آیا جو بایدن یک فساد مشکل ؟

در ژانویه 20th, گاردین منتشر شده یک op-ed by نیویورک وکیل و استاد حقوق و باد صبا Teachout تحت عنوان “”طبقه متوسط” جو بایدن یک فساد مشکل – آن را می سازد او را ضعیف نامزد”. در آن Teachout استدلال می کند که بایدن تاریخ از گرفتن کمک های مالی از کارت اعتباری بهداشت و درمان و سوخت های فسیلی در صنایع و پس از آن رای گیری از طرف آنها باعث می شود او یک انتخاب ضعیف در برابر تهمت در پاییز. “بسیاری از رای دهندگان ما نیاز به” او می نویسد: “مستقل و افرادی که ممکن است در خانه بمانند – را در بایدن و تهمت و می گویند:’همه آنها کثیف است.'”

Teachout یک حامی عمومی برنی ساندرز و زمانی که بایدن اردوگاه در زمان umbrage در قطعه ساندرز عذرخواهی برای آن است. “این کاملا به نظر من که جو فاسد در هر راه گفت:” سناتور ورمونت. “و من متاسفم که op-ed به نظر می رسد.” اما این بود که واقعا حق پاسخ از یک نامزد ساخته شده است که مبارزه با پول کثیف در سیاست یکی از بنیان های مبارزات انتخاباتی خود را? باد صبا Teachout می پیوندد مهدی حسن به بحث در مورد جو بایدن و فرهنگ فساد در واشنگتن است.

رونوشت به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>