آیا Colton آندروود دریافت طاس کوتاه کردن مو از Cassie رندولف?

طاس ، Colton آندروود اجازه دوست دختر خود را Cassie رندولفبرش مو خود را در میان coronavirus قرنطینه اما او رفته اند ممکن است کمی بیش از حد.

این Bachelor آلوم 28 مشترک یک ویدئو از طریق Instagram در جمعه 10 آوریل نشان داد که Randolph, 24, روشن کردن مو صاف کننده. “می ترسم از پرچین. این است که به خوبی برای من” آندروود گفت که رندولف پاسخ داد: “من عرق کردن.”

Colton Underwood Gets Bald Haircut From Cassie Randolph
Colton آندروود شرکت دیزنی ABC مخاطب در لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – 05 Feb 2019 Shutterstock

این بار اول: پیدا کردن خودم نویسنده خواسته رندولف برای شروع برش مو در کنار سر خود را اما او اصرار داشت در شروع با به عقب.

“من نمی خواهد به شما صدمه دیده خواهد شد و من او را قبل از Underwood به او اطمینان داد که او خوب خواهد بود. زمانی که رندولف شروع به برش خود را Underwood به شوخی فریاد زد که باعث شد او را به پرش. “که نیست, خنده دار,” او گفت:.

در این پست آندروود شامل یک عکس از خود را با بالای سر خود را تراشیده طاس. “من اجازه دهید @cassierandolph برش مو … امن به او می گویند برنده این نبرد خواهد شد و من با پوشیدن یک کلاه برای مدتی” او زیر نویس پست.

معلوم نیست اگر رندولف در واقع اصلاح آندروود سر اما سابق ABC شخصیت نمی تواند مقاومت در برابر اذیت کردن دوست دختر خود را از طریق توییتر.

“من غمگین هستم به می گویند که @CassieRandolph و من تصمیم به گرفتن یک استراحت و جداگانه پس از او این را به من” او به شوخی.

خنده دار پست می آید روز پس از آندروود نشان داد که او را بهبود پس از نبرد با کوروناویروس. واقعیت star تشکر رندولف و خانواده او را برای مراقبت از او را در حالی که او بیمار بود. آندروود شده است quarantining در سابق لیسانس شرکت کننده در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در میان همه گیر.

“من فقط می خواهم به یک دوم و با تشکر از این زن زیبا و خانواده او برای گرفتن چنین خوب مراقبت از من. نه تنها جسمی بلکه روحی بیش از حد (و من احتمالا بالا تعمیر و نگهداری بیمار” آندروود نوشت در روز سه شنبه 7 آوریل. “او سختکوش پرشور درک نوع و بزرگترین قلب است. خانواده اش باز کردن درهای خود را به ما در حالی که ما در قرنطینه و از طریق همه چیز ما به هم چسبیده. من را ساخته اند یک بهبودی کامل از coronavirus و ما موفق به حفظ کل خانواده سالم به عنوان به خوبی.”

Colton Underwood Gets Bald Haircut From Cassie Randolph
Cassie رندولف و Colton آندروود حضور 2019 فیلم ام تی وی و تلویزیون جوایز در بارکر آشیانه در 15 ژوئن 2019 در سانتا مونیکا ، شاتر

این بازیکن سابق NFL — که ملاقات رندولف در فصل 23 از لیسانس در سال 2019 اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 20.

سه روز بعد او دقیق شدت علائم خود را که شامل یک سرفه شبانه و تنگی نفس. “تنفس چالش برانگیز است, بهترین راه برای توصیف این احساس مثل من تنها دسترسی به 20 درصد از ریه ها. من فقط می توانید تصور کنید که چگونه مردم با از قبل موجود شرایط بهداشتی احساس می کنم با این” او نوشت: در آن زمان از طریق Instagram.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>