بی توجهی به ویروس و خانواده های قربانیان تهمت سراسیمه به اجرا به عنوان بسیاری از مردم ممکن است

منt گرفتن نزدیک به نیمه شب در نمایندگی فورد در مسیر 41 در ترر هوت ایندیانا و وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در اعدام. نیم دوجین مردم نشسته قوز بیش از تلفن همراه خود در کنار درشت خاکستری وانت غرق در نور چراغ های فلورسنت جاری شدن سیل بسیاری است. آن شب دوشنبه, جولای 13 و Daniel Lee Lewis برنامه ریزی شده بود به مرگ در 4 p. m.

آن خواهد بود که برای اولین بار فدرال اعدام در 17 سال. آخرین باری که دولت آمریکا دوباره اعدام پس از یک مکث طولانی — کشتار شهر اوکلاهما بمب افکن تیموتی مک وی در یک تازه ساخته شده مرگ مجلسی در سال 2001 — جمعیت کثیری از مردم و مطبوعات ملی غرق شهرستان 60,000. اما این به طور قابل توجهی کوچکتر رویداد. برخی از 20 معترضان جمع شده بودند در تقاطع در مقابل نمایندگی پیش از آن روز. خیابان که کاهش در سراسر مسیر 41, Springhill رانندگی منجر مستقیم به ورودی USP Terre Haute وسیع supermax زندان در سراسر از یک دلار به طور کلی. تظاهرات شامل یک گروه از راهبه های کاتولیک خواهر از مشیت الهی از نزدیکی Saint Mary-of-the-Woods جماعت. آنها علائم باعث honks امواج و گاه به گاه expletive از عبور اتومبیل است. “آنچه در مورد قربانیان ؟” یکی فریاد زد.

اما نزدیک به هشت ساعت بعد از تقاطع آرام بود. بسیاری از معترضان به خانه رفته بودند. حدود 11 p. m. پسر صاحب متوقف شده توسط بسیاری او بدست می خواهم یک تماس در مورد خرابکاری که ثابت شده بی اساس است. “نمایندگی مردم شده اند واقعا سرد” گفت: آبه Bonowitz از مجازات اعدام اقدام به عنوان مرد سوار کردن. “راهبه خرید اتومبیل های خود را در اینجا,” او اضافه شده است.

در یک پارچه ماسک صورت که به عنوان خوانده شده “لغو مجازات اعدام” Bonowitz تجدید دفتر ثبت دعاوی حقوقی در وب سایت دیوان عالی ایالات متحده. پس از سراسیمگی از دادخواهی ایالات متحده در منطقه قاضی تانیا Chutkan دستور داده بود اقامت موقت پیش از آن در روز بر اساس شواهدی وجود دارد که دولت در اجرای پروتکل می تواند باعث پر پیچ و خم مرگ در نقض هشتم متمم. “گفته های شاهدان عینی از اعدام با استفاده از پنتوباربیتال توصیف زندانیان بارها و بارها برای نفس نفس نفس زدن یا دیگر علائم ديسترس تنفسی,” او نوشت. این دستور موقت در نظر گرفته شده بود به دادگاه فرصتی برای نقد و بررسی این شواهد اما وزارت دادگستری تا به حال به دادگاه تجدید نظر این حکم. با مقامات زندان مجموعه به کشتن لی به عنوان به زودی به عنوان آنها یک نور سبز وجود دارد هیچ چیز برای انجام در حال حاضر اما صبر کنید.

آدم Pinsker یک خبرنگار برای بلومینگتون مبتنی بر رادیو و تلویزیون ایستگاه WTIU نشست با فعالان در پارکینگ. در یک دست کت و شلوار, کراوات, و, آبی, فولاد, ماسک, او قرار بود شاهد اجرای یکی از هشت روزنامه نگاران انتخاب شده برای این کار. پس از گزارش موقت اتاق رسانه در FCC ترر هوت مرکز آموزش اطراف اواسط بعد از ظهر از او رانده شده اند در یک ون سفید به ندامتگاه زمینه های که در آن او رفت و از طریق امنیتی و منتظر شود تا به مرگ ، حدود 6 بعد از ظهر کارکنان زندان به طور خلاصه اجازه خبرنگاران برای به دست آوردن چیزی برای خوردن در نزدیکی یک مرکز خرید. 10 p. m., آنها گفته شد که آنها می تواند دوباره ترک. مقامات خواهد آنها اطلاع هنگامی که آن را در زمان به عقب می آیند.

مانند معترضان Pinsker شد اضطراب برای به روز رسانی. لی اعدام شد, برای اولین بار از سه به جای برنامه ریزی شده است که در هفته — و Pinsker قرار بود به شهادت همه آنها. از پارکینگ او به نام فدرال مدافع برای پرسیدن یک سوال در ذهن همه است. در اکثر ایالت حکم مرگ منقضی می شود در نیمه شب در روز برنامه ریزی شده اعدام است. پس از آن یک تاریخ جدید باید تنظیم شود. وکیل گفت Pinsker که همان باید واقعی در اینجا. نزدیک به 12 صبح کمتر احتمال دارد لی می میرند که شب.

حدود 11:40 p. m., اخبار, سرانجام رسیده پارکینگ: ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار تا به حال در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترک دستور مقدماتی در محل. دادگاه تنظیم تسریع جلسه برنامه ریزی برای حل و فصل سوالات و در طول اجرای پروتکل نسبت به پایان ماه — به نظر می رسد که هر سه اعدام باقی خواهد ماند در خود نگه دارد. نیمه شب Bonowitz تا به حال نوشته شده از یک جشن ویدیو در Facebook و شروع به رانندگی در بازگشت به خانه.

اما در 2 صبح غیر منتظره حکم آمد از دیوان عالی کشور است. در 5-4 تصمیم قضات خالی اقامت. “لطفا خود را در راه بازگشت به رسانه ها, مرکز” یک اداره زندانها کارمند پیامک یک خبرنگار با Indianapolis Star, بود که در یک متل در نزدیکی زندان است. “ما خواهد بود با از سرگیری اعدام در حدود 4 صبح”

به عنوان خورشید آمد تا بیش از این زندان وکلا در هر دو طرف هنوز در مبارزه با بیش از لی زندگی است. در یک اتاق تنگ و رسانه ها و شاهدان ساعت نشسته در صندلی های پلاستیکی رو دو ویندوز با پوشش سایه. “ما می تواند شنیدن آواز پرندگان در خارج و گاهی گنگ بیت مکالمه از دیگر اتاق ها در ساختمان ساخته شده به طور خاص برای انجام مجازات اعدام” ستاره خبرنگار نوشت. در 7:46 صبح سایه در نهایت باز آشکار لی در gurney دروغ گفتن تحت آبی ورق.

من در راه من به مرکز آموزش های که لی مرده در 8:07 صبح روز سه شنبه صبح. در پارکینگ یک روزنامه نگار محلی به من گفت که چه اتفاقی افتاده است. این ساعت در داخل زندان بوده است و disorienting با اطلاعات بسیار کمی در مورد آنچه که قرار بود, او گفت:. اما این صبر طولانی ترین برای لی. “او بسته به gurney به مانند چهار ساعت است.”

سیاست و همه گیر

از لحظه ای که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در سال 2016 سوال در مورد فدرال اعدام نمی شد که آیا آنها باز خواهد گشت اما زمانی که. “ما آماده شده است برای این کار از آغاز دولت” یک جانباز مجازات اعدام وکیل به من گفت که در تابستان گذشته پس از دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که دولت کشتن پنج مرد بین دسامبر 2019 و ژانویه سال 2020 است.

سرمایه وکلای دفاع قادر به ضرب و شتم قصد دارد در حالی که برای. در ماه نوامبر گذشته Chutkan, the d. C. قاضی فدرال مسدود دور اول اعدام حاکم است که آنها را نقض فدرال مجازات اعدام در قانون که می گوید که فدرال اعدام باید انجام شود “در صورت تجویز شده توسط قانون دولت است که در آن حکم تحمیل شده است.” اجرای پروتکل مصوب تهمت DOJ — یک-مواد مخدر با استفاده از روش پنتوباربیتال — وجود نداشت زمانی که قانون تصویب شد. در ماه دسامبر به دیوان عالی کشور فرستاده شده پرونده را به دادگاه تجدید نظر در حالی که سیگنالینگ شد که در آن صرفا به طور موقت به تاخیر بیاندازد. “من هیچ دلیلی که چرا دادگاه تجدید نظر باید قادر به تصمیم گیری در این مورد یک راه یا دیگری در آینده 60 روز” عدالت ساموئل Alito نوشت: در بیانیه پیوست نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.

پس از آن آمد coronavirus. برای بسیاری از مردم بلندی بازگشت فدرال اعدام به دور از نگرانی مرکزی; زمان دادگاه استیناف خالی Chutkan دستور مقدماتی در 7 آوریل این بیماری همه گیر به حال به کشته شدن بیش از 12 ، 000 آمریکایی است. اما اگر دلایل خوبی نیست برای احیای اعدامها در میان همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر نمی رسد به مراقبت از. در ژوئن 15, بر اعلام جدید تاریخ اعدام برای چهار مرد: دنیل لوئیس Lee, Wesley Persian Purkey داستین لی Honken و کیت Dwayne نلسون. سه محل را در همان هفته آغاز ژوئیه 13.

“اگر شما علاقه مند در دولت منظم از قانون شما نمی مجموعه سه اعدام برای پنج روز پس از داشتن آن انجام می شود برای 17 سال است.”

وجود دارد هرگز از حد شکی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن را اعدام شدند رانده سیاست بخشی از قانون نظم و استقرار ورود به انتخابات سال است. اصلی تاریخهای اعلام شده بود در ارتفاع روسیه تحقیقات باعث اتهاماتی که رئیس جمهور شد به دنبال منحرف کردن اذهان آمریکایی ها از خود میشوند. البته مجازات همواره weaponized توسط سیاستمداران هر دو طرف. بیل کلینتون که بسیار گسترش یافته فدرال جرایم با مجازات مرگ هنگامی که او امضا فدرال مجازات اعدام در قانون معروف شاهد اجرای ریکی ری پیشوا در آرکانزاس به عنوان بخشی از خود را از سال 1992 انتخاب مجدد مبارزه است.

در عین حال به عنوان تهمت کشتن ولگردی و قانونی شکنی آشکار آن سرد بود و برای آن سبعیت آنجا که زمان بندی آن. “اگر شما علاقه مند در انجام قانون شما عجله نکنید اعدامها در حالی که یک دادگاه است که هنوز تعیین اینکه آیا شما روند قانونی است” گفت: Robert Dunham مجازات اعدام مرکز اطلاعات. “اگر شما علاقه مند در دولت منظم از قانون شما نمی مجموعه سه اعدام برای پنج روز پس از داشتن آن انجام می شود برای 17 سال است.” اگر چه اخبار ترر هوت بود را تحت الشعاع قرار, تصاویری از استتار گمرک و حفاظت از مرزها نزولی در پورتلند اورگان اعدام شدند و در عین حال یکی دیگر از خشونت صحنه برای تقویت رئیس جمهور تصویر.

FILE - In this Oct. 31 1997, file photo, Daniel Lewis Lee waits for his arraignment hearing for murder in the Pope County Detention Center in Russellville, Ark. On Tuesday, July 7, 2020, family members of the victims of Lee, who is scheduled to be put to death next week, asked a federal judge to delay his execution, saying the coronavirus pandemic puts them at risk if they travel to attend it. (Dan Pierce/The Courier via AP, File)

Daniel Lee Lewis منتظر تفهیم اتهام شنوایی برای قتل پاپ County بازداشتگاه در Russellville ارک., در تاریخ 31 اکتبر سال 1997.

عکس: دان پیرس/پیک/AP

با یک چهارم اعدام در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اواخر ماه اوت DOJ هفته گذشته اعلام کرد سه اضافی اعدام خرما. بیشتر شایع می شود و در راه است. مرد بعدی مجموعه به مرگ است Lezmond Mitchell تنها آمریکایی های بومی در فدرال محکوم به اعدام. به عنوان در لی مورد اعضای خانواده از میچل قربانیان به مدت طولانی مخالف اعدام او را به عنوان نشانی از ملت ناواهو که در آن جرم و جنایت خود گرفت. و به عنوان در لی مورد که در آن دادستان فدرال بودند رد واشنگتن زمانی که آنها به دنبال گرفتن مجازات اعدام را از روی میز آمریکا وکیل در Mitchell مورد کاهش یافته و به دنبال مرگ تنها به رد آن-دادستان کل John Ashcroft.

اصرار بر سرمایه تعقیب در مراجع قضایی بدون مجازات مرگ جنجال تولید شده در زمان پیشرو به دولت فدرال نفوذ در کشورهای به نام عدالت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به اجرا به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در میان همه گیر جهانی بی سابقه است. وکلای مدافع برای مردان اعدام شده در ماه گذشته را تقبیح کرده اند دولت را در انجام به عنوان یاغی و بی رحمانه است. آن را به اندازه کافی بد است که ممنوعیت ملاقات با خانواده مجبور حساس قانونی بحث را از طریق تلفن و نه در فرد. در لی مورد وکلای کار از راه دور نگه داشته شدند در تاریکی به عنوان DOJ بلافاصله صادر شده جدید اعدام پس از اطلاع یکی از اصلی تمام شده در نیمه شب.

لی وکیل اموزش فریدمن برنامه ریزی شده بود به در ترر هوت زمانی که او داده اصلی خود را اعدام تاریخ آخرین سال است. اما همه گیر نگه داشته و او را در خانه. نبود اطلاعات کافی در مورد BOP را برنامه ریزی شده اقدامات احتیاطی — یکی از همکاران گفته شده بود که آنها نمی خواهد اجازه را به خود N95 ماسک. BOP نیست پاسخ به سوالات من در مورد آن Covid-19 پروتکل.

اعدام شد و دیگری نشان می دهد دولت از خشونت صحنه برای تقویت رئیس جمهور تصویر.

“ما بر روی گوشی با دنی زمانی که او در خارج از سلول خود” در ساعات اولیه صبح روز 14 ژوئیه فریدمن گفت: Lee. او نمی دانست که اعدام قریب الوقوع بود. بعدها بود که او آموخته است که او دروغ می گوید در gurney در حالی که وکلای او درهم برای جلوگیری مسئولان زندان از اجرای او را قبل از سفارش دفتری جداگانه ماندن شده بود نهایی. آنها حتی مطلع قبل از اعدام آغاز شد. “من یاد گرفتم که او اعدام شد از یک صدای جیر جیر” فریدمن گفت.

اما شاید بیشتر سنگدلانه بی اعتنایی شد و نسبت به مردم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می شود دفاع: خانواده های قربانیان. هنگامی که بار اول اعلام کرد که فدرال اعدام خواهد رزومه او گفت که “ما آن را مدیون به قربانیان و خانواده های آنان است.” اما در لی مورد نه تنها متعدد بستگان قربانیان مخالفت با اعدام از شروع آنها واصل طرح دعوی در دادگاه با این استدلال که سفر به شاهد اعدام مطرح شده در معرض خطر به زندگی خود را. Barr “رژه درد ما و تراژدی در اطراف با گفتن او انجام این کار برای ‘خانواده های قربانیان’ گفت:” مونیکا Veillette زیر Lee اعدام. او 81 ساله مادر بزرگ Earlene پترسون یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی گفت که او احساس خیانت.

حتی برای آن دسته از خانواده هایی که از اعدام آنها را وادار به آمدن به ترر هوت در میان همه گیر مرگبار belies ادعا می کند که دولت فدرال به بهترین منافع خود را در قلب. با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده از نیروی تحت موشکافی در بر ظاهر قبل از کنگره در هفته گذشته آن را یک فرصت خوب برای پرسیدن چرا دولت است فشار بسیار سخت به انجام قتل که می تواند قرار داده و بیشتر زندگی بی گناه در خطر است. به عنوان برگ برنده دولت نگه می دارد تنظیم تاریخ های جدید در حالی که ویروس موارد در ایندیانا در ادامه به افزایش این سوال باقی می ماند: چه کسی این اعدامها ،

هیچ کس نمی داند چه آینده

من وارد در ترر هوت در روز شنبه و دو روز قبل از Lee مجموعه بود به مرگ. جدا از شدت گرمای تابستان در این شهر احساس نمی کنند که همه متفاوت از آخرین سفر من در ماه دسامبر. فرماندار به حال نشده یک ماسک قیمومیت و تجمعات به عنوان بزرگ به عنوان 250 نفر اجازه داده شد. در اطراف مسیر 41 ورزشگاه بودند کامل رستوران ها آگهی شام خوردن در سرویس و کوچک-پشت نسخه ویگو شهرستان نمایشگاه جریان بود. تا خیابان از ندامتگاه یک علامت در مقابل نهر عسل پلازا خواندن “همه ما بازگشایی شد.”

Coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر ایندیانا در اواسط ماه جولای. این هفته پس از اعدام ویگو شهرستان ثبت بالاترین تک-هفته افزایش به تاریخ که محلی در بخش بهداشت و درمان نسبت به sleepovers, استخر احزاب و گردهمایی های دیگر. 11 مرگ و میر به تاریخ شامل 41 ساله آتش نشان و یک مرد در 50s زندانی در نقض آزادی مشروط در زندان فدرال.

با تعداد بی شماری از BOP پرسنل ایالات متحده مارشال خبرنگاران و وکلا و شاهدان را به سفر به ترر هوت از سراسر کشور برای اعدام خطرات بودند ساده را ببینید. که آخر محلی تریبون-Star منتشر سرمقاله مخالفت با اعدام های برنامه ریزی شده. “مناسب ترین افراد, آیا برای یا علیه مجازات اعدام موافق است که به تعویق انداختن این اعدامها تا پس از همه گیر به پایان رسیده است را حس می کند. … سلامت خانواده ها و کارگران درگیر و همچنین ترر هوت جامعه مهم است.” به ویگو شهرستان در بخش بهداشت و درمان نیست ایمیل من پاسخ استعلام در مورد تاثیر بالقوه فدرال حکم اعدام است.

روز یکشنبه من یک تماس تلفنی از یک مرد در فدرال محکوم به اعدام. Billie Allen, 43, به اعدام محکوم شد یک سنت لوئیس سرقت از بانک و قتل در سال 1998 که او سوگند او مرتکب نشده. او زندگی می کردند از طریق آخرین دور از فدرال اعدامها شروع با مک وی در سال 2001 به اوج خود رسید و با لوئیس جونز خلیج فارس جانباز اعدام در آستانه جنگ عراق در سال 2003 است. در یک ایمیل در جولای 9, Allen توصیف آنچه آن را مانند زمانی که کسی گرفته شد به تماشای مرگ برد. “آنها نشان می دهد تا در سلول درب بدون اطلاع قبلی و بدون هشدار,” او نوشت. “آنها به شما بگویم به کاف و هنگامی که شما بپرسید که در آن شما در حال رفتن به, شما در حال ملاقات با هیچ پاسخ. اما هیچ پاسخ می گوید همه چیز. شما در حال رفتن برای دیدن سرپرست به طوری که او می تواند به عنوان خوانده شده شما را حکم مرگ. این چیزی است که اتفاق افتاده است وقتی که آنها آمدند به همسایه و من او را دیده است.”

edit_6E3A2826

نمایی از ترر هوت زندان فقط قبل از برنامه ریزی اجرای Daniel Lee Lewis.

عکس: اسکات لنگلی

همسایه بود وسلی Purkey دوم مرد برنامه ریزی شده به مرگ در ژوئیه 15. آلن نمی شد به او نزدیک است. اما او تکرار آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود تاکید کرد: که همه مردان در حال اجرا بودند به اتهام قتل کودکان. نقطه آلن گفت که برای پیشبرد یک روایت در مورد هر کس در انتظار اعدام هستند. “مثل ما همه فرزند-killers.”

به عنوان تلفن ما زمان فرار از آلن گفت: کل زندان خواهد به زودی در مستند. “هیچ کس نمی داند آنچه در آینده” او گفت:. اما “اگر این می رود از طریق ما معتقدیم جاوا باشد یک کشتارگاه. آنها فقط میخوام سعی کنید برای روشن شدن این محل ،

پس از من آویزان اخبار شکست که یک کارمند درگیر در آماده سازی برای اعدام تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19. در یک حقوقی تشکیل پرونده BOP اعتراف کرد که کارمند به حال همیشه فرسوده یک ماسک در جلسات برنامه ریزی می گویند که هیچ کس به طور مستقیم درگیر در انجام اعدامها در معرض شده بود. قتل خواهد حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده.

اخبار شکست که یک کارمند درگیر در آماده سازی برای اعدام تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

حتی قبل از همه گیر مطرح پرسش های جدی در مورد اعدام به دنبال اطلاعات اولیه از دولت فدرال بود ورزش در بیهودگی است. وقتی که من اولین پرسش در مورد انتخاب رسانه شاهدان در سپتامبر سال 2019 من مطمئن بود که اطلاعات خواهد بود “آینده.” زمانی که من به دنبال در ماه نوامبر گفته بود: “ما در حال کار بر روی برنامه ای برای این کار خواهد بود و با شما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” با اعدام خرما یک هفته دور و هیچ کلمه ای از BOP من نوشت در ماه دسامبر گفته بود که رسانه های شاهدان در حال حاضر انتخاب شده است — “ما قادر به جای رسانه های اضافی در موسسه ملک.”

این زمان در اطراف من پر کردن یک فرم آنلاین به رسانه ها شاهد. در یک ایمیل به چند هفته بعد BOP گفت: آن را نمی تواند جای درخواست من اما من اجازه می دهد به گزارش FCC مرکز آموزش فقط در شمال زندان برای پوشش اعدام. متوسط چک مورد نیاز خواهد بود و در صورت ماسک خواهد بود صادر شده بود و در تمام زمانها. “علاوه بر این تا حد عملی اجتماعی فاصله 6 پا باید اعمال شود.” وقتی که من پرسید که اگر ما می تواند در داخل خانه یا خارج از منزل من شد و گفت: “شما در خارج.”

وجود دارد هیچ, هوای آزاد, رسانه های منطقه زمانی که من وارد مرکز آموزش. کوچک ساختمان سفید مشخص شده بود یک علامت بزرگداشت زندان را در سالگرد 75 با صورتی و قرمز petunias کاشته شده در راهرو. پس از یک زن در یک صورت سپر من در زمان حرارت BOP سخنگوی جینا Epplin معرفی خودش به تعداد انگشت شماری از nonwitnessing را فشار دهید. “این مهم است که ما برای اطمینان از نظم و یکپارچگی فرایند” او گفت: پس از آن متوقف شد. “ما در حال ضبط در حال حاضر در تمام هستیم؟”

Epplin گذاشته که در آن ما اجازه داده شد برای رفتن. یک جفت از حصار محوطه شده بود این سایت متعلق به تظاهرکنندگان, او گفت:, و وجود دارد یک زن و شوهر از سایر مناطق تعیین شده برای مطبوعات است. “همه مناطق دیگر مجاز نیست.” اشتباه این شامل اتاق مطبوعات در یک سالن چند فوت دور. تنها شاهد خبرنگاران تا به حال دسترسی به فضا است. وقتی از او پرسیدم که در آن ما می توانید به روز رسانی در اعدام Epplin گفت که BOP نمی شود به روز رسانی. وقتی که من پرسید که چگونه رسانه ها شاهد انتخاب شده بود به من گفته شد به ایمیل این سوال را به BOP.

اگر هدف این بود که برای منصرف کردن همه به جز تعداد انگشت شماری از خبرنگاران از حضور با ارسال آنها را به ایستادن در یک زمینه با هیچ دسترسی به اطلاعات دستورالعمل برای معترضان طراحی شده بودند به انجام همان. با هر سه اعدام در اصل برنامه ریزی شده برای ساعت 8 صبح با دمیدن در ابتدا دستور تظاهرکنندگان در هر دو طرف گزارش به یکی از دو پارک محلی بین 4 و 5:30 a. m. و پس از آن اتوبوس های حمل و نقل خواهد آنها را به یک میدان در خارج از زندان است. هیچ گوشی یا الکترونیک اجازه داده می شود. پس از اعدام منتقل شدند تا 4 بعد از ظهر تظاهرکنندگان گفته شد به گزارش به پارک آغاز و در ظهر. هیچ کس نمی آمد.

“او در زمان دختر من آخرین نفس”

صبح روز چهارشنبه یک ایمیل وارد شده از BOP با موضوع “زمان تغییر — امروز برنامه ریزی فدرال اعدام است.” وسلی Purkey خواهد بود در حال حاضر به کشته شدن در 7 بعد از ظهر آن را گفت. “لطفا ایمیل خود را به صورت دوره ای برای هر گونه به روز رسانی و یا تغییرات.”

از همه اعدام Purkey بود که به نظر می رسید به احتمال زیاد مسدود شده است. که صبح Chutkan تا به حال اعطا دستور مقدماتی بر اساس شواهد قابل توجهی که 68 سال سن داشتند به زوال عقل و آلزایمر و اسکیزوفرنی که او ارائه بی کفایت برای اعدام. که همان روز وکیل مدافع در زمینه اورژانس حرکت مخالفت با DOJ تلاش برای لغو اقامت پس از کشف که دولت فدرال تا به حال شواهد اضافی از Purkey مغز اختلالات اما تا به حال اعلام نشده آن را به تیم حقوقی خود را.

دیگر وجود دارد بیشتر آشنا مشکلات با Purkey است. اگر چه وجود دارد سوال خود را از گناه برای آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل 16 ساله به نام جنیفر طولانی Purkey دوران کودکی تا به حال مشخص شده است با ترومای شدید شایع است که در میان مردم فرستاده شده به اعدام. یک روانپزشک پزشکی قانونی گزارش شده است که Purkey تا به حال فاش کرد که مادر خود را مورد تعرض او را زمانی که او یک کودک بود — “و آن را به پایان نمی تا زمانی که او 22 سال سن دارد.” در دادگاه دادستان با موفقیت رد این ادعا به عنوان یک “افسانه” حتی اگر تعدادی از اعضای خانواده می تواند موید این اتهامات است. یک دوست قدیمی به نام پگی Noe همچنین گفت: وکلای بعد از آن که Purkey تا به حال آشکار سوء استفاده در یک گریان مکالمه آنها تا به حال به نوجوانان است.

edit_6E3A4520

پس از اعدام Wesley Persian Purkey خانواده و دوستان از جنیفر طولانی صحبت می کنند به رسانه ها در ژوئیه 16 سال 2020 است.

عکس: اسکات لنگلی

Noe می توانست قدرتمند شاهد برای دفاع در دادگاه خود را. اما او هرگز به نام. Purkey را وکیل محاکمه شد کانزاس سیتی وکیل مدافع به نام فردریک Duchardt. طولانی 2016 پروفایل نگهبان نشان داد Duchardt آشکار خصومت نسبت به کاهش بسیار مهم و پر زحمت روند بررسی یک مشتری تاریخچه برای هر مدرکی که ممکن است مورد استفاده قرار یدکی زندگی خود را. در Purkey مورد به جای استخدام یک کاهش متخصص Duchardt گرفت و آن را بر خود به مصاحبه با شاهدان در کنار یک محقق بود که یک شخصی ، در یک استشهاد, Purkey دختر توضیح داد که چگونه این دو تا به حال نشان داده نشده برای مصاحبه با او را در روز عروسی خود را.

Duchardt است در دفاع از رفتار خود در Purkey است. در یک ایمیل نوشت که نگهبان مقاله “کاملا تحریف دیدگاه من در مورد کار” در حالی که با تکیه بر “اتهامات در پست-محکومیت دادخواست” که او گسترده ارائه پاسخ. در واقع Duchardt را مشاهده کنید 117-صفحه استشهاد به Purkey فدرال حکم تجدید نظر وکلای شدت دفاع از رفتار خود در دادگاه. این حرکت نه تنها بی سابقه در میان سرمایه دفاع وکلا که تکیه بر بی اثر کمک مشاور ادعا می کند اما آن را تضعیف تلاش های خود را به صرفه جویی سابق زندگی مشتری.

“این بررسی قتل واقعا نه در خدمت هیچ هدف ندارند.”

Noe درگذشت در سال 2014 است اما او دختر Licking باقی مانده در ارتباط با Purkey. در یک تماس تلفنی سال گذشته او گفت که او مثل یک عضو از خانواده او استفاده می شود به مراقبت از او را زمانی که او کوچک بود, حتی اگر او همیشه در داخل و خارج از مشکل. “من فقط به او نوشت و تمام زندگی من است. او همیشه من را تشویق میکرد تا با همه چیز من تا کنون از طریق رفت.” Licking Noe به یاد مادرش بحث سوء استفاده Purkey تا به حال تحمل به عنوان یک کودک. آن را بهانه ای خود را وحشتناک جنایات — قبل از متهم شدن به قتل او می خواهم اعتراف به قتل یک زن 80 ساله ، اما تروما و سال پس از آن استفاده از مواد مخدر تا به حال او را در یک مسیر خشونت.

در سال های اخیر, Noe ارسال Purkey کتاب و انجیل و او به او گفت که او تا به حال تبدیل شدن به یک بودایی. به عنوان اعدام تاریخ نزدیک شدن به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طرف Purkey روحانی مشاور, یک کشیش بودایی که خادم به Purkey برای 11 سال است. کشیش به حال مشکلات ریوی; او به دنبال اقامت با توجه به خطرات ناشی از کوروناویروس. اما طرح دعوی در دادگاه رد شد.

با وجود زمان تغییر Purkey اعدام رفت تقریبا دقیقا مانند لی. در 2:45 a. m. دیوان عالی کشور دوباره رای 5-4 به تخلیه دستور مقدماتی که تایید شده است توسط دادگاه استیناف. خود را وکیل, کار از راه دور, دیدم, رسانه های شاهدان tweeting که اعدام را ادامه دهید و سپس با عجله به پرونده در دادگاه به چالش می کشد به نگه داشتن مقامات از کشتن مشتری خود را. در ترر هوت چهار خبرنگاران که در حال تماشا لی مرگ فقط 24 ساعت قبل از صرف تمام شب در زندان زمینه در کنار دیگر رسانه ها شاهد است. این بار آنها نه اجازه خروج برای شام. کارکنان زندان ارائه شده بادام زمینی و Lunchables.

Purkey مرده اعلام شد در 8:19 صبح در آخرین بیانیه او عذرخواهی به خانواده. “من عمیقا پشیمان درد و رنج من باعث جنیفر خانواده او گفت:” اما افزود: “این بررسی قتل واقعا نه در خدمت هیچ هدف ندارند.”

مدت کوتاهی پس از اعدام سه عضو از خانواده وارد مرکز رسانه ها. آنها عینک آبی تی شرت با تصویر خود را بر روی آنها. آنها عصبانی بودند بیش از Purkey نهایی تجدید نظر و انتظار طولانی برای اعدام. یکی از بستگان گفت: آنها تا به حال نشسته در یک ون به مدت چهار ساعت در حالی که انتظار در اخبار از دادگاه.

“وجود دارد هیولا وجود دارد که نیاز به بدست رهایی از” بلند گفت: پدر. “آنها نیاز به قرار داده می شود مانند سگ هستند. وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است.” او قبول نکرد Purkey عذرخواهی. به او گفته کاملا شفاف اثبات این که Purkey قرار است مسائل مربوط به سلامت روانی صرفا یک تاکتیک به تعویق انداخته. “او در مورد نیاز به آخرین نفس خود را چون او در زمان دختر من آخرین نفس. وجود ندارد و بسته شدن. هرگز وجود داشته باشد چرا که من نمی خواهد دختر من است.”

“که اعدام هیچ چیز برای من”

بعد از آن روز من با یک ترر هوت باشنده Lorie قوم و خویشی در Voorhees, پارک, تعیین نقطه جمع آوری برای طرفدار مجازات اعدام شدند. بر روی نیمکت پارک نشسته و با پوشیدن لباس آبی, ماسک صورت او تجربه خود را با مجازات اعدام که او نمی بحث در مورد اغلب.

قوم و خویشی خواهر کوچکتر Delores چاه ربوده شد شکنجه و به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده در سال 1987. آن را یکی از شهرستان ویگو معروف ترین جرائم مجرم بیل Benefiel بود به مرگ محکوم و اعدام شد در سال 2005 — یکی از 20 نفر به اعدام در ایالت ایندیانا از سال 1981.

“که اعدام هیچ چیز برای من” قوم و خویشی گفت. “من احساس نمی کند یک راه یا دیگری در مورد آن.” اما او احساسی صحبت کردن درباره مرگ Hagan که در سال 2016. آخرین بار ضد مجازات اعدام فعالان فرود Terre Haute Hagan و تا به حال بارها و بارها با آن مواجه خاموش در برابر اطناب تبدیل شدن به چهره از طرفدار مجازات اعدام طرف. به عنوان قوم و خویشی به یاد می آورد آن بود و نه ملتهب مؤمن در مجازات اعدام, اما او می خواست به اطمینان حاصل شود که Benefiel و مردان مانند او می تواند صدمه دیده است هرگز فرد دیگری دوباره. تا زمان اعدام او انجام شد قوم و خویشی گفت: “او تا به حال بسیاری از نفرت در قلب او. و آن را تغییر داد. اما شما می دانید نتیجه نهایی این بود که او احساس عدالت بوده است در خدمت. و این واقعا همه که مهم است.”

قوم و خویشی هنوز گناه بازمانده بیش از مرگ خواهرش است. “آخرین باری که من تو را دیدم او را در تولد 25,” او گفت:. “ما در خانه مادرم و داشتن کیک و سپس او ناپدید شد. او ربوده شد روز بعد.” وقتی به دادگاه آمد در اطراف قوم و خویشی بود مبارزه با مواد مخدر و الکل; زمان Benefiel شد اعدام او نشسته بود در یک زندان شهرستان آماده شدن برای رفتن به زندان برای اولین بار. اما او مدافع بود قادر به گرفتن یک کردند به رفتن با خانواده اش به Michigan شهرستان که در آن اعدام خواهد گرفت.

edit_FB_IMG_1441490403822

Delores چاه در طول تابستان سال 1985.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از لورن قوم و خویشی

آن سال بعد در حالی که در خدمت یکی دیگر از حکم زندان که قوم و خویشی متوجه شدم او نیاز به از طریق کار خود را ضربه. در یک برنامه مشاوره او مواجه احساسات خود را در مورد خواهر او قاتل است. “من تا به حال به انسانیت او. من تا به حال او را ببخشد” او گفت:. “من هرگز به من گفت مادر من که. من احساس می کنم می تواند خیانت به او است.”

قوم و خویشی ندارد طرف مجازات اعدام در حال حاضر اگر چه آن را اذیت او را که خواهر مرگ وحشتناک آورده است تا هر زمان مجازات اعدام در چشم های عمومی. “من یک طرفدار شانس دوم. و سوم شانس,” او گفت:. اما “آن را به من به تصمیم بگیرند که چه کسی این سرنوشت است. من نمی خواهم که وظیفه. من نمی خواهم برای نشستن بر روی یک هیئت منصفه است که تا به حال به تصمیم می گیرید که.”

امروز قوم و خویشی با این نسخهها کار به عنوان یک اعتیاد مشاور در زندان 45 دقیقه خارج Terre Haute. “من مشتریان من نوشتن یک زندگینامه به طوری که من می تواند رسیدن به آنها را می دانیم کمی,” او گفت:. “و من به عنوان خوانده شده امروز که فقط شکستن قلب خود را.” چرخه خشونت تروما و اعتیاد هستند, بنابراین پاک کردن به او در حال حاضر. اگر او می تواند تغییر مسیر منابع ریخت و به اعدام که در هفته او گفت: او را صرف آنها در سلامت روان.

“این شهرستان است که واقعا نمی هر گونه مختلف احتمالا از هر county,” او گفت:. “مواد مخدر بحران است که در اینجا مردم در حال مرگ هستند. ما باید برای کمک به افرادی که هنوز در تلاش برای مبارزه برای زندگی است.”

کوسه ها در حفظ و آینده

در آخرین روز من در ترر هوت معترضان بازگشت و به نمایندگی فورد در حدود 3 بعد از ظهر یک ساعت قبل از داستین Honken مجموعه بود به مرگ. وجود دارد یک حس نكرديم اگر نمی شکست. آنها در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشت در ماه اوت برای آینده فدرال اعدام از جمله جانباز طرفدار الغای برده داری و ایندیانا بومی لایحه Pelke که تا به حال سفر از آلاسکا. “گاهی اوقات همه شما می توانید انجام دهید این است که ایستادن و می گویند این اشتباه است,” او گفت:.

از این سه نفر اجرا شده است که در هفته Honken بيشترين خون در دست خود را. او خدمت به 27 سال حبس هنگامی که او محاکمه و محکوم به مرگ پنج نفر از جمله دو کودک به عنوان بخشی از یک حلقه مواد مخدر در آیووا در سال 2004. اگر چه آیووا نداشته است مجازات اعدام از سال 1965 پس از آن-دادستان کل John Ashcroft آورده فدرال اتهامات برنده شدن اولین حکم اعدام در دولت در 40 سال است. Honken دوست دختر آنجلا جانسون نیز به اعدام محکوم شد اما حکم او بعدها تبدیل به زندگی بدون آزادی مشروط.

با چند باقی مانده راه های قانونی و به دنبال Honken اعدام شد در برنامه. پس از او مرده اعلام شد در 4:36 بعد از ظهر, خانواده های قربانیان خود را منتشر اظهارات طریق BOP. “در نهایت عدالت در حال انجام است” نوشت بستگان لری کوان می و counteraction. “آن را حس بسته شدن اما ما همچنان به زندگی می کنند با از دست دادن آنها.”

قبل از خروج از شهر من صحبت کرد به خواهر بتی _tenor که بازدید Honken اعدام برای 10 سال. _tenor برنامه ریزی هرگز به همراهی کسی که در انتظار اعدام هستند. این بود تنها پس از یکی از خواهران همکار از مشیت ریتا کلر Gerardot شده بود یک زمان بازدید کننده برای یکی دیگر از مرد محکوم که Honken پرسید: آیا ممکن است یک خواهر است که می تواند او مراجعه بیش از حد. “و من یکی از خوش شانس,” _tenor دست هایش را.

“یک بار به من گفت:” شما می دانید هر انسان تا در اینجا این است که یک فرد شکسته.'”

با وجود Honken را جنایتی وحشتناک _tenor توصیف او را به عنوان یک برکت و رحمت در زندگی او است. در این سال او به او را می دانم _tenor دیدم Honken توسعه همدلی برای مردان دیگر در انتظار اعدام هستند. تحقق است که بسیاری را تجربه کرده تروما نوعی در اوایل زندگی بود عمیقی کشف برای او, او گفت:. “یک بار به من گفت:” شما می دانید هر انسان تا در اینجا این است که یک فرد شکسته.'”

_tenor به Honken را به عنوان به خوبی به عنوان دختر خود Marvea جانسون بود که فقط یک کودک که هر دو پدر و مادر او بودند محکوم به مرگ است. به عنوان جانسون مسن تر شدیم او در ادامه به دیدار پدرش اعدام در حالی که صرف وقت با خواهران در Saint-Mary-of-the-Woods محوطه سرسبز و صلح آمیز استفاده می شود که به میزبانی مرگ-ردیف خانواده ها در این زمینه. آنجا بود که جانسون صرف پدرش آخرین لحظات.

هنگامی که آنها گفتند خود خداحافظی در گوشی های قبلی که در هفته Honken گفت _tenor چقدر زحمت او که Daniel Lee Lewis شده بود بسته به gurney ساعت قبل از مرگ او. “دنی و داستین بودند بسیار خوب دوستان” _tenor گفت. مانند Honken عزیزان و لی خانواده نیز بازدید او در ترر هوت در طول سال و خواهران از پراویدنس. قبل از او درگذشت لی با ارسال نامه ای به Gerardot که او دریافت کرد و پس از اعدام او. “من می خواستم به قدردانی من به شما,” او نوشت. “من هنوز هم فکر می کنم از شما بانوان به عنوان چراغ نور است. در روزهای آینده من چندین بازديد با خانواده من. من امیدوارم که آنها یک شانس را به شما را دوباره ببینم.”

edit_6E3A4315

نمایی از ترر هوت زندان است.

عکس: اسکات لنگلی

پس از بازگشت به خانه از Terre Haute من یک ایمیل از آلن Purkey همسایه در انتظار اعدام هستند. اعدام مستند برداشته شده بود. اما حوادث بودند خشکیده در ذهن خود. “همه ما نشسته در سلول های ما بسیاری از تماشای هر ایستگاه خبری که گزارش هر گونه و همه چیز در مورد اعدام” او نوشت: در مورد اول شب. اخبار محلی ایستگاه بود, ترین, جزئیات, او گفت:. “آنها مطمئن ساخته شده است که هر بخش آنها بر موارد و به خصوص جرم و جنایت را در جزئیات. اما این که انتظار می رود زمانی که آنها در تلاش هستند تا به مردم بگویید که آن را OK به کشتن یک انسان دیگر. آنها باید مردم را به احساس می کنید که این انسان نیست یک انسان دیگر است.”

به عنوان شب عینک در داخل زندان هیچ کس به نظر می رسید به دانستن آنچه اتفاق می افتد آلن نوشت. “حتی افسران می تواند شنید پرسیدن چه می گذرد. این احساس مانند Black Ops عملیات که در آن آنها می خواستم به نگه داشتن همه چیز آرام است. … من نمی ماند تا تمام شب برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است, اما زمانی که من بیدار شد صبح روز بعد زمانی که من آموخته است که آنها تا به حال به دنبال از طریق با اول خود را کشتن. ما بیش از حد آموخته است که آنها را نگه داشته دنی بسته به gurney از زمان آنها به او تاریخ خود را تا چند ساعت تا زمانی که آنها او را اعدام! بله, او تا به حال به ماندن بسته را که تمام مدت با یک سوزن در دست مردم در اتاق انتظار به دنبال در یک ساعت انتظار برای دیدن اگر او کشته شود! سپس آن را ایجاد یک موج مکالمات ساخته شده است که مردم واقعا تعجب می کنم که خواهد بود و اگر آنها را مجبور به رفتن را از طریق همان چیزی که. چرا که آنها می گویند. هنگامی که وجود خون در آب کوسه ها را در آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im