خوار بلومبرگ مدیر پول استیون Rattner با استفاده از رسانه ها ظاهر به Shill برای رئیس خود را

در تاریخ 4 نوامبر سرمایه استیون Rattner منتشر شده op-ed در نیویورک تایمز با عنوان “وارن راه این است که از راه اشتباه است.” یک الیزابت وارن انتخابات ریاست جمهوری است “چشم انداز وحشتناک,” Rattner نوشت: برای “او را گسترش و رسیدن به وزن از دولت فدرال به مراتب بیشتر به اقتصاد بیش از هر چیزی حتی رئیس جمهور فرانکلین روزولت تصور است.” وارن ممکن است تماس خود داری اما او “vulture از دقیقهای جزئیات برنامه” نشان می دهد که او را “به نوبه خود آمریکا را منحصر به فرد موفق دولتی و خصوصی رابطه به dirigiste اروپایی به سبک سیستم. اگر شما می خواهید برای زندگی در فرانسه (از لحاظ اقتصادی), الیزابت وارن باید نامزد خود را.”

بار شناسایی Rattner در نتیجه: “استیون Rattner یک مشاور به وزیر خزانه داری در دولت اوباما است وال استریت اجرایی و یک کمک نویسنده است.” آن را اشاره نمی کند Rattner موقعیت فعلی: صندلی و مدیر عامل شرکت Willett مشاوران که مدیریت شخصی و بشردوستانه دارایی های مایکل بلومبرگ. در آن زمان بلومبرگ بسیار علنا با توجه به اجرا برای رئيس جمهور. با Rattner حمله به یکی از بلومبرگ است رقبای خوانندگان سزاوار به دانستن از روابط مالی به او. (پس از 24 نوامبر که بلومبرگ وارد مسابقه دو ستون توسط Rattner را ذکر Willett اتصال.)

Rattner همچنین به نظر می رسد به طور منظم در MSNBC را “صبح جو” (و از زمان به زمان در “بیس بال با کریس ماتیوز” “همه با کریس هیز” و “آخرین کلمه با لارنس o’donnell”). تنها به تازگی صبح جو شروع به ذکر است Rattner است بلومبرگ اتصالات و پس از آن اما به طور خلاصه. در ژانویه 28, Rattner رفت و پس از برنی ساندرز در “صبح جو.” در حالی که الیزابت وارن مدیکر برای همه برنامه ریزی شده بود از نزدیک دقیق Rattner گفت: ساندرز نسخه — اگر حتی گران تر — تا به حال نه. او نمایش یک نمودار نشان دادن چه مقدار از هزینه های دولت فدرال خواهد بود (با برآورد) افزایش تحت هر نامزد بیش از 10 سال: 1.5 درصد برای جو بایدن 2 درصد برای پیت Buttigieg 12 درصد وارن و 20 درصد برای Sanders. هیچ یک بحث بود این Rattner شکایت کرده است. دلیل اصلی او جرأت است که ساندرز است که “مانند همه گریز از مرکز ، همه ما غیر عادی عمو. نه بسیاری از مردم فکر می کردند او یک مدعی جدی برای نامزدی و پس از او شده است قرار, من باور نمی کنم, به همان کالبد شکافی از برنامه های خود و سیاست.” Rattner نقش به عنوان بلومبرگ پول مدیر بود fleetingly اشاره کرد.

در عین حال که شرح نمی کند و شروع به گرفتن عمق روابط بین دو مردان است. بلومبرگ در واقع کمک به نجات Rattner حرفه ای بود که آن را در آستانه فروپاشی است. این حرکت در همان ostentatiously ثروتمند اجتماعی با عنوان سیاسی متصل محافل در نیویورک است. در حالی که بلومبرگ یک ارباب در آن جهان Rattner است درباری کشت غنی و قدرتمند مردم است که می تواند کمک به بزرگنمایی خود درآمد و نفوذ است. او نمونه ای از حزب دموکرات را تصرف توسط یک طبقه ممتاز طلاق از عادی کار مردم است.

NEW YORK CITY, NY - APRIL 30: Mayor Michael Bloomberg and Steven Rattner attend THIRTEEN and WLIW 21 Annual Gala Salute at Gotham Hall on April 30, 2007 in New York City. (Photo by JOE SCHILDHORN/Patrick McMullan via Getty Images)

سپس-مایکل بلومبرگ شهردار و استیون Rattner حضور در یک جشن در سالن ها Gotham در شهر نیویورک در 30 آوریل 2007.

عکس: جو Schildhorn/پاتریک McMullan از طریق گتی تصویر

مطرح شده در جزیره فرزند یک رنگ تولید کننده Rattner با حضور قهوه ای است. پس از فارغ التحصیلی در سال 1974 او پیوست نیویورک تایمز. پس از روی لئامت دادن به عنوان یک کل واگذاری خبرنگار در نیویورک او اختصاص داده بود به واشنگتن اداره است. با تمرکز بر انرژی و اقتصاد او را به می دانم که برخی ارشد وال استریت چهره های مشغول به کار در دولت کارتر. همچنین در این اداره به آرتور Sulzberger جونیور بود که یادگیری این گزارش طناب در پیش بینی موفقیت پدر خود را به عنوان ناشر این مقاله; او و Rattner نزدیک شد. در سال 1981 Rattner اختصاص داده بود به این مقاله لندن اداره است. اما به عنوان همسر آینده خود را مورین سفید بعد گفت واشنگتن ماهانه Rattner در حال رشد بود خسته از نوشتن در مورد افرادی که بیشتر پول و قدرت از او شد اما هیچ دقیق یا بیشتر قادر به.

و بنابراین در سال 1982 Rattner چپ روزنامه نگاری به کار در بانکداری سرمایه گذاری: برای اولین بار لیمن برادرز و سپس برای مورگان استنلی و سپس برای Lazard Frères. در Lazard او تخصصی در رسانه ها و ادغام و کمک به کارگزار برخی از بزرگترین معاملات در صنعت و درآمد سرسام آور هزینه ها در این فرآیند است. “برتر بانکدار سرمایه گذاری از نسل او” Vanity Fair به نام او در سال 1994 مشخصات بوده که در مورد خود, لهستانی, تمرکز و قضاوت و “هدیه ای از بیان” — که ناشی از مقدار حسادت در وال استریت.

Rattner رز به شماره 2 در Lazard اما راه خود را به بالا مسدود شده بود به طوری که در سال 2000 او و سه نفر دیگر از Lazard همکاران چپ به شکل چهارگوش یک شرکت سهام خصوصی. او معتقد دوستان مثل مورتیمر زاکرمن Barry Diller هنری Kravis و مخابرات مغول کریگ McCaw به سرمایه گذاری در این شرکت و با پول او مرتب اهرمی buyouts از شرکت های رسانه ای (یکی دیگر از راه گفت که او به ترویج رسانه غلظت). کوره اتاق چهار فصل واقع در همان ساختمان به عنوان چهارگوش دفتر شد Rattner را در کافه تریا. در سال 2008 مایکل بلومبرگ انتخاب چهارگوش به مدیریت سرمایه گذاری از ثروت خود را.

Rattner و همسرش بزرگ اجتماعی و سیاسی خود را تحت تاثیر قرار با پرتاب شام احزاب در آپارتمان مجلل در خیابان پنجم مشرف به موزه متروپولیتن. زمانی که نیاز به هوای تازه آنها می تواند مشاهده یا اسب خود را در مزرعه ای در روستایی در شمال Salem در شمال شهرستان Westchester که در آن مهر شده بود یک همسایه و یا خود را از 15000 فوت مربع خانه در تاکستان مارتا که در آن برایان رابرتز مدیر عامل شرکت Comcast (که دارای NBC) زندگی می کردند در این نزدیکی هست. آنها پرواز به جزیره در جت خصوصی. Rattner به عنوان صندلی آموزشی شرکت پخش, پدر و مادر از کانال سیزده و در هیئت مدیره از موسسه بروکینگز. مورین سفید به عنوان ملی سرمایه گذاری صندلی کمیته ملی حزب دموکرات بود و در آن موفق است که مجله نیویورک به نام او “DNC دستگاه های خودپرداز.” این زوج نزدیک به چاک شومر و کلینتون و پول هیلاری زمانی که او در سال 2008 اما آنها منتقل یکپارچه به حمایت اوباما از زمانی که او موفق به کسب نامزدی.

پس از انتخاب اوباما, تیم گایتنر خود خزانه منشی, استخدام Rattner به سر ریاست کارگروه تجدید ساختار صنعت خودرو و در فوریه سال 2009 او به واشنگتن نقل مکان کرد. تلاش خود را برای احیای جنرال موتورز و کرایسلر بحث برانگیز شد; شرکت های خود را به ستایش خود را کار می کنند اما صدها نمایندگی خودرو حذف شد و هزاران نفر از مشاغل با آنها رفت. با اینحال وجود دارد صحبت از Rattner گرفتن ارشد پست.

که بهار با این حال نام خود را ظاهر در ارتباط با تحقیقات انجام شده توسط هر دو ثانیه و نیویورک دادستان کل اندرو کومو به “پرداخت به بازی” طرح که در آن شرکت های سهامی خصوصی (از جمله چهارگوش) ارائه رشوه به واسطه امن سرمایه گذاری از ایالت نیویورک را $130 میلیارد بازنشستگی صندوق. کومو تا به حال در ابتدا به ارائه Rattner ایمنی به دلیل ایمیل های او تبدیل شده و بیش نشان داد که او تا به حال نه یک شخصی در این موضوع. پس از Rattner چپ چهارگوش, اما, این شرکت پیدا کردم ایمیل Rattner تا به حال ارسال نشده و ارسال آنها را به کومو ، هنگامی که او را دیدم آنها کومو منفجر شد از آنجایی که آنها پیشنهاد بسیار بیشتر دخالت در Rattner بخشی از او را تصدیق کرد. اوباما مقامات بی سر و صدا فاصله خود را از او و در ماه جولای او در سمت چپ دولت برای نوشتن یک کتاب در مورد تجارب خود را به عنوان ماشین تزار.

بیش از سال آینده کومو و Rattner درگیر در یک تند و تیز دشمنی با کومو متهم Rattner از دروغ گفتن به او و Rattner شارژ کومو با استفاده از تاکتیک های نزدیک به اخاذی. حل و فصل شد و در نهایت رسید و در دسامبر سال 2010 با Rattner موافقت به پرداخت 10 میلیون دلار و پنج سال ممنوعیت ظاهر می شود قبل از بازنشستگی دولتی تخته. Rattner گفت: Cuomo “بود و مایل به انجام آنچه در آن زمان برای گرفتن دست خود را در صندوق بازنشستگی پول از جمله پرداخت رشوه, سازماندهی فیلم, معامله و هدایت کمک های مبارزات انتخاباتی.” Rattner حل و فصل به طور جداگانه با SEC موافقت به پرداخت $6.2 میلیون و رضایت به ممنوعیت “مرتبط با هر مشاور سرمایه گذاری و یا کارگزار فروشنده” به مدت حداقل دو سال. Rattner گفت: SEC “تحویل نعمت خاص و انجام شم معاملات که خراب بازنشستگی صندوق سرمایه گذاری روند.” چهارگوش که خود را مجبور به پرداخت 12 میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات عنوان شده علیه آن کمتر داغدار: “ما کاملا رد انجام درگیر در توسط استیو Rattner. که انجام شد اشتباه و غیر اخلاقی. آقای Rattner است که دیگر با این شرکت است و نه بخشی از امروز را حل و فصل است.” (Rattner اعتراف نمی تخلف در یا نیویورک یا SEC مورد.)

چنین ناگهانی سقوط از فضل را خرد ترین انسانهای اما Rattner شد و در حال حاضر مهندسی خود باز گشت. او نگه داشته تا برنامه پر مشغله خیریه منافع و رویدادهای اجتماعی. با توجه به یک ستون در سلامت او و همسرش برگزار شد یک مهمانی شام که مهمانان شامل چارلی رز, Financial Times, ویرایشگر, Gillian Tett تلویزیون اجرایی مارک ویتاکر ادبی عامل آماندا شهری و بلومبرگ. در سپتامبر 2010, Rattner کتاب “پیاده کردن” آمد و به آن جشن می گیرند بلومبرگ و Sulzberger میزبانی شرکت در یک پارتی در کوره اتاق چهار فصل; در حضور بودند اين لامپ به عنوان جیمی Dimon لوید Blankfein هنری Kravis و رابرت روبین. در ژوئیه 2011, Rattner شروع به کمک به طور منظم به بار و او به زودی شروع به ظاهر شدن در “صبح جو.”

با Rattner دیگر در چهارگوش و وال استریت عمدتا خارج از محدوده به او بلومبرگ نقل مکان کرد و پول خود را از صندوق و تنظیم Willett مشاوران به عنوان یک نهاد جدید برای مدیریت آن و او حک شده یک نقش را برای دوست خود. حرکت در آمد در زمانی که بلومبرگ شد و به دنبال گسترش بشردوستانه خود را ارائه و تاثیر آن می تواند; Rattner با اتصال به وضوح در یک موقعیت برای کمک به.

کامل absolution برای Rattner (که در پاسخ به یک درخواست برای نظر) در نهایت در فوریه 2013 در قالب یک ستون با بار مالی نویسنده و سردبیر اندرو راس Sorkin. “شهرت پس از لکهدار آورد جدید درخشش” تیتر زد. با توجه به Sorkin بلومبرگ یکی از دوستان که گیر توسط Rattner خود را در سراسر مصیبت. این ستون شامل این بها به نقل از العالم: “من هرگز شنیده ام کسی می گویند که آنها نمی دعوت استیون Rattner به یک مهمانی به دلیل آنچه که اتفاق می افتد.”

که نظر خوبی مبالغ تا clubby تحت عنوان جهان این دو نفر در آن ساکن است. این جهان از مجلل گالاس و قدرت ناهار استراتژیک, انسان دوستی و معتبر تخته هواپیمای شخصی و بزرگ شهرکهای خودی معاملات متقابل و نفع. در میان نعمت Rattner در حال حاضر ارائه بلومبرگ حمله به رقبای خود در انتخابات ریاست جمهوری. رابطه خود را مظهر تقلب سیستم است که افرادی مانند ساندرز و وارن در حال مبارزه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>