Diddy خاموش کردن انتقادات در مورد Lizzo را قر سربالا: او ‘خواهر’

هیچ سایه ای دیده می شود! Diddy خواسته طرفداران “توقف به دنبال منفی” پس از او مواجه واکنش برای نگه داشتن Lizzo از قر سربالا در طول یک Instagram Live رقص.

50 ساله رپ میزبانی یک ستاره نکردم livestream در یکشنبه 12 آوریل به برخی از سرگرمی به جدول زمانی و جمع آوری پول برای coronavirus تلاش های امدادی در میان زمان global outbreak. زمانی که Lizzo, 31, شروع به twerk به “1 2 3” توسط Moneybagg Yo, Diddy بود سریع به دکمه مکث در مطرح لحظه پیشرو برخی از طرفداران به باور او تا به حال یک مشکل با افتخار به علاوه اندازه مجری.

“Stop the music” Diddy گفت: در طول Lizzo را بخشی از livestream. “این عید پاک یکشنبه — بیایید بازی چیزی کمی دوستدار خانواده است.” “آب” خواننده عذرخواهی کرد و خندید کردن نظر به شوخی درخواست خود آهنگ “bop” به جای.

Diddy Responds to Claims That He Kept Lizzo From Twerking During an Instagram Dance Party
Sean ‘Diddy’ شانه و Lizzo. تالار گفتگو/AP/شاتر; مت بارون/شاتر

هر چند Lizzo به نظر می رسد unbothered توسط وقفه برخی از طرفداران را متهم به “شب گذشته” رپ از یک استاندارد دوگانه است. “هنگامی که Lizzo آغاز شده و پدربزرگ او که به پایان رسید با سرعت اما تا به حال هیچ چیزی برای گفتن به Draya زمانی که او با تکان دادن [او] ادم بیکار و تنبل” یک بیننده توییتی در روز یکشنبه.

ساعت پس از رقص ماراتن به پایان رسید, Diddy مطمئن ساخته شده که طرفداران می دانستند که او در واکنش به “خوب به جهنم” خواننده رقص نبود شخصی است. “یک چیز وجود دارد که من می خواهم برای روشن است. من ملکه خواهر من Lizzo — وقتی که من را متوقف موسیقی این دلیل است که آن را تا به حال بسیاری از لعنت در آن وجود دارد. نه به این دلیل که او قر سربالا” او توضیح داد: در یک Instagram داستان در حالی که احاطه شده توسط اعضای خانواده خود را. “او یکی از بهترین twerkers در جهان پس بیایید از نگه داشتن آن روشن است. آن را در مورد قر سربالا. شما مجاز به twerk در عید پاک. وجود دارد بسیاری از لعن در رکورد و من لازم نیست کودک خدمات ضربه زدن در درب من در حال حاضر شما را در درک؟”

پس از پاکسازی هوا, رپر, نتیجه, “Lizzo ما شما را دوست دارم. همه توقف به دنبال منفی است. نگاه مثبت ، اجازه دهید به عشق.”

Diddy را پر از سرگرم کننده جمع آوری کمک نیز برجسته یک مراسم بین او و دوست دختر سابق جنیفر لوپزکه پریدند در livestream برای نشان دادن حرکت او با نامزد الکس رودریگز. “ما شما را دوست داریم ما دوست دارم آنچه شما انجام می دهند. من فقط می خواهم به شما ارسال تمام عشق در جهان از خانواده من به شماست. ما عشق و قدردانی از شما” لوپز, 50, از روی علاقه به او گفتم سابق پس از رقص قلب او را برای یک علت خوب است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>