“آیا من این ظروف سرباز یا مسافر تا؟” پدر در حال مرگ از Coronavirus یک پریشان دختر و یک نیمه شب نجات.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این داستان بود co-منتشر شده با PBS سری خط مقدم.

صدای در پیام آغاز شده آرام اما به زودی شک و تردید عمل. ناتاشا رولاند می خواستم برای گزارش آنچه اتفاق افتاده است به پدرش در کوئینز بالغ مرکز مراقبت از یک خانه برای برخی از 350 کم درآمد سالمند و بیمار روانی بزرگسالان است که من می خواهم به عنوان یک اپیدمیولوژی کابوس در یک داستان در هفته گذشته است.

“آنها تا به حال شده است به من گفتن از ماه مارس است که آنها نمی باید هر گونه ویروس موارد” رولاند گفت: او کلمات تسریع. “آنها به من گفتن که پدر من خوب بود. هنگامی که من به آنجا رفتم به من پدر او تا به حال خورده در یک هفته. پدرم در حال مرگ بود. او نمی تواند حرکت کند.”

سپس صدای او گرفتار, sobs غلبه و من احساس اضطراب سخت و ناگهانی از وحشت خودم.

“آنها به او دارو را. پدر من در حال حاضر در بیمارستان پروتستان. او آزمایش مثبت برای کوروناویروس” او گفت:. “او است که 82 سال سن دارد. او دیابتی. او دارای بیماری ریوی است.”

به عنوان coronavirus مسابقات از طریق خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات در سراسر کشور بسیاری از جان گذشته اعضای خانواده در حال پیدا کردن خود را مانند رولاند قادر به یادگیری حقیقت در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل.

در داستان پس از داستان صاحبان محاصره امکانات — به دلیل حرص و آز و بی کفایتی و یا ترس نگه داشته اند واقعیت شرایط تیره و یا گمراه کننده است. بسیاری از دولت های بهداشت در سراسر کشور در حال حاضر به ارائه تا به تاریخ و یا در برخی موارد هر گونه تسهیلات-شماره های خاص در COVID-19 مرگ و میر و یا عفونت به اعضای خانواده از ساکنان به روزنامه نگاران و یا حتی به سیاستمداران محلی. و در نیویورک که به تازگی شروع به انتشار برخی از اطلاعات مقامات دولتی با تکیه بر خانه های سالمندان به دقت گزارش مرگ و میر و عفونت.

به عنوان یک نتیجه اعضای خانواده و مقامات محلی در حال تبدیل شدن به کارآگاهان فعالان و تشکیل اتحاد برای پیگیری کردن سرنخ در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل خانه و چه چیزی, دولت, سلامت ادارات در حال انجام در مورد آن.

فاجعه در خانه کوئینز تبدیل شده است به خصوص خطرناک در بخشی به دلیل آن ترکیبی غیر معمول از ضعیف سالمندان ساکنان و افراد مبتلا به بیماری روانی است که همه رایگان برای آمدن و رفتن به عنوان آنها لطفا. من نوشته بودم در مورد این خانه در سال 2018 و شروع کردم به پرسیدن در مورد آن دوباره در اواخر ماه مارس است. سپس توسط این ویروس گسترش در حال حاضر در داخل. کارشناسان پیش بینی بدترین.

پس من مارس 2, داستان کسانی که پیش بینی ها به نظر می رسد به آینده درست است. اما نیویورک وزارت بهداشت که نظارت بر تسهیلات نخواهد انتشار شماره های خاص. نیویورک عضو شورای شهر دانیل Dromm گفت: او گفت: این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که به عنوان از آوریل 15, ده ساکنان مرده بود و 44 باید آزمایش مثبت برای ویروس. او گفت که او خواسته است تا برای به روز رسانی از این شهر سه بار پس از اما دریافت نکرده یکی.

حداقل یک کارگر در تاسیسات و چندین ساکنان تخمین می زنند که تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از آنها مرده و بسیاری از علائم نشان می دهد اما آزمایش نشده. ساکنان همچنین می گویند که این مرکز در ادامه به شرایط جدید سرنشینان حتی به عنوان ویروس بیشتر مردم در داخل آن است.

همانطور که من در گزارش این داستان ملکه بالغ مرکز مراقبت های استخدام بحران ارتباطات مشاور هنک Sheinkopf که در آوریل 21, استدلال کرد که هیچ کس در این مرکز فوت کرده از coronavirus چرا که هیچ کس تا به حال تسلیم به این بیماری در زمینه تاسیسات. او نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از در بیمارستان درگذشت.

“وجود دارد هر گونه تسهیلات در کشور است که آهنگ چه اتفاقی می افتد به ساکنان خود را پس از ترک?” او گفت:. “من فکر نمی کنم که منصفانه است.”

Dromm گفت: او درگیر شدم و پس از شنیدن از یک عضو خانواده یکی از ساکنان که می خواستم به می دانم که چگونه بسیاری از مرگ و عفونت رخ داده است و در میان ساکنان. اما او در بر داشت تماس های خود را برای دولت به منظور بررسی اساسا نادیده گرفته شده است.

“من شوکه شده بود که آنها نمی پاسخ به رسمی انتخاب می شوند ایمیل با برخی از ضرورت” Dromm گفت. “من مطمئن نیستم که آیا آنها در واقع بازدید سایت یا نه و این که نگرانی من عمیقا.”

دولت عدم اقدام او گفت: “در حال رفتن به هزینه زندگی.”

او به اشتراک گذاشته مارس 17 ایمیل از دفتر والی گفت که وزارت بهداشت شد “آگاه از مسائل مطرح شده” است که آن را تا به حال تماس کوئینز مرکز مدیران که “پس از آن صادر شده و یک هشدار به خانواده ها و دوستان از ساکنان در مورد COVID-19 وضعیت در QACC.” در چهارشنبه Dromm دفتر گفت: وزارت بهداشت وعده داده شده به بررسی خانه این هفته است. وزارت بهداشت و درمان را نه تایید اینکه آیا آن را تا به حال انجام شده است.

نشانه منع بازدید کنندگان ارسال شده است در ورودی ملکه بالغ مرکز مراقبت. (کتی کمپل/Marketplace)

Sheinkopf های, مشاور ارتباطات, گفت که ملکه مرکز صرف 25 ساعت ساخت “manual تماس” به هر “ذکر شده عضو خانواده در مرکز.” او نگفت چه چیزی باعث این دور از تماس و یا آنچه گفته شد در آنها.

در آوریل 22, دو بستگان من صحبت کرد و به آنها گفت: دریافت خودکار تماس تلفنی اطلاع آنها که یکی از ساکنان به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در بیمارستان یک روز قبل و آنها را مطلع اگر خود را عضو خانواده بود “نهفته است.”

تماس انجام داده است کمی به ارام کردن آنچه آنها می گویند که یک روده غم انگیز مخمصه: آنها می دانند این ویروس است مواج از طریق تسهیلات و شنیدن که خیلی از کارکنان کاهش می یابد برای مراقبت از ساکنان از ترس یا بیماری. اما حتی اگر آنها می تواند به عزیزان خود صفحه اصلی و مدیریت مسائل پزشکی — آنها خود را در معرض خطر سلامت خود و خانواده شان را. در حال حرکت نیز می تواند حادثه, به خصوص برای آن دسته از ساکنان که زندگی ممکن است در این مرکز برای چند دهه.

“من می خواهم به حذف برادر من از این تسهیلات گفت:” بروس Schoengood که برادر دیرین مقیم و دارای اسکیزوفرنی و که هم اتاقی درگذشت COVID-19. “اما من فقط می خواهم به حذف او اگر او منفی است و یا اگر او دارای آنتی بادی و او در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به آن است. من نمی دانم اگر من می توانم او را مورد آزمایش قرار. من می خواهم به حذف او را تا زمانی که این ضربات بیش از, اما پس از آن من نمی دانم اگر آنها را پر کنید و تخت خود را وجود دارد.”

در مارس 12, بیانیه, ملکه بالغ مرکز مراقبت گفته است که با در نظر گرفتن “گسترده اقدامات احتیاطی برای اطمینان از خوب بودن هر یک از ساکنان و کارکنان” ارائه تجهیزات حفاظتی و “تشویق اجتماعی فاصله میان ساکنان.” آن گفت: هیات بررسی بر روی ساکنان چندین بار در روز و به نظر می رسد برای “حتی کوچکترین علائم بالقوه” برای شناسایی کسانی که ممکن است قرارداد این ویروس به منظور به آنها را دریافت مراقبت های پزشکی مناسب.

با استناد به حریم خصوصی محدودیت خانه نیست که اظهار نظر در مورد فردی, اما گفت که Roland حساب از آنچه اتفاق افتاده است به پدر او “بی اساس” و که در آن کارکنان به طور معمول تماس اعضای خانواده” است و همیشه در دسترس برای پاسخ به سوالات خود را.

“نشان می دهد در غیر این صورت خواهد بود ارائه اطلاعات نادرست از اعمال ما” بیانیه ای گفت:.

اعضای خانواده و ساکنان که به صحبت کرد ProPublica اختلاف است که ادعا می کنند.

رولاند را تجربه ناراحت کننده است به خصوص برای هر کسی که دارای یک عضو خانواده زندگی در یک مرکز. در نهایت او مجبور به اجرای یک قلب-تپش مرده-از-شب نجات پدرش ویلی رولاند پس از او گفت: دولت به دروغ خود را برای هفته ها در مورد سلامت خود و شرایط خانه است.

در یک مصاحبه اسکایپ, Natasha رولاند 35 گفت که زمانی که coronavirus فرود در نیویورک او بلافاصله نگران پدرش که می خواهم زندگی می کردند به عنوان یک زندگی کمک ساکن در خانه برای بیش از یک دهه. در اواخر مارس مشخص شد که او در مرکز یک نقطه داغ. Elmhurst بیمارستان ساخته شده است که اخبار ملی با خط خود را از افراد بیمار پیچ در پیچ پایین پیاده رو است که فقط یک بلوک از خانه است. این محله در حال حاضر یکی از بالاترین غلظت از coronavirus موارد در این شهرستان است.

در مارس 26 یا 27, او گفت که او به نام مایکل جوان مدیر خانه و پرسید: اگر کسی وجود داشته COVID-19. اگر یک خطر وجود دارد, او گفت که او به او گفت که او می خواهم او را پدر. جوان به او گفت: به او گفت نگران نباشید. فقط یک فرد این ویروس و او می خواهم به احتمال زیاد قرارداد آن در المهرست که در آن او در حال حاضر تحت درمان می باشد.

اما به عنوان ProPublica گزارش سپس توسط حداقل یکی از ساکنان در حال حاضر در اثر ویروس. در مارس 31, حداقل شش ساکنان تا به حال آزمایش مثبت با توجه به صاحب خانه و وکیل او. کارگران همچنین خواستار بیمار یا از آنجا که آنها تا به حال coronavirus یا ترسیده بودند آنها ممکن است آن را دریافت کنید.

رولاند گفت: جوان را فاش نمی کند هر یک از این اطلاعات به او.

هفته آینده رولاند گفت: جوان ادامه داد: می گویند هیچ coronavirus موارد است. اما پدر او و او 63 سال همراه و همدم در خانه, Annetta King-سیمپسون شروع به شکایت از صدا مثل علائم. او تا به حال به اسهال. پاهای خود را ached. هر دو احساس ضعیف است. King-سیمپسون گفت: رولاند است که کسی که در کف او تا به حال در واقع آزمایش مثبت است.

در ایمیل سوالات ProPublica خواسته به طور خاص در مورد جوان را در تعامل با رولاند و دیگر بستگان ملکه ساکنان مرکز. تسهیلات نیست پاسخ به این سوالات است.

رولاند گفت که او سعی کردم به دیدن پدر او اما این تاسیسات تحت دولت آموزش و اجازه می دهد تا بازدید کنندگان است. جمعه, آوریل 3, او گفت که او صحبت می کرد به یک پرستار در دارو اتاق که تکرار جوانتر پیام که هیچ یک از موارد.

اما شب بعد Roland گفت: یک کارگر او دوستانه و با در نهایت به او گفت حقیقت: بسیاری از مشاوران کمک کرد که مردم مانند پدر او تبدیل به سنگ شده بودند. همه آنها می خواهم اما متوقف رفتن به اتاق ساکنان. به جای آنها به کار و قفل شده خود را در یک دفتر کار در تمام طول روز. سینی غذا به سادگی سمت چپ در خارج از سالن.

“او مانند” دختر من نمی خواهم به از دست دادن کار من اما نگاه شما نیاز به پدر خود را از اینجا'” رولاند گفت: این کارگر به او گفت.

لباس آویزان از یک رزیدنت پنجره در کوئینز بالغ مرکز مراقبت. (Michael Werner برای Marketplace)

سپس او گفت: کارگر شروع به گریه کرد و گفت که او ترسیده بود و در کار خودش اما نیاز به کسب درآمد برای خانواده او — که او می خواهم قرنطینه خودش را دور از.

آمبولانس شد و در خانه به طور مداوم کارگر به او گفت و دولت نبود و گفت که ساکنان بیمار بودند. در همین حال ساکنان همچنان سرگردان در داخل و خارج حتی panhandling در میان بیماران مبتلا به بیمار منتظر در خارج از بیمارستان.

در مصاحبه ای کارگر به یاد می آورد گفتن رولاند در مورد شرایط وخیم در خانه, اما گفت که او نمی توصیه او را به فورا حذف پدر او یا که دستیاران نمی شد با توجه به ساکنان.

دست پاچه رولاند شروع به ساخت ترتیبات برای پدرش به خانه آمده که یکشنبه, آوریل 5 اما کارکنان گفت: داروها را نمی توان آماده است تا روز بعد. که همان شب در مدت کوتاهی پس از 11 شب King-سیمپسون زد و گفت پدرش تا به حال تصادفا به اتاق او در یک حسی به سختی قادر به نفس کشیدن.

رولاند و برادر او شروع به پریدن کرد در جدا کردن اتومبیل از خانه های خود دستور پادشاه-سیمپسون اجازه نمی دهید یک آمبولانس را از پدر خود به المهرست بیمارستان. اگر او نبود باید این ویروس به آنها نمی خواهم او را از گرفتن آن وجود دارد.

زمانی که Roland وارد حدود 12:15 صبح به او گفت: یک کارمند به او گفت که او نمی دادند اما پس از آن اضافه شده در یک سوفل “برو بابا.” رولاند پوشیدن فولاد ماسک و دستکش strode گذشته چراغ های فلورسنت از لابی به پدرش اول-کف اتاق.

او در بر داشت او را از سقوط در برابر درب و بی ثمر خود را در صورت کشیده و چشم امده به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن در زیر یک فولاد ماسک crookedly متصل در سراسر چهره خود را. King-سیمپسون چسبیده به او. سرریز زباله از سطل زباله. طبقه رولاند گفت, کثیف شد.

“من در شوک بود” رولاند گفت. “من فکر می کردم پدر من که قرار بود به مرگ که دوم. این است چگونه بد او نگاه کرد. … و آنها اجازه می دهد پدر من به غیر روحانی وجود دارد و می میرند زیرا آنها نمی خواهند به در و چک کردن برای دیدن اگر او در حال نشان دادن نشانه های این ویروس است.”

او رولاند گفت: “مثل یک شبح.”

با پادشاه-سیمپسون کمک رولاند گفت: او در نیمه انجام شده و پدر او را به ماشین خود را به عنوان او تکیه بر واکر. او و برادرش با عجله او را به نیویورک-پروتستان بیمارستان در منهتن که در آن او رفت و برای معاینات منظم.

پزشکان وجود دارد رولاند گفت: به او گفت که او زندگی خود را نجات داد. او را پدر پزشکی نمودار نشان می دهد که او می خواهم از دست داد 15 پوند پس از آخرین بازدید خود را کمتر از یک ماه قبل است. او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. پس از چند روز متصل به یک مخزن اکسیژن او تثبیت شده است و در حال حاضر دوره نقاهت را در یک مرکز توانبخشی, یادگیری, Roland گفت: “چگونه برای نفس کشیدن دوباره.”

صبح روز بعد از نجات پادشاه-سیمپسون سقوط در طبقه فیلم صفحه اصلی. او بعدها به موقت بیمارستان در Javits Center.

رسیده توسط تلفن او گفت: مشاوران متوقف شده بود که به ویلی رولاند اتاق حدود دو هفته و نیم قبل از او در بیمارستان بستری شد. او گفت که او تا به حال شده مراقبت از او, او را تغذیه می کند و در نظر گرفتن فشار خون خود را با دستگاه شخصی.

“آنها او را به دلیل نادیده گرفتن آنها مشکوک او آن را” او گفت:. “او شروع به مریض سه هفته پیش است.” King-سیمپسون خواهر Rev. آنجلا هریس, می خواهم او, اما او می خواهد برخی از اطمینان که او آزاد است از این ویروس برای اولین بار.

“در حال حاضر من نوه من است که در داخل و خارج از خانه من و من می توانم موضوع آنها را به آن را,” او گفت:. “من نباید خودم موضوع را هم گفت:” هریس 67 که در خدمت at Elmendorf کلیسای اصلاح شده در هارلم.

اقوام دیگر از ساکنان مرکز گفت که در بین آنها بودند گمراه در مورد شرایط داخل خانه کوئینز.

برخی مانند Rolands باور این خانه باید تعطیل شود.

“من خیلی عصبانی بود وقتی که من خواندن آن [ProPublica] داستان به دلیل آن را مانند, ‘Oh my God, آنها به من دروغ گفتند,'” رولاند گفت. “آنها می دانستند که این ویروس در آن وجود دارد. آنها می دانستند که مردم آزمایش مثبت است. چرا آنها را به دروغ به من؟”

پس از پدر او شروع به بهبود می یابند او به نام جوان دوباره با عصبانیت گفتن او نگران بود در مورد افراد دیگر وجود دارد از جمله کارکنان.

“او در من,” او گفت:.

من سعی کردم به صحبت کردن با جوان خود را در مورد تعامل با رولاند. اما آن Sheinkopf که بازگشت من تماس بگیرید. او گفت: در خانه من پاسخگو به رولاند نگرانی.

“ما صحبت به خانم رولاند در بسیاری از موارد در مارس و آوریل و ما باید همیشه پاسخ سوالات خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که کارکنان در ابتدا ارائه شده به او را پدر به بیمارستان اما او حاضر به رفتن. اگر Roland پدر نمی خواهم برای رفتن به المهرست بیمارستان Sheinkopf گفت: آنها را گرفته او را در جایی دیگر.

خانواده های دیگر هم شکایت کرده است که این مرکز شده است روشن در مورد شرایط داخل خانه.

Schoengood گفت: او ناراحت است و هیچ کس به او گفتم به خصوص پس از این تسهیلات می داند که او عمیقا درگیر در برادر خود را مراقبت.

“تنها اطلاعات ما این است که قول او” او گفت: با اشاره به برادر خود. “دولت به ما صفر است. هیچ چیز ندارند.”

Schoengood گفت: او پیدا کردن هم اتاقی مرده بود در طول یک بازی گاه به گاه گوشی, چت با برادر خود در تاریخ 1 آوریل. اتاقی مرده بود تقریبا یک هفته قبل از آن گفتگو است. Schoengood گفت که زمانی که او در تماس با جوان, جوان به او گفت این بود که “نظارت” است که او تا به حال نشده است گفت: در مورد مرگ است.

پس از آن Schoengood نوشت: به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو, شهردار, بیل د Blasio, Dromm نیویورک تایمز محلی وابسته به ABC و یک عضو کنگره است.

هفته گذشته وزارت بهداشت فرستاده من یک بیانیه که پاسخ به هر گونه سوال برای این داستان گفت که “تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت باید به دنبال همه امور خارجه, وزارت بهداشت, راهنمایی, نگه داشتن ساکنان و خانواده خود را در مورد این وضعیت با توجه به COVID-19 در مرکز و لغو غذاخوری جمعی و فعالیت های دیگر را که ساکنان با هم بدون کافی فاصله.”

King-سیمپسون خواهر زاده سکویا پادشاه, 31 در مقایسه پاسخ به کروناویروس در کوئینز مرکز که از Schulman و Schachne موسسه پرستاری و توانبخشی که در آن او 61 ساله و پدر زندگی در بروکلین.

قبل از تماس خودکار, او گفت:, ملکه مرکز تا به حال “فرستاده شده هیچ ارتباطی به خانواده” در حالی که پدرش تسهیلات “ارسال دو یا سه نامه های مختلف به ما می گوید که چگونه آنها در حال دست زدن به غذا و اجتماعی فاصله و چیزهایی مانند آن.”

زن دیگری نوشت به Marketplace برای گفتن عمه اش مرده بود در کوئینز مرکز در مارس 2, روز داستان ما منتشر شد. “او به طور مداوم شکایت کرده و هیچ چیز به نظر می رسید به بهبود است. من از دست او بسیار و حفظ مایل کسی به نام به می گویند که آنها شناسایی فرد اشتباه,” او نوشت. “قلب من می شکند بیشتر و بیشتر هر روز. آن را سخت دانستن او به تنهایی درگذشت, که من نمی توانستم او را ببینید.”

رولاند در حال حاضر شگفتی اگر او را پدر بد ساخته شده شرط بندی روی ملکه تسهیلات از شروع.

او به یاد می آورد که چگونه مردم را به سرقت برده لباس های تلفن های همراه و دیگر چیزهایی که از پدر اتاق در طول سال. او متنفر مواد غذایی که او به نام “زباله.” او گفت: او هنگامی که حمله دیگری ساکن شکستن او ران.

ساکنان خارج از ملکه بالغ مرکز مراقبت. با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان یک دوجین از ساکنان کشته و 44 باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوریل 15. (Michael Werner برای Marketplace)

اما خانه بود خود را تسلی مانند شاه-سیمپسون که زندگی دو طبقه بالاتر از او. و پدر او ترجیح استقلال این مرکز ارائه شده او بیش از چیزی بیشتر محدود مانند خانه سالمندان.

البته تقریبا تمام ساکنان در مرکز و کسانی که در صدها خانه و مانند آن در سراسر کشور او نمی باید گزینه های بسیاری.

او هنوز هم نمی کند. نه پادشاه-سیمپسون که تصمیم به حرکت به عقب به صفحه اصلی در قسمت نگاه به خارج برای دوستان او که هنوز هم وجود دارد زندگی می کنند.

به عنوان خود را برای او خرج می کند زمان دعا برای پدر و, امید, او نمی خواهد تصمیم به بازگشت به خانه تنها او شناخته شده برای بیش از یک دهه است. اما چه اذیت رولاند است که آیا او بیش از حد طولانی منتظر به عمل می کنند.

“من مانند من این ظروف سرباز یا مسافر تا ؟” او گفت:. “آنها به من گفتن پدرم خوب است. آنها به من گفتن که پدر من امن است. اما چه بسیار دیوانه در مورد این است که پدر من فوت کرده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>