آیا جی جی حدید, Zayn Malik, اذیت کردن, خود بارداری اخبار در ب روز باش?

پیشرو شاهد ؟ جی جی حدید و Zayn Malik ممکن است اشاره کرده اند که آنها در انتظار یک کودک بر اساس یکی از تولد او باش دکوراسیون در اوایل این ماه.

روز قبل از اخبار بی خانمان در روز شنبه, مارس 28 که حدید, 25, حامله است با او اولین فرزند او جشن تولد خود را — و eagle-eyed طرفداران فکر می کنم وجود دارد سرنخ در بالن در مورد یک کودک بودن در هیئت مدیره.

Did Gigi Hadid Zayn Malik Tease Their Pregnancy News Her Bday Bash
Zayn Malik و Gigi Hadid. شاتر

در این سری از عکس ها که مدل به اشتراک گذاشته شده در سهشنبه, مارس 24 حدید مطرح شده با نقره 25-شکل بالن به مناسبت روز بزرگ. هنگامی که به دنبال نزدیک تر شماره 2 بالون به حال رشته های آبی و شماره 5 بالون به حال صورتی string — هر دو رنگ همراه با نوزادان.

“تا به حال شیرین ترین روز جشن من تولد 25 با قرنطینه خانواده که ساخته شده آن را بسیار ویژه برای من همراه با تمام عشق احساس کردم از سراسر جهان” طراح نوشت: در آن زمان در کنار تصاویر از بازی با دکوراسیون جشن.

Did Gigi Hadid Zayn Malik Tease Their Pregnancy News Her Bday Bash
حسن نیت ارائه میدهد Gigi Hadid/Instagram

حدید لذت بردم تولد او با مالک 27 و خانواده از جمله خواهر او بلا حدیدکه در آغوش زن از این ساعت در یک آغوش بزرگ در حالی که بر روی برگزاری جشن بالن.

تنها چند ساعت قبل از زن و شوهر خوشحال خبرهای منتشر شده در پنج شنبه, Gigi ارسال یک عکس از طریق او Instagram داستان یک صورتی و آبی و ابر-پر skyscape در مزرعه خانواده اش. برخی از طرفداران این باورند که دوباره رنگ می تواند اشاره به این جفت ارز را در دوران بارداری نشان می دهد.

Did Gigi Hadid Zayn Malik Tease Their Pregnancy News Her Bday Bash
حسن نیت ارائه میدهد Gigi Hadid/Instagram

ما هفتگی روز سه شنبه تایید کرد که جی جی که شعلهور او عاشقانه با ملک در ژانویه باردار است و انتظار پدر و مادر “آنقدر در عشق است.”

“او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با زین” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری است.

ما تایید کرد در ماه ژانویه که مرغ عشق که با هم زیر خود را تقسیم یک سال قبل. “آنها تلاش کرده اند آن را به کار به مدت سه ماه شده است آهسته و ثابت,” خودی گفت: در آن زمان.

دو ماه قبل از آشتی این دو خال خال شد نشان PDA در یک رستوران شهر نیویورک. “او هنوز هم تا به برخی از طولانی احساسات برای او, اما او نمی خواهد رفتن را از طریق برگشت هم با او” یک منبع گفت که در نوامبر سال 2019.

نوازنده و مدل قبلا تقسیم شده در مارس 2018 پس از دو سال با هم. آنها به طور خلاصه آشتی خود را قبل از ژانویه 2019 فروپاشی است.

“جی جی و من تا به حال فوق العاده معنی دار دوست داشتنی و سرگرم کننده ارتباط و من یک مقدار زیادی از احترام و ستایش برای جی جی به عنوان یک زن و یک دوست” سابق یک جهت خواننده نوشت طریق توییتر پس از مارس 2018 تقسیم می شود. “او دارای چنین روح است.”

ما را شکست این خبر در نوامبر 2015 که جی جی و ملک شدند و یک مورد.

جی جی قبلا مربوط به جو جوناس و کودی سیمپسون. مالک بخشی مشغول بود و برای دو سال به Little Mix خواننده Perrie Edwards. دو نام آن واریز شده در آگوست 2015.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>