انحلال بدنام NYPD ضد جرم واحد است “پوسته بازی” منتقدان می گویند

مواجهه گسترده در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس به اداره پلیس شهر نیویورک اعلام کرد روز دوشنبه است که انحلال یک hyperaggressive و بدنام trigger-happy لباس شخصی واحد است.

اکثریت تقریبا 600 افسران در بخش “ضد جرم” واحد خواهد بود بلافاصله پس از نقل مکان به دیگر تکالیف NYPD کمیسر درموت F. شیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هر چند بخش ادامه خواهد داد برای گشت زنی در این شهر مترو. این reassigned افسران طول خواهد کشید تا موقعیت خود را در این کارآگاه را اداره و اداره جامعه پلیس تلاش شیا گفت: به عنوان NYPD جایگزین آن قبل از تاکید بر “نیروی بی رحم” با آغوش اطلاعات و تکنولوژی-محور پلیس.

“این یک تغییر لرزه ای در فرهنگ چگونه NYPD سیاست این شهر بزرگ” شیا به خبرنگاران گفت:. “آن احساس خواهد شد بلافاصله در جوامع است که ما محافظت می کند.”

اما آن را به سختی اولین بار NYPD وعده داده بود و اعلام شد ملاقات با یک معامله بزرگ از شک و تردید توسط طرفداران با احتیاط از بحث خالی از اصلاحات. ال Bandele معاون رئیس جمهور از عدالت کیفری مبارزات در MomsRising و یک عضو از سیاست تیم رهبری برای جنبش برای زندگی, به نام حرکت “پوسته بازی” و “حواس پرتی” با هدف انحراف نیویورکی توجه از رشد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت NYPD.

“آن را در حال حرکت در اطراف منابع و واقعی, افسران پلیس, برروی آن بکشید آنها را در اطراف در این بخش به آن نگاه مانند آنچه که ما در حال درخواست برای, اما ما در واقع فراخوانی برای یک مقدار بزرگتر سیستمیک تغییر” Bandele گفت: رهگیری. “ما در حال صحبت کردن در مورد برروی آن بکشید منابع و مردم در اداره پلیس است. ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حرکت در اطراف منابع در سراسر شهر بود بودجه در راه است که باعث می شود ما جوامع امن تر است. این بدان معناست که در واقع در حال حرکت پول از NYPD بودجه و حرکت این منابع به آموزش و پرورش و مسکن و خدمات بهداشت روان, بی خانمانی خدمات است.”

“داخلی پرسنل تغییرات واقعا نمی آدرس این واقعیت است که جوامع ما هستند بیش از ای اداره و تحت ذوات.”

آلبرت Cahn, مدیر فن آوری نظارت نظارت پروژه به نام حرکت به انحلال واحد “یک شیرین کاری تبلیغاتی است.”

“آنها سعی کردند این همان تاکتیک قبل از” Cahn گفت: رهگیری. “آن را به سادگی یک راه آسان برای آنها را به یک صفحه خارج از NYPD روابط عمومی کتاب و جلوگیری از واقعی اصلاحات ساختاری. و اگر این افسران به سادگی دو برابر را در NYPD تعصب و شکسته نظارت جوامع رنگ آن را به نتیجه در بیشتر خشونت های پلیس.”

“من دیده ام این چرخه بازی قبل که در آن شما باید خشم و سپس NYPD ادعا می کند آن را تعمیر آن,” او اضافه شده است. “و سپس آنها را خفیف تغییر دهید.”

در حالی که انحلال بدون شک منعکس شده بسیار زیاد فشار است که بیش از دو هفته از پایدار تظاهرات داشته اند در تصمیم گیری حتی بزرگترین اداره پلیس در این کشور حرکت می کند همچنین حاوی یک بیت از déjà vu.

مدرن و ضد جرم واحد در شهر نیویورک متولد شد در یک دوره مشابه ناآرامی بیش از دو دهه پیش. در یک شب زمستانی در ماه فوریه سال 1999 چهار لباس شخصی NYPD افسران رومینگ برانکس جنوبی کشف 22 سال پله های آپارتمان خود را. نام مرد بود Amadou دیللو: او در غرب آفریقا مهاجرت که به فروش می رسد جوراب و دستکش در منهتن به پول برای خانواده اش به خانه بازگشت. افسران بعدها ادعا می کنند که دیللو ساخته “دزدکی حرکات.” آنها باز بر او شلیک 41 عکس 19 از آن ضربه هدف خود را.

دیللو کشتن یک لحظه بحرانی در شهر نیویورک پلیس تاریخچه. در پی وجود اعتراضات و دادخواهی از جمله طرح دعوی در دادگاه است که 14 سال بعد را پیدا کنید که NYPD تا به حال درگیر در یک گسترده الگوی دهها و شهردار فعلی یک مسئله که در آن به حرکت خود را به دفتر. در مرکز مدنی آشفتگی بود ظاهرا نخبگان پلیس خدمه پشت عکسبرداری: خیابان Crimes Unit.

اصلاحات از درون

این لباس شخصی پلیس بودند, خشن صورت یک شکل جدید از اعداد محور پلیس, پشتیبانی شده توسط آخرین اجرای قانون فناوری و undergirded توسط به طور فزاینده ای شیک تئوری پلیس به نام “پنجره شکسته.” یک سال 2000 گزارش توسط موسسه کاتو توصیف فرهنگ واحد به عنوان “نظامی” با ماموران صحبت از “تصرف محله.” اعضای حتی طراحی تی شرت به نمایندگی خود clique. قرض گرفتن یک خط از همینگوی آنها به عنوان خوانده شده: “قطعا وجود دارد هیچ شکار مانند شکار و کسانی که به شکار مردان مسلح به اندازه کافی بلند و آن را دوست داشت هرگز واقعا برای مراقبت از هر چیز دیگری پس از آن.”

در سال 2002 با خیابان جنایات واحد بسته کردگی در دعوی قضایی ناشی از دیللو قتل NYPD کمیسر ری کلی اعلام کرد که افسران خواهد بود نورد به تازگی در حال ظهور قصبه گسترده ای واحد است که به گفته نیویورک تایمز را “انجام همان تابع به عنوان جرم و جنایت در خیابان واحد گشت در بینام و اتومبیل به دنبال مجرمان است.” نام جدید واحد ضد جرم و جنایت.

بیش از یک دهه و نیم بعد NYPD است که در حال حاضر گفتن که ضد جرم و جنایت هم کردم به رفتن. در کنفرانس مطبوعاتی اعلام تصمیم شیا ستایش “متفکر بحث در مورد اصلاحات” پدید آمده است که از دو هفته از تظاهرات. کمیساریای در ادامه به برجسته تعدادی از لوایح تصویب در دولت و در سطوح محلی.

“حقیقت این است که بسیاری از این اسکناس را داشته باشد تاثیر قابل توجهی در روز به عملیات روز از NYPD — من می گویم این خاطر که بیشتر از آنچه است كه در این لوایح بود و در حال حاضر در حال تمرین با سیاست ها و رویه های NYPD” شیا ادعا کرد. “ما خوش آمدید اصلاحات اما ما همچنین بر این باورند که معنی دار اصلاحات از درون شروع می شود.”

آن را به سختی اولین بار یک کمیسر پلیس وعده داده بود بخش خواهد اصلاحات از درون. در سال 2016 دو بار NYPD کمیسر ویلیام براتون واقعا استدلال در آخرین روز قبل از بازنشستگی است که پلیس اصلاحات نمی تواند با وضع قانون و پلیس می تواند خود را تغییر دهید.

“پلیس وجود دارد اصلاح طلبان از خارج از حرفه ای که فکر می کنم که تغییر فرهنگ یک موضوع عبور از مقررات احداث بدن نظارت و بیشتر یا کمتر وضع نظم جدید” Bratton نوشت: در یک op-ed پس از آن. “آن نیست. چنین نظارت معمولا تنها حاشیه ای تاثیر است. چه تغییراتی پلیس فرهنگ است که رهبری از درون.”

کسانی که خواستار تغییرات رادیکال به پلیس برای سال هشدار می دهند که چه NYPD است که خواستار تغییر لرزه ای ممکن است در واقع یک حواس پرتی برای دلجویی از معترضان قبل از بازگشت به وضعیت موجود تحت یک نام جدید.

و به عنوان شیا در حال انجام است در حال حاضر براتون واقعا جانشین جیمز اونیل وعده داده شده یک دوره جدید از “جامعه محور” در شهر نیویورک است. قبل از منصوب شدن کمیسر اونیل بود و رهبری در این شهر محله هماهنگی برنامه, New York نسخه در سراسر کشور فشار نسبت به آنچه طرفداران قول داده بود و خواهد بود مهربان دوستانه حضور پلیس. محوری به سمت جامعه محور با کمک قابل توجهی فدرال سرمایه گذاری در محلی ادارات آمد که دولت اوباما در واکنش به اعتراضات که از فرگوسن میسوری در سراسر کشور شروع و در سال 2014.

در شهر نیویورک با وجود شواهد کمی از آن تا به حال انجام هر کاری برای بهبود پلیس-جامعه روابط اونیل پلیس محله ابتکار تکرار در سراسر حوزه و اوایل سال جاری شیا را اعلام کرد جوانان متمرکز پلیس طرح مدل پس از محله هماهنگی برنامه. در اوایل این ماه قبل از تسلیم شدن و به معترضان خواسته است که این شهر قطع NYPD بودجه, شهردار, بیل د Blasio دوباره تبلیغ جامعه محور به عنوان دلیل NYPD منابع نمی تواند قطع شود. “من باور نمی کنم آن است که یک ایده خوب برای کاهش بودجه این سازمان است که در اینجا برای امن نگه داشتن ما و آژانس است که سازماندهی محله پلیس گفت:” شهردار خواستار ابتکار عمل یک “تغییر بازی” و “آینده از پلیس.”

NEW YORK, NY - MAY 31: An plainclothes police officer detains and then releases a person alleged to have vandalized a store on May 31, 2020 in New York City. Major cities across the United States have seen increased protests against police brutality and civil unrest since the death of George Floyd while in Minneapolis police custody. (Photo by Stephanie Keith/Getty Images)

یک افسر پلیس لباس شخصی بازداشت و پس از آن منتشر شده یک فرد متهم به تخریب یک فروشگاه در 31 ماه مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

عکس: استفانی کیت/گتی ایماژ

اما NYPD تا به حال مقدار زیادی از فرصت را به نشان می دهد که پلیس جامعه کار می کند یا این که به عنوان Bratton و شیا باید هر دو ادعا کرد که پلیس می تواند اصلاحات از درون. آخرین تظاهرات در نیویورک هستند و در عین حال شواهد بیشتری از شکست از پلیس اصلاحات — اما کسانی که خواستار تغییرات رادیکال به پلیس برای سال هشدار می دهند که چه NYPD است که خواستار تغییر لرزه ای ممکن است در واقع یک حواس پرتی برای دلجویی از معترضان قبل از بازگشت به وضعیت موجود تحت یک نام جدید.

جامعه محور آنها می گویند این است که به خصوص موذی به دلیل کاذب تصویر آن را تداعی. “این یک کلمه است که آنها به وضوح نظرسنجی و workshopped” گفت: Bandela. “بنابراین با تماس با آن جامعه محور آنها اساسا تبادل نظر به مردم است که احساس خوب و برای تلفن های موبایل خوب است. اما آنچه ما می دانیم در اصل این است که آن را تنها ادامه داد: بیش از policing از جامعه ما است.”

اختصاص پلیس به توسعه جامعه کار او افزود: “همچنان به گسترش کار شرح افسران پلیس.”

“وجود دارد که مردم برای آنها که شور و شوق خود را, آنها را به مدرسه رفت که آنها خواب بودن که تمام زندگی خود را,” او گفت:. “ما باید منابع آنها… ادامه برای تنظیم افسران پلیس,’ شرح شغل برای توجیه خود را بیش از حد بودجه متوقف شود.”

در عوض طرفداران می گویند اصلاحات اتفاق می افتد باید در بودجه و قانون گذاری سطح. پس از اعتراضات آغاز شده نیویورک قانونگذاران ایالتی گذشت دو اسکناس که شده بود در سال: یک ممنوعیت chokeholds و دیگر لغو یک قانون شناخته شده به عنوان 50-که به مدت طولانی محافظت افسران متهم به سوء استفاده از نظارت عمومی. این هفته قانونگذاران انتظار می رود که برای رای دادن به نفع عمومی نظارت از فن آوری نظارت عمل یا بعد عمل یکی دیگر از قطعه ای از قوانین است که طرفداران برای بیشتر پلیس شفافیت باید لابی به نفع بیش از سه سال است.

“در حال حاضر ما بیشتر ایالتی و محلی پلیس اصلاحات قانون مطرح شده به تصویب در شهر نیویورک و ایالت نیویورک در دهه گذشته در ترکیب” گفت: Cahn. “من فکر می کنم نمایندگان مجلس می دانم که این یک موضوع است که آیا آنها می توانند در NYPD آن است که آنها را در NYPD اگر آنها می خواهند به نگه داشتن شغل خود را.”

قرن 21, پلیس

در سال 2018 یک بررسی توسط رهگیری یافت که ضد جرم و جنایت افسران شیا در حال حاضر اختصاص به کار پلیسی و پلیس جامعه شات مردم به مرگ قابل ملاحظه ای در نرخ بالاتر از همکاران خود را. تجزیه و تحلیل داده ها از کشنده برخوردهای پروژه تحقیقات نشان داده است که با وجود آنها نسبتا کوچک و اعداد و لباس شخصی NYPD پلیس درگیر شدند در نزدیک به یک سوم از شهرستان های کشنده تیراندازی پلیس ثبت شده در نزدیک به دو دهه پس از دیللو کشته شد.

“من فکر می کنم ما می توانیم بهتر انجام دهید” کمیساریای خبرنگاران با اشاره به ضد جرم و جنایت را “نامتناسب” نمایندگی در تیراندازی و غیر نظامی شکایت. “من فکر می کنم پلیس در سال 2020 است آنچه در آن پنج تا 10 یا 15 سال پیش” شیا گفت:, و اضافه کرد که او شروع به بررسی واحد تاثیر بر جوامع در سال گذشته است. “این همیشه در ذهن من است.”

ضد جرم واحد خود کارگردانی این معنی که آنها صرف مقدار زیادی از وقت خود را در تکاپو همسایگان در بینام و اتومبیل به دنبال “فعالیت” برای پاسخ به.

بر خلاف لباس افسران گشت که کار تا حد زیادی دیکته شده توسط 911 calls آمده است که بیش از رادیو ضد جرم واحد خود کارگردانی این معنی که آنها صرف مقدار زیادی از وقت خود را در تکاپو همسایگان در بینام و اتومبیل به دنبال “فعالیت” برای پاسخ به. واحد لباس شخصی اما نه undercover — در حالی که آنها در لباس پوشیدن نیست در NYPD آبی هستند در لباس مبدل یا نه. مانند خیابان جنایات واحد از 1990s ضد جرم واحد شناخته شده اند به پوشیدن لباس غیر نظامی دنده — T-shirts, تکه — که علامت وفاداری خود را به یک فشار نظامی مدرن آمریکایی اجرای قانون است. زمانی که ضد جرم و جنایت ماموران به ضرب گلوله کشته Saheed Vassell در ایمو, در بهار سال 2018 به عنوان مثال یکی از ماموران درگیر شد دیده می شود پوشیدن Punisher تی شرت- کتاب های کمیک vigilante آرم یکی از محبوب ترین کاراکتر جنگجو سبک policing.

این Vassell کشتن یکی از چندین بالا مشخصات حوادث ضد جرم و جنایت افسران مرتبط شده اند در سال های اخیر است. در سال 2013 ضد جرم و جنایت افسران در hyperpoliced محله Flatbush شات 16 ساله Kimani خاکستری به مرگ به عنوان دوستان و همسایگان خود را تماشا جرقه روز از تظاهرات. پلیس ادعا کرد که یک تفنگ. شاهدان عینی گفته خاکستری بود دست خالی و التماس برای زندگی خود را زمانی که او کشته شد. در طول تاریخی فدرال محاکمه بعد از آن که سال, به چالش کشیدن NYPD را متوقف کند-و-frisk شیوه های ضد جرم و جنایت افسران اغلب مربوط به برخی از بخش های فجیع ترین خلاف قانون اساسی انجام ندادی. پس, تابستان, ضد جرم و جنایت افسر دانیل Pantelo خفه گزارشی اریک گارنر به مرگ در جزیره استاتن جرقه دور دیگری از اعتراضات.

NEW YORK, NY - APRIL 5: Mourners embrace as they arrive before a rally in protest of the police-involved shooting death of Saheed Vassell, in the Crown Heights neighborhood of Brooklyn, April 5, 2018 in New York City. Saheed Vassell, 34, was killed by police officers on Wednesday afternoon in Crown Heights. He was unarmed but was reportedly acting erratic and wielding a curved silver pipe that witnesses thought could have been a gun. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

عزاداران در آغوش به عنوان آنها می رسند قبل از تجمع در اعتراض به پلیس-درگیر تیراندازی مرگ Saheed Vassell در تاج ارتفاعات محله بروکلین, آوریل 5 سال 2018 در شهر نیویورک است.

عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

NYPD است که به دنبال فاصله خود را از این خشونت میراث شیا گفت. “این قرن 21 policing” کمیساریای توضیح داد. “هوش و اطلاعات ShotSpotter, تصویری, DNA و ساختمان prosecutable موارد است.” درخت روغن قلم اضافه شده است که در نظر او تصمیم به انحلال ضد جرم مشخص شده یک “بسته شدن یکی از آخرین فصل از توقف, سوال و frisk.”

“من فکر می کنم آن زمان برای حرکت به جلو و تغییر چگونه ما پلیس در این شهر” کمیسر گفت. “ما می توانید آن را با مغز ما می توانید آن را با مکر ما می تواند حرکت به دور از زور است.”

درخت روغن قلم اضافه شده است که لباس شخصی واحد ادامه خواهد داشت به خدمت در وزارت به منظور نظارت مبارزه با مواد مخدر “و یا چیزهایی که از طبیعت.”

اما NYPD را اعلام کرد که سابق ضد جرم و اعضای واحد خواهد shift سمت اطلاعات و تکنولوژی-محور پلیس بود و یک پرچم سرخ, طرفداران اشاره کرد.

که تغییر بوده است و در جریان سال ها به عنوان, بیشتر, در پاسخ به حکم که توقف-و-frisk به خلاف قانون اساسی NYPD تا حد زیادی از حرکت خودسرانه توقف نیویورک در اغلب سیاه پوست و لاتین در جوامع به سمت surveilling همان کسانی که جوامع تحت پوشش ضد باند پلیس. با شروع در سال 2012 راه اندازی ضد باند “عملیات برش خدمه,” NYPD آغاز شده اختصاص منابع زیادی برای پیگیری فعالیت های رسانه های اجتماعی از بسیاری از همان مردم افسران استفاده می شود برای متوقف کردن و frisk در گذشته است. به عنوان رهگیری قبلا گزارش نظارت تلاش منجر به یک سری از یورش جرم و کیفرخواست که گرفتار ده ها تن از افراد جوان تا حد زیادی بر اساس آن آنها با تعامل آنلاین و خاموش. این نیز منجر به شدید گسترش مرموز “باند” در پایگاه داده نگهداری می شود توسط NYPD است که به عنوان 2018 شامل برخی از 42,000 مردم مبتنی بر مجموعه ای از معیارهای دلخواه و اغلب در صورت عدم وجود جرم و جنایت.

بسیاری از آنچه NYPD می کند به عنوان بخشی از آنچه در آن “اطلاعات و تکنولوژی-محور پلیس” است که محافظت از نظارت عمومی اشاره کرد Cahn که اضافه شده که انتظار عبور از این پست عمل باید برگ ریزان برخی از نور در شیوه های آن.

“ما مطلقا هیچ ایده چگونه هوش منابع در حال اختصاص داده چرا که آنها قادر به دور زدن عمومی نظارت و خرید بسیاری از این سیستم ها خصوصی و وجوه فدرال و نه حتی به شورای شهر چه نوع از سیستم های آنها با استفاده از” او گفت:. “من وحشت زده که به این معنی خواهد بود که بیشتر تکیه بر روی صورت شناخت بیشتر تکیه بر ShotSpotter بیشتر با اتکا به اصطلاح باند پایگاه داده بود که به صراحت ساخته شده است به عنوان یک نسخه دیجیتال از توقف-و-frisk.”

و چشم انداز بیشتر نظارت-بر اساس پلیس با کمی مسئولیت پذیری بود به خصوص نگران کننده در زمانی که NYPD رو برخی از بزرگترین چالش ها برای مشروعیت خود را به عنوان ده ها هزار نفر از نیویورک به خیابانها آمدند تا اعتراض آنها را برای بیش از دو هفته است.

“ما کاملا وحشت زده است که ما در حال رفتن به دیدن مردم از رفتن به NYPD پایگاه داده برای سال” گفت: Cahn, “فقط به خاطر آنها اعمال خود را متمم اول قانون اساسی حق اعتراض.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>