آیا Timothee Chalamet فقط مد با الهام از ملکه الیزابت?

Timothee Chalamet را نه چندان بی سر و صدا و مصرف بیش فرش قرمز! 23 سال است که بي پروا به امتحان غیر منتظره سبک جدید — و در نتیجه توییتر ارسال به یک هیجان زده دیوانگی در هر زمان تنها.

این trendsetting بازیگر آمار زمین در حال اجرا در Showtime را میهن و 2018 گلدن گلوب بهترین حرکت تصویر جوجه پرنده. و سپس او ستاره دار در اسکار نامزد شده فیلم Call Me توسط نام خود راکه تبدیل به ستاره جوان به یک نام خانگی — اگر چه او به خوبی در راه خود را در حال حاضر با تشکر از حس مد خود را منحصر به فرد.

Chalamet با حضور در سراسر جهان برای اولین بار برای تماس با من با نام شما پوشیدن یک بازی در حال تغییر گروه پس از دیگری. چند standouts شامل رنگارنگ گل الکساندر مک کوئین با توجه به چرخش سر تک رنگ قرمز لحظه و در روند مخملی ژاکت کت و شلوار از یکی از خود را از رفتن به طراحان Haider Ackermann.

و پس از آن او نیست اجازه دهید تا در آوردن خود را برای فرش قرمز. در واقع به نظر می رسد فقط نگه می دارد بهتر و بهتر! وجود دارد sequined مهار نگاه کنید که هر دو اشتباه و خوشحال طرفداران Louis Vuitton sequined hoodie که هر کس جستجو برای مقرون به صرفه گول زدن و رنگ-لباس هایش که دو برابر به عنوان فانتزی هنری.

در مورد شما نیست و ما در حال غرق به تحسین Chalamet را به نظر می رسد در حال حاضر نگه داشتن اسکرول دوباره تجربه خود بهترین فرش قرمز به نظر می رسد در تمام دوران!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>