او در مورد بحث ، و کار خود را تغییر داستان در میان اتهامات او به دنبال خاک در خانه کارمند.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

جانبازان وزیر امور رابرت Wilkie تحت بررسی برای اتهامات که او به دنبال بی اعتبار کردن یک کنگره aide که گفت او تجاوز جنسی در یک VA بیمارستان را رد کرده است به دنبال آسیب رساندن به اطلاعات در مورد زن است.

به طور خاص Wilkie را تکذیب کرد تا کنون بحث در مورد زن, Andrea گلدشتاین با تشکر. دن Crenshaw یک جمهوری خواه تگزاس که خدمت در نیروی دریایی همپوشانی با گلدشتاین.

“وجود دارد هیچ بحث و گفتگو در مورد خانم گلدشتاین” Wilkie را سخنگوی کریستینا Noel گفت: در ماه فوریه در پاسخ به پرسش از Marketplace در مورد اینکه آیا Wilkie و Crenshaw صحبت کرده بود در مورد گلدشتاین. بیانیه صادر شده توسط Noel بود و شخصا بررسی توسط Wilkie با توجه به ایمیل های داخلی به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات.

اما یک ایمیل توضیح داده شده به Marketplace توسط دو نفر از مقامات آژانس که آن را دیده اند نشان می دهد وجود دارد مکالمه بین Wilkie و Crenshaw مورد گلدشتاین. مقامات صحبت در مورد ایمیل در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به توصیف و یا افشای آن است.

در ایمیل ارسال شده به خود را رئیس ستاد Wilkie گفت Crenshaw به او گفت که چیزی در مورد یک کارمند برای خانه جانبازان رئیس کمیته علامت Takano D-کالیفرنیا با اشاره به گلدشتاین. ایمیل نمی گوید چه Crenshaw گفت: Wilkie مورد گلدشتاین. گلدشتاین و Crenshaw شد و در همان استقرار در خاورمیانه در 2013-14 با توجه به گلدشتاین وکیل علامت زید.

در بیانیه ای در روز یکشنبه, Noel گفت: هیچ چیز نادرست در مورد گفتگو و دوباره انکار کرد که Wilkie به دنبال خاک بر گلدشتاین.

“تنها چیزی که این ایمیل اثبات است که ثانیه. Wilkie تا به حال بحث در مورد یک VA-موضوع مرتبط بود که در اخبار و کنگره تحت موشکافی” Noel گفت. “این تصور که انجام این کار است به نحوی اشتباه عجیب و غریب است.”

Noel آخرین بیانیه همچنین به نظر می رسد در تقابل با Crenshaw حساب. در ماه فوریه گفت: Marketplace “من هرگز در مورد خواسته مورد نبوده است گفت: در مورد اين پرونده است.” Crenshaw سخنگوی جاستین Discigil اشاره کرد و گفت: این کنگره می ایستد بیانیه خود را. “حقیقت تغییر نکرده است” Discigil گفت. “VA هرگز تماس Rep. Crenshaw به حفاری تا خاک در این کارمند.”

نوئل گفت او زودتر انکار نیست غلط از آنجا که آن را با اشاره به یک جلسه بین Crenshaw و Wilkie در اتاق ، آن جلسه صورت گرفت بعد از آن در ماه, در دسامبر. 19. نوئل گفت: آن را در مورد “ممکن است بی عدالتی در و پرداخت غرامت از کار افتادگی سیستم.”

اسناد به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات فاش wringing دست بیش از چگونه Wilkie و دستیاران او می خواست برای پاسخ به سوالات در مورد دبیر گفتگو با Crenshaw. James Hutton, معاون وزیر امور عمومی توصیه می شود پاسخ “در این نشست وجود دارد بحث و گفتگو در مورد خانم گلدشتاین.”

در پاسخ Wilkie پرسید که چه پاسخ Crenshaw داده بود به ProPublica. “آیا Crenshaw می گویند او در مورد آن صحبت کنید” Wilkie نوشت.

“درست” Hutton پاسخ داد.

دسامبر. 4 ایمیل نیز تضعیف و انکار توسط Wilkie aide که دریافت آن Pam قدرت. قدرت بود Wilkie رئیس هیات در زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پس از ارتقا به سرپرست معاون وزیر.

“دبیر ترین و اخلاقی مناسب و معقول بزرگوار من تا کنون شناخته شده” قدرت نیویورک تایمز گفت در ماه فوریه است. “در هیچ زمان انجام کار تا کنون مستقیم, بحث و تلقین کردن که کسی باید بررسی خانم گلدشتاین پس زمینه.”

نوئل گفت قدرت می ایستد با بیانیه. “این ایمیل را به سادگی نشان می دهد بحث و گفتگو شد و تا به حال نشده که یک بررسی صورت گرفت” Noel گفت.

دقیقا چه برخوردی بین Wilkie و Crenshaw در حال حاضر بخشی از یک پروب توسط و بازرس عمومی. بررسی بررسی اتهامات اولین گزارش ProPublica که Wilkie گفتگو با Crenshaw بخشی از یک سایه تحقیقات به حفاری تا خاک بر گلدشتاین که می تواند مورد استفاده برای تضعیف او گزارش یک تجاوز جنسی در و مرکز پزشکی در واشنگتن در ماه سپتامبر.

بازرس کل مایکل دعا در ابتدا گفت: نمایندگان مجلس گفت: “این موضوع یک اولویت بالا برای ما.” اما COVID-19 همه گیر باعث شده است تا دفتر را تا حد زیادی حاشیه آن دیگر تحقیقات به تمرکز بر روی VA پاسخ به بحران است که کشته 435 بيماران در نظام سلامت است. یک سخنگوی نماز گفت: Wilkie بررسی “باقی می ماند و بخشی از نظارت مداوم کار برای ما.”

Wilkie شده است مصاحبه, Noel گفت.

در خود انکار در فوریه Wilkie اذعان کرد که رفتاری که گفته شد خواهد بود نادرست. “من هرگز نمی خواهد انجام این کار به یک همکار افسر گفت:” در ماه فوریه است. “این یک نقض افتخار است.”

روز یکشنبه نوئل ارائه یک بیانیه از دیگر مشاور ارشد کریستین Bader, که گفت که او هرگز شنیده می شود هر گونه بحث و گفتگو در مورد جستجوی اطلاعات برای بی اعتبار کردن گلدشتاین. “تا به حال این آمده تا من را بلافاصله ابراز کرد: من اعتراض” Bader در بیانیه ای گفت:.

بازرس کل تحقیقات در حال وقوع است در یک زمان حساس برای Wilkie که منجر دولت فدرال دوم-بخش بزرگترین و این کشور بزرگترین سیستم بیمارستان در وسط یک بیماری همه گیر. علاوه بر این تحقیقات Wilkie بود در حال حاضر رو به انتقاد برای ظاهر شدن رها از بخش بسیاری از مسائل حیاتی است. به عنوان coronavirus بحران زده در اواسط ماه مارس Wilkie در زمان سه روز با توجه به تقویم خود را که به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات. (Noel گفت: این یک موضوع خانوادگی.) او اخراج نصب شواهد و بیمارستان ها تا به حال کمبود دنده محافظ که وزارت بهداشت ارشد در نهایت اذعان کرد. (Noel گفت: VA زیر است مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمایی بر تجهیزات حفاظتی.)

مغلوب ساختن پیشی جستن و توسل به جانبازان مرکزی به کمپین 2016 اما در طول ریاست جمهوری خود و رهبری بوده است در ثابت آشفتگی. سه نفر از گروه شش موقعیت در حال حاضر فاقد دائمی سنا تایید officeholder.

ایمیل ها و یادداشت های به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات فاش کردن جزئیات جدید در مورد Wilkie را از دست داده و گلدشتاین است. در حالی که برخی از و به نظر می رسد مقامات دلسوز نسبت به گلدشتاین Wilkie و برخی از نزدیکترین دستیاران در زمان بیشتر و تردید مشاهده.

گلدشتاین شکایت مورد بررسی قرار گرفت و بازرس کل کار با دادستان فدرال به عنوان مورد نیاز توسط بخش قوانین و مقررات. Wilkie, اما نه در حالی که تحقیقات زد آن دوره است.

ایمیل های به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات نشان می دهد که Wilkie تیم پژوهنده در مورد فیلم های نظارت. “هر گونه اخبار در مورد تصویری فیلم ؟” ارشد مشاور Tammy Czarnecki گفت: در هفت. 23 ایمیل. “طبقه 10 در انتظار پاسخ.” این “طبقه 10” اشاره به مجموعه اجرایی که در آن VA وزیر و سیاسی دیگر انتصاب باید دفاتر خود را.

Noel, را, سخنگوی, گفت و رهبران می خواستم به می دانم که اگر قرار بود فیلم برای پلیس و بازرس کل برای بررسی. “این امر اتفاق افتاده است و با هر بالا مشخصات اتهام” او گفت:. Czarnecki نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

ضبط در دسترس بود: زمانی که محققان کشیده دوربین کارت حافظه آن خالی بود. دوربین به حال شده است در وصل به درستی از آن ندارد قدرت با توجه به یک ایمیل از یک آژانس حسابرس.

پلیس قادر به بازیابی فیلم از یک دوربین در لابی اما “آن بود به اندازه کافی برای تایید اتهامات” یک کارمند در گزارش دیگری ایمیل. فقدان شواهد تصویری آن را دشوار است برای دادستان برای اثبات اتهام جنایی, فراتر از شک معقول.

در Jan. 14 معاون دادستان کل جفری روزن مطلع James Byrne سپس VA معاون وزیر که باراک اوباما در واشنگتن تصمیم به تعقیب این مورد با توجه به بایرن را, یادداشت های دست نویس از تماس است. بقیه بایرن را یادداشت redacted.

بایرن و قدرت در حال گفتگو در همان روز با دعا بازرس کل با توجه به بایرن یادداشت. صفحه عمدتا redacted اما نماز را به حساب او “به طور خاص به آنها گفت که بررسی بسته شده بود بدون اتهام و دیگر خصوصیات می تواند و یا باید در مورد نتیجه بررسی است. رسیدن به یک تصمیم به بستن این تحقیقات با اتهامات جنایی به این معنا نیست که زمینه اتهام بی اساس است.”

Wilkie و برخی از دستیاران خود را پیش نویس یک نامه به اطلاع Takano در مورد نتیجه بررسی است. با وجود آنچه در دعا گفته بود بایرن و قدرت نامه شامل یک خط تلفن گلدشتاین شکایت “بی اساس” و هشدار داد که این می تواند جلوگیری از جانبازان دیگر از دنبال مراقبت. دستیاران پیشنهادی برش این خط با توجه به ردیابی ویرایش منتشر شده در Jan. 15.

اسناد منتشر شده از طریق قانون آزادی اطلاعات نمی گویم چرا مشاوره می خواستم برای خلاص شدن از این خط اما افراد آشنا با مباحث گفته مقامات آگاه بودند که گلدشتاین اتهام را “بی اساس” است و توصیف آن را به عنوان چنین خواهد بود به عنوان تحقیر و دلسرد قربانیان از گزارش سوء استفاده جنسی.

“متصل خواهد نسخه بود کمی بیشتر قابل قبول ؟” آژانس وکیل نوشت: به گفته یک فرد آشنا با این ایمیل که منتشر شد از طریق قانون آزادی اطلاعات در یک redacted فرم.

اما Wilkie تصمیم به نگه داشتن کلمه “بی اساس” و در نسخه نهایی.

هنگامی که آنها دریافت نامه آمریکا گفت: این اصطلاح تکان دهنده حساس است. دعا گفت که “نه یک توصیف دقیق از نتایج حاصل از بررسی ما است.”

گلدشتاین به نام Wilkie نامه “عمومی تلافی و gaslighting” در یک op-ed منتشر شده در Feb. 3. “او یادآوری میکند که من دروغگو,” او نوشت.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de