در سراسر جهان بوده است به کارگردانی “ماندن در خانه” برای جلوگیری از این ویروس را گسترش موارد خشونت خانگی باید رسید — و این که موارد گزارش شده. این باید به عنوان جای تعجب ندارد: زنان — و این است که عمدتا زنان هستند که قربانی در حال محدود به خانه های جدا شده با سوء استفاده همکاران که سرکوبگر و جسمی تمایلات خشونت آمیز فعال هستند و بیشتر ملتهب اقتصادی عوامل استرس زا است. حمایت جامعه روابط قطع شده در حالی که خدمات اضطراری پناه, سیستم های خدمات اجتماعی در حال ضعف و مادرزاد بودجه کافی است.

با توجه به آمار منتشر شده توسط سازمان ملل متحد, گزارش خشونت در فرانسه افزایش یافته است 30 درصد زیر این کشور مستند در مارس 17; در طول دو هفته اول از مستندات در اسپانیا, شماره اضطراری برای خشونت خانگی دریافت 18 درصد بیشتر تماس; و به کمک خطوط در سنگاپور را دریافت 30 درصد بیشتر تماس. به عنوان NBC News در گزارش سازمان های اجرای قانون در سراسر ایالات متحده دیده می شود موارد خشونت داخلی افزایش یابد تا 35 درصد در هفته های اخیر.

ما نمی توانیم فکر می کنم قبل از همه گیر شیوع خشونت خانگی به عنوان یک قابل تحمل “عادی” به هدف نسبت به.

این “سایه همه گیر” به عنوان U. N. کارشناسان خواستار آن می داند هیچ مرزهای. نگه داشتن در ذهن است که قبل از همه گیر, ضربه, یک پنجم زنانی که تا به حال به حال شده است در یک گزارش تجربه جنسی و یا خشونت فیزیکی توسط شریک صمیمی در سال گذشته است. در نظر بگیرید که 50 درصد از استفاده داخلی از موارد گزارش نشده برو.

به عنوان با بسیاری از عواقب ویرانگر از coronavirus گیر این لحظه نشان داده است و بدتر اساسی موجود و شرایط ساختاری خشونت است. متناوب اخیر آمار تولید باید اجتماعی حساب با این فرض که خانواده هسته ای است که یک محل امن برای حفظ شود — تنها گهگاه یک سایت از خشونت است. اما ما نمی تواند فکر می کنم از قبل از همه گیر شیوع خشونت خانگی به عنوان یک قابل تحمل “عادی” به هدف نسبت به.

به جای آن وجود دارد نیاز به دراز مدت پاسخ ارائه اجتماعی و اقتصادی زیرساخت ها و خدمات به طوری که زنان و کودکان هستند و نه وابسته به خانواده مردسالار ساختار برای بقا است. امن تر فضاهای زندگی مشترک و جامعه باید به رسمیت شناخته شده و پشتیبانی می شود.

“دور از زمان به تسلیم به “ارزش های خانواده’ ایدئولوژی فمینیستی” نظریه پرداز سوفی لوئیس نوشت: ماه گذشته “این بیماری همه گیر است بشدت مهم با ارائه تخلیه و به طور کلی توانمندسازی بازماندگان و پناهندگان از—هسته ای خانواده است.” این به این معنی به رسمیت شناختن دولتی پاسخ به دراماتیک سنبله در خشونت خانگی به عنوان کافی stopgaps.

در یکشنبه, U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ تحویل یک بیانیه خواستار دولت به “قرار دادن زنان و ایمنی برای اولین بار به عنوان پاسخ آنها به این بیماری همه گیر.” پیام خود بود به همراه مجموعه ای از توصیه ها از جمله که دولت “افزایش سرمایه گذاری در خدمات آنلاین و سازمان های جامعه مدنی” “اعلام پناهگاه به عنوان خدمات ضروری” و همچنان به تعقیب معتادان و در زندانها افراد متهم به خشونت علیه زنان است.

متعدد ملی و محلی در کنار سازمان های غیردولتی در حال حاضر اقدام به چنین مشاوره. کانادا نگه داشتن خشونت پناهگاه باز و انحراف 50 میلیون دلار برای حمایت از پناهگاه برای قربانیان داخلی و خشونت مبتنی بر جنسیت. انگلستان و فرانسه و استرالیا اختصاص بودجه به سازمان های ارائه خدمات. فرانسه نیز پوشش هزینه مسکن به طور موقت بازماندگان در خالی اتاق های هتل ها.

در عین حال توصیه — از عملی به carceral — کوتاه مدت پاسخ به افزایش حالت اضطراری. آن را تیره و تار امور, هنگامی که آن را لازم برای ایمنی از بازماندگان برای حفظ محکوم معتادان پشت میله های زندان در حالی که زندان را تبدیل به ظروف پتری برای Covid-19.

نیاز به خوبی تامین می شود و خدمات پشتیبانی قوی برای بازماندگان از جمله مراقبت های روانی و اقتصادی منابع را نمی توان دست کم گرفت. اما مداخلات نمی تواند شروع و پایان نقطه از سوء استفاده: شرایط جنسیتی و خشونت جنسی باید مختل شود.

در یکشنبه, بیانیه سازمان ملل دبیر کل گفت: “من درخواست تجدید نظر برای صلح در خانه های سراسر جهان است.” نظر خود را در آورد به ذهن عبارت از اواخر فیلسوف برنارد ویلیامز: “می گویند صلح هنگامی که وجود دارد هیچ صلح” نوشت ویلیامز “است که می گویند هیچ چیز نیست.” طولانی مدت طاعون خشونت بیش از حد کشنده و شایع برای پاسخ این مبلغ به هیچ چیز.

مقابله با این معضل هیچ کار آسان خواهد بود; آن نیاز به هیچ کمتر از نقد به خانواده هسته ای و خانواده سنتی فرم. کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در خانواده شاد واحد و صمیمی مشارکت تقریبا در یک به اندازه کافی بزرگ اکثریت را در نظر بگیرید این نوع از خانواده ها عملا امن سایت است که فقط گاه به گاه خراب سوء استفاده بد سیب.

مردسالار خشونت بیش از حد معمول برای چنین ایدئولوژی به نگه دارید تا. فمینیستی و ضد سرمایه داری پاسخ است که برای “خانواده لغو” تولید قابل فهم محافظه کار میکند. نگرانی از قسمت سمت چپ در مورد این ایده از “خانواده لغو” نیز مطرح شده است. در زمانی که دولت متعهد به پاره از هم جدا خانواده های مهاجر در مرز و از بین بردن مردم از خانه های خود را از طریق توده حبس وجود دارد روشن نیاز به محافظت و دفاع از بسیاری از خانواده ها است.

هنوز طرفدار الغای برده داری تماس است نه به محبت و حمایت خانوادگی اوراق قرضه اما برای اضافه کردن به آنها: به رسمیت شناختن است که خانواده هسته ای نباید فرض مرکز حمایت اجتماعی و یا حتی مهد کودک. سرمایه داری همواره با اتکا بر خانواده هسته ای شکل خود را برای تولید مثل. اما اگر این بیماری همه گیر نشان می دهد هر چیزی را که ما نمی توانیم تکیه بر ساختار است که در خدمت سرمایه را نیز در خدمت مردم است.

به دنبال فراتر از همه گیر مستندات ما باید برای مبارزه با سیاست هایی که معاشرت — یا در واقع communize — کودک و مراقبت از سالمند. این سیاست ها ارائه می کنند زنان اقتصادی و حمایت اجتماعی هرگز به تکیه بر روی یک سوء استفاده و شریک زندگی برای بقا در وهله اول مطمئن شوید این بار این مراقبت در کار است و نه محدود به داخلی (persian). ما باید اصرار بر مشروعیت خانه و زندگی موقعیت هایی که ساخته شده است در بیش از روابط خون و coupledom. به نظر می رسد احتمال وجود دارد که کل جامعه را دوباره و شاید دوباره مجبور به “پناهگاه در محل.” وقتی اتفاق می افتد که مبارزه برای آن مکان قرار بود به پناهگاه رایگان از تهدید های جنسیتی و خشونت جنسی را مستلزم تغییر اجتماعی مفروضات در مورد آنچه به منزله یک خانه خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>