با وجود فدرال ممنوعیت صاحبخانه هنوز هم در حال حرکت به اخراج مردم در طول همه گیر


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

صاحبخانه در حداقل چهار متحده را نقض کرده اند اخراج ممنوعیت تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته بررسی سوابق نشان می دهد در حال حرکت به پرتاب بیش از یک صد نفر از خانه های خود.

در تلاش برای کمک به مستاجرها در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ها و افزایش سرسام آور بیکاری, مارس 27 مراقبت عمل ممنوع اخراج براده برای همه فدرال حمایت, اجاره واحد در سراسر کشور بیش از یک چهارم از کل.

اما ProPublica یافت صاحبان ساختمان که به سادگی از زیر قانون با ظاهری هیچ نتیجه تشکیل پرونده به اخراج مستاجران از خواص در گرجستان اوکلاهما و تگزاس و فلوریدا. نمرات از موارد ProPublica یافت نمایندگی فقط یک تکه کوچک از کل به دلیل وجود دارد هیچ کشور و یا در بسیاری از موارد حتی ایالت — پایگاه داده از اخراج براده.

چهار صاحبخانه گفت: آنها معکوس اخراج براده پس از تماس با ProPublica و اطلاع براده غیر قانونی بودند. ملی تجارت املاک و مستغلات گروه, اما در حال حاضر در حال رایزنی و لابی برای محدود کردن دامنه این ممنوعیت.

در زندگی در کاج, روستا, توسعه در خارج از آتلانتا که در آن یک خوابه آپارتمان برای اجاره در حدود 850 دلار در هر ماه هفت مستاجران ضربه شد با اخراج براده هفته گذشته است.

“با تشکر از شما برای آوردن این به توجه ما است. این اخراج در زندگی در کاج روستا انجام شد در خطا و متوقف شده اند. تیم ما کار کرده است امروز برای تماس با تمام مستاجران که در اصل دریافت اعلامیه گفت:” علامت گذاری Braykovich سخنگوی منهتن مبتنی بر صاحب درخت زیتون منابع.

درخت زیتون دارای یک مجموعه از ساختمان های در تگزاس و گرجستان به ارزش بیش از 500 میلیون دلار است. Braykovich گفت: کارکنان بوده است اشتباه در مورد آنچه که تحت پوشش اخراج بان کی مون با اشاره به “غیر معمول و اجرای سریع از تغییرات در قانون است.”

در لورل پوینت آپارتمان در پارک جنگلی گرجستان صاحبخانه زمینه برای اخراج برابر 25 خانوار چند روز پس از فدرال ممنوعیت گذشت. ساختمان های متعلق به Seattle-بر اساس Stonemark مسکن همکاران و مدیریت Cushman & Wakefield, a $2.5 میلیارد عموم معامله املاک و مستغلات خدمات شرکت است.

یک لورل پوینت سخنگو گفت که پس از دریافت ProPublica درخواست برای اظهار نظر: “ما شروع یک تحقیق کامل و مصمم ما ندانسته و اشتباه شروع روند اخراج برای چند نفر. هیچ ساکنان خدمت کرده بودند و یا حذف شده از خانه های خود و اولین چیزی که صبح ما زمینه برای اخراج همه مشفق.”

اخیر اخراج براده تاکید کنگره شکست شامل یک مکانیزم اجرای قانون و همچنین پیچیدگی این ممنوعیت که تنها به دسته بندی برخی از خواص.

“وجود دارد هیچ چیز در این لایحه که به نظر می رسد برای ایجاد یک حذف مجازات برای نقض قانون جدید گفت:” دن Immergluck یک شهری مطالعات استاد در دانشگاه ایالتی جورجیا در آتلانتا. وی افزود: هنوز مشخص نیست که صاحبخانه حتی در مورد ممنوعیت.

این غیر ممکن است بدانید که چگونه گسترده نقض هستند. اخراج براده دشوار برای پیگیری در سراسر کشور از آنجا که آنها به طور معمول به کار گرفته شده در شهر یا شهرستان دادگاه فقط برخی از آن ها پست موارد آنلاین حتی در زمان عادی. حدود 120 اخراج براده ProPublica یافت نشان دهنده یک بررسی پرونده فقط در هفت شهرستان در سه متحده همراه با کل ایالت اوکلاهما. این مکان انتخاب شدند بر اساس جمعیت خود را در سهولت دسترسی به سوابق آنلاین و از آنجا که آنها تا به حال تعداد قابل توجهی از موارد جدید در ماه گذشته است. چند دیگر شهرستان دادگاه که در آن ProPublica سعی در بررسی پرونده را متوقف کرده اند مورد ارسال اطلاعات در دسترس نباشد به دلیل بیماری همه گیر.

صاحبخانه هنوز مجاز به پرونده برخی از انواع اخراج در پوشش خواص از جمله زمانی که مستاجر یک تهدید برای دیگران. آنها از ممنوع اخراج مستاجران برای عدم پرداخت اجاره. اما اسناد و مدارک برای حدود 70 نفر که ProPublica قادر بود برای به دست آوردن نشان داد صاحبخانه زمینه به طور خاص برای عدم پرداخت اجاره در تخلف از قانون است.

صاحبخانه در حال حاضر لابی به رول بیش از دو هفته فدرال ممنوعیت. در نامه ای به کاخ سفید و کنگره در این ماه چندین تجارت ملی و گروه های فشار برای اخراج ban به توان محدود به پوشش تنها مستاجران “منفی تحت تاثیر شیوع بلکه نیاز ساکنان به طور رسمی اطلاع صاحب ملک” معامله واقعی گزارش شده است.

اخراج پر معنا نیست که مستاجر است بلافاصله لگد به محدود کردن. مستاجر هستند گاهی اوقات حفاظت شده توسط قوانین ایالتی و محلی و همچنین. این روش در هر کشور متفاوت است اما در شرایط عادی از آن می تواند چندین هفته از زمان مستاجر نتواند اجاره قبل از کلانتر باعث می شود آن را به درب خود را. مستاجران رو اخراج اغلب نمی دانند که حقوق قانونی خود طرفداران می گویند و اطلاع به تنهایی می تواند باعث آنها را به ترک خانه های خود نما بهداشت عمومی خطرات در این صورت مداوم و همه گیر.

حتی اگر مستاجر دیدن روند اخراج طریق براده می تواند عواقب جدی. اغلب حمل هزینه های قابل توجهی برای مستاجران و می توانید آنها را اضافه شده به لیستهای سیاه استفاده شده توسط بسیاری از صاحبخانه ها به صفحه بالقوه مستاجرها. “آن را بلافاصله باعث اختلال در توانایی شما برای خارج شدن از این وضعیت است که شما در آن هستید و آن را که بسیار سخت تر برای پیدا کردن یک مالک است که اجاره به شما گفت:” ارین Willoughby یک وکیل با آتلانتا کمک حقوقی جامعه است.

مراقبت عمل ممنوع صاحبخانه از شارژ مستاجران, هزینه ها و همچنین, اما بسیاری از اخراج براده ProPublica بررسی نشان می دهد که صاحبخانه به دنبال هزینه های اواخر و هزینه های قانونی از مستاجران خود را. هزینه ها متفاوت است اما به طور معمول به مقدار 20 تا 30 درصد از مستاجر اجاره ماهانه. در برخی از موارد بررسی شده توسط ProPublica, وکیل مدافع,’ هزینه ها به تنهایی به عنوان بالا به عنوان $300.

طرفداران مسکن در سراسر کشور در حال مبارزه حتی به شناسایی آن ساختمان را تحت اخراج ban, که طول می کشد تا ژوئیه 25. مراقبت عمل می گذارد از چند دسته از جمله ساختمان های فدرال با حمایت رهن و دیگران دریافت خواهید کرد که برخی از اعتبارات مالیاتی و یا شرکت در کوپن برنامه های. را پوشش می دهد که بیش از 25 ٪ از تمام اجاره در کشور بر اساس تخمین موسسه شهری و یا در حدود 12.3 میلیون واحد است. وجود دارد هیچ ابزار یا منبع داده است که می گوید مستاجرها طرفداران و یا صاحبخانه اگر ساختمان خود را تحت پوشش این ممنوعیت. که باعث می شود آن را دشوار برای مستاجران بدانید که اگر خود را اخراج مورد ثبت شده به طور غیر قانونی یا نه.

حتی به عنوان برخی از صاحبخانه ها نقض ممنوعیت کلی اخراج کرده اند کاهش قابل ملاحظه ای در مناطق ProPublica بررسی شده است. علاوه بر مراقبت در عمل توقف برخی از ایالات آمریکا صادر شده خود را اخراج ممنوعیت و بسیاری فیزیکی دادگاه محل در حال حاضر بسته به غیرضروری کسب و کار ساختن آن دشوار برای فایل در مکان های که در آن وجود ندارد پورتال آنلاین. در حالی که بسیاری از غیر قانونی براده ProPublica در بر داشت آمد روز پس از ممنوعیت تصویب شد مارس 27, سوابق نشان می دهد صاحبخانه را ادامه داد تا فایل برای اخراج در دو هفته گذشته.

بسیاری از صاحبخانه تشکیل پرونده اخراج از ممنوعیت رفت و به اثر نکرد پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. آنها عبارتند از زمرد سهام گروه بر اساس شهر نیویورک شرکت که بهترین و شناخته شده در صنعت برای خرید مجموعه ای از شرق هارلم اجاره ساختمان برای بیش از 350 میلیون دلار در سال 2016.

زمرد مدیر عامل شرکت اسحاق Kassirer است موضوع مکرر داستان در کسب و کار مطبوعات از جمله برای سرمایه گذاری در اجاره-تنظیم ساختمان با یک چشم به افزایش اجاره مستاجر دعاوی و اتهامات فقیر ساختمان نگهداری. Kassirer گفته است که زمرد آپارتمان های مقرون به صرفه هستند و او هرگز آزار مستاجران.

بین 30 مارس و آوریل 1, زمرد, زمینه اخراج مقاله در نه مستاجران در 13Ten آپارتمان در مجتمع کم درآمد تا حد زیادی سیاه و بخشی از شهرستان دکالب در خارج از آتلانتا. اما Kassirer شرکت در زمان $47 میلیون وام مورد حمایت دولت در اموال در سال 2019 قرار می دهد که آن را تحت اخراج بان کی مون در مراقبت عمل می کنند.

ProPublica قادر به شناسایی غیر قانونی اخراج براده توسط cross-referencing دادگاه براده در هوستون تمپا مترو آتلانتا و اوکلاهما برابر وام اسناد و پایگاه داده ها از وزارت مسکن و توسعه شهری و فنی می و فردی مک. دو دولت با حمایت سازمان حمایت از بازار مسکن خرید وام از وام دهندگان و فروش آنها به سرمایه گذاران است.

کارشناسان حقوقی می گویند که در غیاب فدرال مجازات صاحبخانه بعید است که در صورت هر گونه عواقب برای آوردن غیر قانونی موارد در دادگاه های محلی.

“وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر اگر صاحبخانه از دست می دهد و مورد, و یا اگر آن را رد کرد و گفت:” اریک دونن مدیر دادخواهی ملی مسکن قانون پروژه. بسیاری از مستاجران ندارد و منابع خود برای به چالش کشیدن موارد و نوار بالا برای ایجاد یک الگوی دعاوی بیهوده و بیمعنی قبل از یک قاضی.

“این بسیار غیر معمول است که دادگاه وضع تحریم علیه صاحبخانه” دان گفت.

به دلیل وجود دارد هیچ قانون تسکین مستاجر از پرداخت اجاره بها در طول همه گیر مستاجرها که در حال حاضر محافظت از اخراج خواهد شد هنوز هم مسئول پرداخت هر گونه عقب-اجاره زمانی که فدرال و محلی ممنوعیت برداشته می شوند.

در غیاب اجاره کمک طرفداران مسکن هستند نیروبخش برای بدترین زمانی که روند اخراج می گرداند. “ما نمی خواهیم وجود دارد به صخره ای که کم درآمد مستاجرها سقوط کردن از یک بار moratoria برداشته گفت:” دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف.

Yentel گروه است دفاع اضافی را به ارائه قانون بودجه به صورت کوتاه مدت اجاره کمک به اطمینان حاصل شود که مستاجران و صاحبخانه ها را می توانید در ادامه به پرداخت صورتحساب خود را.

آیا شما با داشتن مشکل خود را با اجاره وام یا بدهی ؟ و یا آیا شما در مسکن یا بدهی صنایع و چیزی است که شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم? اجازه دهید ما می دانیم در اینجا.

Lylla Younes و دوریس برک کمک گزارش.

مشکل خود را با اجاره وام یا بدهی ؟ ما می خواهیم به شنیدن از شما.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>