با وجود Coronavirus بروکلین ماشین هل دادن فرد در جلسات به دست کشیدن از شورشیان کردن رای

بروکلین دموکراتیک ماشین بی سر و صدا تلاش برای دست کشیدن شورشیان نامزد کردن رای گیری در انتخابات آینده — حتی به عنوان شهر نیویورک هایش با یک بحران بی سابقه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله مرگ سه تخته از انتخابات کارکنان به Covid-19.

در پادشاهان شهرستان که شامل محله بروکلین یکی از اعضای محلی دموکرات کمیته و شخص دیگری متصل به کمپین از حمایت نامزد باید شکایت خود را به هیئت مدیره از انتخابات علیه نامزد در حال اجرا در برابر او در ویژه حزبی انتخاباتی برای شورای شهر, صندلی. در آن مسابقه محلی دموکرات باید coalesced در اطراف Darma Diaz, دولت حزب دموکرات عضو کمیته منطقه ای و رهبر که مخالف مستاجران جدید قوانین حقوق و انتقاد از 15 دلار حداقل دستمزد. درخواست چالش باید مورد بررسی در فرد توسط کارکنان در هیئت مدیره از انتخابات و حتی با موثر سفارشات در شهر به ماندن در خانه نامزدها را ملزم به حضور در جلسات بعد این ماه خود را به دفاع از نامزدهای. اگر نه آنها در معرض خطر لگد کردن انتخابات.

برنامه ریزی جلسات می آیند به عنوان متحده در سراسر کشور به تعویق افتاد در شخص انتخابات در نور از مقامات بهداشتی توصیه که مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. نیویورک به تعویق افتاد و آن انتخابات ریاست جمهوری اولیه همراه با پنج ویژه انتخابات فدرال و ایالتی قوه مقننه از مارس 28 ژوئن 23. اعضای جدید هیئت نمایندگان کنگره از جمله خانه دموکراتیک حزبی صندلی Hakeem Jeffries و مظنونان حمله به دانشگاه جری Nadler و کارولین Maloney را امضا بر روی یک نامه از بروکلین جوان دموکرات خواستار پادشاهان شهرستان دموکرات کمیته صندلی و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را به حالت تعلیق دادخواست چالش است. شهر نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز نیز امضا کرد این نامه است.

دیاز در حال اجرا است در برابر چهار نفر دیگر از جمله نجار و جامعه سازمان شنی پرستار که پلت فرم با تمرکز بر گسترش مقرون به صرفه مسکن, کمک های مالی برای مدارس دولتی و پایداری محیط زیست و سازگاری و حقوق بیشتر برای دارندگان کارت سبز. پادشاهان شهرستان دموکرات عضو کمیته آریانا زاپاتا و الکساندرا آلوارادو یک ساکن محلی ثبت دادخواست در برابر همه دیاز چهار مخالفان مثال آدرس برای Diaz کمپین و کمیته کار خود را کردند. دیاز, کمپین نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

image0

شنی ،

عکس: Brandon Harrison/حسن نیت ارائه میدهد از سندی به نیویورک

پرستار که وارد این مسابقه در ماه فوریه است که در موجی از سردرگمی تعداد امضاهای مورد نیاز برای دریافت در انتخابات رای. در حالی که نیویورک به طور معمول نیاز به 450 امضا آستانه شد کاهش به 270 در نور از این بیماری همه گیر. او جمع آوری 339 امضا پیش از مارس 17 مهلت همان روز شهردار, بیل د Blasio شروع به گفتن ساکنان به آماده شدن برای پتانسیل پناهگاه در محل سفارشات — اما با توجه به شهرستان روش های حاکم بر انتخابات ویژه آن مشخص نیست که آیا این کاهش آستانه امر به پرستار انتخابات. او در مبارزات انتخاباتی خواسته است تا شهر و کومو برای روشن شدن تعداد طومار امضاهای مورد نیاز برای انتخابات. در حالی که او هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود خاص ادعا می کند در زاپاتا و آلوارادو را درخواست او نگران است که تغییرات در کمپین روش به دلیل coronavirus ممکن است در راه او نامزدی.

“ما در تلاش برای انجام کار درست با پایان زود” پرستار گفت: رهگیری و اشاره کرد که این دوره برای دادخواست کوتاه قطع شد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. “و آن را احساس می کند مانند ما در حال گرفتن جریمه برای که,” او گفت:. “این امر می تواند شرم حتی قادر به شرکت در این فرآیند به دلیل فنی.”

دیاز دارای سابقه به عنوان یک مدافع برای مستاجران حقوق اما به تازگی نقل مکان کرد و به مشاوره برای املاک و مستغلات و انتقاد مستاجر جدید قوانین حفاظت به عنوان “ضد صاحبخانه” در رسانه های اجتماعی. او گفت که قوانین جدید منع صاحبخانه از فروش اخراج اطلاعات به شرکت های خصوصی, معمولا شناخته شده به عنوان یک مستاجر لیست سیاه ساخته شده که یک صاحبخانه از دست دادن “شکوه آن است.” دیاز نیز با انتقاد از 15 دلار حداقل دستمزد.

صندلی در بروکلین 37 منطقه باز شد که سابق عضو شورای رافائل اسپینل پایین پا در ماه ژانویه را به عنوان مدیر اجرایی Freelancers Union. به زودی پس از او حمایت دیاز که رسمی حمایت از پادشاهان شهرستان دموکرات کمیته و همچنین حمایت شخصی از این کمیته به تازگی انتخاب صندلی District 42 عضو مجمع Rodneyse Bichotte.

در حالی که طومار اعتراض طبیعی — و اغلب بیهوده و بیمعنی — بخشی از شهر نیویورک, انتخابات, منتقدان را به نام پادشاهان شهرستان حزب دموکرات به عقب نشینی چالش های آن با استناد خطر برای شهرداری و کارکنان و داوطلبان از نیاز به حضور یک فرد شنوایی در کانون coronavirus بیماری همه گیر. این جلسات در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای آوریل 21, 22 و 23. (در کینگز کانتی وجود دارد در حال حاضر 19 در انتظار اعتراض با مشخصات ثبت شده در برابر 13 نامزد در حال اجرا بر روی محافظه کار لیبرال و شخص ثالث سیستم عامل برای کرسی های کنگره, سنا دولت و مجلس, شورای شهر نیویورک و دولت کمیته با توجه به سوابق شهرستان.)

“این کاملا شرم آور است که ما در حال بازی سیاست در طول این زمان گفت:” کامیل ریورا که مشاوره پرستاری در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک شریک با قرارداد جدید استراتژی های مترقی استوار است. “به چالش کشیدن دادخواست مخالف دقیق از دموکراسی” او گفت:. “دموکراسی در مورد رای گیری و دسترسی به رای گیری. داشتن مردم بروید و نگاهی به چالش های دادخواست است.”

ریورا به نام مقامات محلی برای رها کردن این ایرادات به خاطر امنیت عمومی. “بروکلین حزب دموکرات است فرصت آن را معکوس و البته فکر می کنم در مورد عموم رای دهندگان و نامزدها درخواست آنها را به ایستادگی کردن و معکوس دادخواست خود را چالش ها” ریورا گفت.

“هیچ یک از این مبالغه” گفت: یک استراتژیست دموکرات نزدیک به بروکلین مسابقه. “آن را مورد تهدید زندگی مردم انداخته را در معرض خطر. این اتفاق افتاده است. این تا به حال انسان واقعی هزینه های آن می تواند بیشتر اگر آنها آن را نگه دارید.”

هنوز حزب دستگاه حاضر به تکان دادن. در بیانیه ای در مارس 4, Bichotte کمیته صندلی تمدید تسلیت برای خانواده های هیئت مدیره از انتخابات کارمندانی که درگذشت و برنامه های مشخص شده به جلو حرکت کند با آماده سازی برای انتخابات آینده. هیئت مدیره Bichotte گفت: می چرخند کارکنان و به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل به ادامه بررسی دادخواست و برنامه ریزی اولیه برای رای دادن. “در این زمان بی سابقه بحران ملی ما باید حفظ فرایندهای دموکراتیک از دولت و انتخابات کمتر ما از دست ما حقوق دموکراتیک به عنوان آمریکایی,” او گفت:. Bichotte نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“این یک پاسخ ساده با راه حل ساده است. و امیدوار آنها را درست در اینجا” استراتژیست گفت. “انجام کار درست در اینجا آسان است. Punting و برخورد با عواقب ناشناخته است آنچه در جریان است به سخت خواهد بود.”

دیاز دموکراتیک رهبر و کمیته فرد برای 54 مجمع منطقه در حال حاضر هدایت خدمات مسکن برای ملکه خدمات اجتماعی غیر انتفاعی غلبه بر عشق وزارتخانه که همکاران با وزارت شهرستان از خدمات بی خانمان. دیاز هنگامی که دستیار سابق عضو مجمع داریل شهرها نیز موجر و تاسیس یک املاک و مستغلات شرکت مشاوره مدیریت. او قبلا در سازماندهی برای مستاجران, حقوق و عضو موسس ائتلاف برای پیشرفت جامعه یک مستاجران حقوق گروهی که حمایت برای مسکن مقرون به صرفه و حفظ.

دیاز توصیف کرده است خودش را به عنوان یک “صاحبخانه” و گفته است در گذشته در مورد اثرات نیویورک سرمایه گذاری در rezoning در راستای ثروتمند سرمایه گذاران نوین نوسازی و افزایش فشار بر کم درآمد و با درآمد متوسط مالکان برای فروش خواص خود را. در یک سال 2016 مصاحبه با Gotham روزنامه دیاز در حالی که مشغول به کار بود با این ائتلاف در سرو هیلز او گفت: دلالان املاک و مستغلات شد “سرمایه گذاری در افرادی که ممکن است کمبود مالی” و رانندگی جابه جایی.

با وجود رکورد او به عنوان یک مدافع برای مستاجران دیاز به تازگی استدلال در رسانه های اجتماعی در برابر بالا بردن حداقل دستمزد و به نام مستاجر قوانین حفاظت از “ضد صاحبخانه.” در ماه اکتبر دیاز shared a post on Facebook در مورد اجاره قوانین با هدف حفاظت از مستاجران در نیویورک از یک لیست سیاه از طریق آن صاحبخانه می تواند فروش اخراج اطلاعات به شرکت های خصوصی, نوشته,, “بیدار ماندن…بودن صاحب خانه است lossing آن [sic] شکوه.”

در پست دیگری از دسامبر دیاز مشترک یک مقاله با عنوان “صاحبخانه نمی تواند درخواست برای ‘ماه گذشته اجاره به علاوه سپرده به لطف جدید اجاره قوانین” و نوشت: “نمایندگان مجلس در حال دنبال کردن برای چه کسی ؟ همه این جدید ضد صاحبخانه قوانین را رویای آمریکایی ترسناک و نامطلوب است.”

اخیرا دیاز تاسیس شرکت مشاوره و ارائه خدمات به مدیران املاک. دیاز که ثبت نام برای شرکت مردم ایالات لجستیکی برای برابری اجتماعی شرکت مشاور یا پالس بود که به طور فعال ثبت شده به عنوان فوریه 24. این گروه وب سایت می گوید آن را فراهم می کند خدمات در شهر نیویورک نیوجرسی و پورتوریکو از جمله “مسکن و خرده فروشی, حمایت, توسعه, خدمات, و خدمات اجتماعی آموزش برای افراد ، گروه ها و مدیران املاک تجاری گروه ها و بیشتر.” چند صفحه در سایت فقط باید متن حفره یا سوراخ.

پرستار یکی از مخالفان او است آوازی در حمایت از حفاظت از مستاجرها و گسترش امداد در پاسخ به این حال همه گیر. او از بنیانگذاران BK پوسیدگی دوچرخه-صفحه کمپوست مجموعه خدمات و میدی فضای Bushwick hub برای رویدادهای اجتماعی و سازماندهی. او سازماندهی کرد و با تمرکز بر مسائل مربوط به امنیت غذایی و بیکاری و توسعه جامعه شهری ، او شده است تایید شده توسط نیویورک تشکر. Nydia ولاسکز و دولت از سوی دیگر ، جولیا سالازار و همچنین به عنوان عضو شورای آنتونیو Reynoso همراه با گروه مانند ساختن جاده ها اقدام خانواده های شاغل و جدید پادشاهان دموکرات.

در حال حاضر, پرستار, کمپین اتحاد چرخد و برای پاسخ به نیازهای کسانی که در جامعه گفت: ارائه مواد غذایی و نسخه اتصال مردم به خدمات مسکن, مراقبت از کودک, و حمایت های قانونی. “ما اساسا نوع عطف به پاسخ در این لحظه” پرستار گفت:. “مصرف کردن مقدار بسیار زیادی از زمان ما است. و تنها چیزی که در نوع جذب تمام انرژی ما است که این دادخواست چالش است.”

سه تن دیگر از نامزدها در این مسابقه هستند Misba Abdin از بنیانگذاران و مدیر عامل یک شهر سازمان مبتنی بر خدمت کم درآمد جوانان و بزرگسالان; Kimberly شورای زد که در برابر اسپینل در سال 2013; و ریک Echevarría سابق کارمند برای de Blasio. شورا و Echevarría فسخ کمپین فعالیت در اوایل این ماه با توجه به شهر نیویورک مالی مبارزات انتخاباتی هیئت مدیره. برنده شورای شهر در انتخابات ویژه خدمت از طریق پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>