به شدت به دنبال یک اسکار تاریخ با Cybill Shepherd

“شما هنوز هم تماشای تلویزیون این روزها؟”

تلفن crackled به زندگی از برخی از گوشه خیابان که در آن او بود به برخی از گوشه خیابان که در آن من پاسخ دادن.

بوستون پیوند به لس آنجلس که سر سالم zapped با تغییر زبان او (اجازه دهید او را علامت گذاری) خواهد با من تماس نامنظم همیشه در عجیـب ساعت. او قد بلند و پر حرف و قطعا برای L. A. مرزی. او تماس نمی اما همیشه وجود دارد کافی باعث به تماس های خود بسیار جدی است. و من. دیدن او مثل مورگان فریمن در رستگاری از شاوشنگ: او “را-چیز-اتفاق می افتد” گربه. و او انجام داد.

“چرا که اگر شما انجام, شما می خواهم ببینید دوست جدید من وجود دارد …”

من تا به حال یک تلویزیون به تماشای پس از تولد اولین بچه. من نمی خواهم بچه های من قادر به نگاه در تلویزیون قبل از آنها می تواند به عنوان خوانده شده و من به طور فعال در برابر هالیوود پیام. اما من در رسانه ها-نابینا و وسواس من برای فیلم تعیین کرده بود من برای این یکی. چه کسی بود ؟

اسکار آینده شد. من تا به حال هرگز شده است و مطمئنا او Cybill مورد نیاز را به من.

“من فکر می کنم شما می خواهم بیشتر آشنا با مامان,” او گفت: و بدون انتظار برای من به درخواست چه کسی بود که او اضافه کرد: “Cybill Shepherd.”

او گفت: یک دسته از چیزهای دیگر بسیار کمی از آن من به یاد داشته باشید چون من متاسفانه و نه چندان جای تعجب غرق, در, سینمایی, عیاشی. آخرین تصویر نشان می دهد, The Heartbreak Kid و در نهایت راننده تاکسینیویورک گیره و باید ببینید (47 بار است که یک نه چندان لیبرال guesstimate) برای اولین بار یک ناراضی و سپس پیوند نیویورکر که من هستم.

De Niro, Shepherd And Scorsese On Set

شما ببینید, Cybill Shepherd هرگز execrable نشان می دهد تلویزیون بگذرانند. نه در جهان. در دنیای من او یخ-قاب و متعادل با ظرافت در rarefied فضا بودن هر دو سکسی و جنسی و نمی گه در مورد هر دو چون او به اندازه کافی هوشمند نیست.

“شما هنوز هم وجود دارد؟”

اوه شد I. چوپان مطالعه با اقدام بزرگ استلا آدلر او دوستان با اورسن ولز او حاضر به داشتن رابطه جنسی با بروس ویلیس و او خود اعتراف کرد-الهه پرستش بت پرست. این بود عشق من بود دقیقا اما این نوع میل ساخته شده است که من را شگفت زده کرد ما در حال حاضر نمی دانم هر یک از دیگر. حداقل این چیزی است که من فکر ساخته شده است که از من بپرسید آنچه من پس از آن تقریبا در شوخی.

“او بخواهید در مورد من؟”

“Ha! چه ؟ هیچ! آیا شما دیوانه؟” او خندید و سپس فروتن-لاف زدن کشتن سکته مغزی. “ما در وان آب داغ و او شکایت در مورد داشتن یک تاریخ …” در حال حاضر من فکر می کنم او فقط داغ tubbing با دختر او اما در حالی که skirting با پاسخ واضح به دیوانه سوال من آن را دیدم همه در مقابل من. اسکار شدند آینده, من تا به حال هرگز شده است و مطمئنا او Cybill نیاز به. یا او را به من. یا هر چیز دیگری.

شما ببینید این نوع از تفکر رویایی در افراطی — که در من احتمالا از دیدن چیزهایی که وجود ندارد — که همراه دیگر پررنگ و تعیین کننده تبدیل تاریخ.

“Ha-ha-ha-ha … شما دیوانه هستند. و در عین حال به نوعی نیز جدی است. اما چون شما از من بپرسید” مارک گفت. او آویزان کردن بدون انتظار برای پاسخ و وجود من بود برنامه ریزی آنچه که من قرار بود برای پوشیدن دارم به 82 جوایز اسکار در یک effusive پشت سر هم از سبد خرید-before-the-اسب-سطح تفکر است.

حرامزادههای لعنتی‘ کریستوف والتز نامزد دریافت جایزه بود به عنوان یک شیطان نازی. کاترین بیگلو کردم یک اسم برای این درد قفسه. استنلی توچی وجود دارد بیش از حد استخوان های دوست داشتنیو من تو را دیدم او را در همه زمان در UFC. بنابراین آره. من می خواهم مانند کسی که به صحبت کردن و همچنین.

و یا به جای من می خواهم که مردم به صحبت کردن در حالی که من در گفتگو با Cybill. بنابراین او نمی خواهم فکر می کنم من ضعیف قرار داده شده در این جامعه از مشاهیر و سر در گم-در نزدیکی مشاهیر. و من نیز در واقع در زندگی واقعی گفتگو با هلی بری, آویزان کردن با بیلی باب تورنتون توهین Samuel L. Jackson, پرتاب کردم از Laurence Fishburne, خصوصی, سیگار, باشگاه, گیر افتاد, تماس با اوج در Larry Flynt احزاب با LSD proselytizer Timothy Leary? من تا به حال. بنابراین به عنوان Cybill بازوی آب نبات و یا او به من ؟ نه که دیوانه.

“شما به او صحبت کنید رتبهدهی نشده است؟” برای مطمئن شده بودم که پسر در حال حاضر. نام شما چشمک می زند روی صفحه نمایش و مردم آه و چشم خود را جمع و اصلا جواب تلفن های خود را. اما مارس آینده شد و حتی اگر آن را تا پایان ماه دسامبر مردم ساخت برنامه های. من در ساخت برنامه های. من ترک پیام های در مورد برنامه های من ساخت.

“یکی از دوستانم مخفیانه به اسکار فقط با نشان دادن خوش لباس و خوش تیپ با یک نیمه مناسب و معقول سوار گفت:” من در یکی دیگر از جواب پیام. که می تواند من و خانم چوپان.

در آن زمان سیزده پیام و یک تعداد انگشت شماری از ایمیل های قبل از من در نهایت شنیده می شود از او. من شروع به احساس می کنم مثل Travis Bickle, Robert DeNiro شخصیت در راننده تاکسی. به تلافی یا عمل متقابل lovestruck cabbie. هر چند همانطور که گفتم این بود تا این حد “عشق” آن را به عنوان یک دیرینه و کاملا منطقی باور است که هیچ کسی تا به حال شده است عاقلانه به اندازه کافی برای جلوگیری از تماس جنسی به عنوان گذاشته در زندگینامه خودنوشت او با جک نیکلسون همیشه باید به صرف یک شب در اسکار بدون کسی که می تواند احتمالا هنوز کالایی نیکلسون در یک درگیری.

“خب؟”

“پس چی؟”

“چه جهنم شما فکر می کنم من خواستار شده است؟!”

و در یک لحظه مناسب هالیوود, jiu jitsu این: “Clementine فکر کردم این خنده دار بود.”

Clementine دختر او بود و برای یک لحظه در زمان تا کنون به طور خلاصه او خوشحال در چشم انداز من مادر او به اسکار.

گام های کودک.

همیشه وجود دارد در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im