از جان گذشته حزب دموکرات در تلاش برای کند کردن برنی قطار

نومیدی قابل لمس بود در بحث مرحله در چارلستون کارولینای جنوبی شب گذشته. این MSNBC و دموکرات-صنعتی-مجتمع freakout بیش از چشم انداز یک سناتور. برنی ساندرز نامزد در نهایت ضربه نامزدهای خود را دارند. این باعث شد تا در روز سه شنبه بحث در آن دوره تبدیل شده بود به 11, متن با آشغال “تداخل” نمادگذاری و دیگر دموکرات ها — در — آموزش پایدار حملات دموکراتیک سوسیالیستی جلو-دونده.

“من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب”
ساندرز گفت. “من تعجب می کنم چرا؟”

حتی مخاطب رو در عمل. “جو را برای رای گیری وحشتناک موافقت نامه های تجاری,” ساندرز اعلام کرد و به جمعیت او را هو نامزد شده بود که به ندرت آمار تا کنون به نظر می رسید شگفت زده کرد. “هیچ هیچ هیچ” او شروع به پریدن کرد در تلاش برای پایان نقطه. “کوبا ساخته شده است پیشرفت در آموزش و پرورش,” او گفت:, و بوس بارید پایین دوباره. “واقعا ؟ واقعا ؟ ” او پاسخ داد.

بله واقعا…. از دقیقه 60 به مبارزات انتخاباتی ساندرز است که در نهایت در صندلی داغ.

کوبا موضوع — به عنوان به خوبی به عنوان ساندرز’ گذشته بویژه آنکه اتحاد جماهیر شوروی — به نظر می رسد juiciest هدف جمهوری خواهان را در این Rocky IV انتخابات عمومی. و پس از ساندرز riffed در گذشته سازمان سیا ترور مبارزات در شیلی و ایران آمد و به اطراف خود نقطه: “استبداد از هر نوع بد است. اما این متفاوت است گفت: دولت گاهی اوقات چیزهایی که خوب هستند.” پاسخ احتمالا می تواند استفاده از برخی از کار.

او قوی تر به عنوان رقبای خود به دنبال سرمایه گذاری در این خبر که روسیه به دنبال تقویت مبارزات انتخاباتی خود. “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به دخالت بیشتر آمریکا در انتخابات” ساندرز گفت.

او ایستاده بود در یک دولت که خود را سخت ترین آزمون است. محبت برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اجرا می شود عمیق در اینجا و ساندرز مسیرهای پیاده روی در این نظر سنجی هر چند او را در پر کردن این شکاف. این مشکل برای رقبای خود به عنوان Yogi Berra دوست داشتم به گفتن است که آن را دیر زود است. ساندرز می تواند متراکم کردن بزرگ منجر شنبه هنگامی که یک سوم از نمایندگان تحویل داده خواهد شد ، نامزدها همه می دانیم که و بهداشت ، ctq حتی قلم جلوتر در یک نقطه پرسیدن “سه شنبه متحده” آیا آنها “می خواهم به کسی که مسئول این بلیط که می خواهد برای قرار دادن به جلو $60 تریلیون دلار در هزینه سه برابر اندازه اقتصاد آمریکا?”

بعد از شمع در چارلستون همه نشانه هنوز نقطه به بله. مقدار زیادی از آن را با ناتوانی رقبای خود را به شکل یک جایگزین.

بایدن به حال لحظات خود را, اما او نگهداری پله بر روی خود است. او به هر طریقی مخالفت تحقیقات حمله تام Steyer — نشانه ای از Steyer داشت در کارولینای جنوبی که آمده اند در بایدن هزینه — برای میلیاردر سرمایه گذاری در زندانهای خصوصی. آن را روی صحنه نادر حمله علیه شطرنجی کردن پسر خوب. Steyer آن را تبدیل به اطراف به نقطه چگونه او در حال غرق سرمایه گذاری مشغول به کار در برابر خصوصی زندان صنعت در کالیفرنیا و آه راه بایدن کمک ارسال بدنام 1994, جرم, لایحه. بایدن شکایت به مدیران غالبا در مورد زمان کافی برای صحبت کردن و حتی اندرز خود را بر روی صحنه برای آن است. “چرا من متوقف می کنیم ؟ هیچ کس متوقف می شود. این مدرسه کاتولیک آموزش او گفت:” بی دست و پا به خنده.

Democratic Presidential Candidates Debate In Charleston Ahead Of SC Primary

مایک بلومبرگ نمی تصادف و سوختگی کاملا به عنوان سخت به عنوان اولین تفرج اما از سوی دیگر ، الیزابت وارن هنوز آورده خود را بیس بال خفاش برای uber-میلیاردر و سابق جمهوری خواه. در میان چیزهای دیگر او سوزن از او در عدم اطلاع توافق نامه برای کارکنان است که او را متهم کرد از آزار و اذیت جنسی. “و مشکل است با این سناتور کافی است هرگز به اندازه کافی” بلومبرگ پاسخ داد: یک خط است که به خوبی می تواند باد در وارن تی شرت در برخی از نقطه.

اما بلومبرگ شد اولین نامزد را به بحث به اخبار است که بسیاری از آمریکایی ها و بازارهای مالی ناجور حتی بیشتر از ساندرز: coronavirus. “رئیس جمهور از کار اخراج همه گیر متخصص در این کشور دو سال پیش” بلومبرگ گفت. “بنابراین وجود دارد هیچ کس در اینجا به شکل از چه جهنم ما باید انجام دهند.”

وارن او بیشترین جمع نشده که چرا او می تواند بهتر از ساندرز او تضاد با تمرکز بر توانایی های خود را به صرف زمان عرق کردن جزئیات و تصویب سیاست. “ترقی خواهان کردم یک شات و ما باید آن را صرف با یک رهبر خواهد شد که می توانید چیزی انجام می شود,” او گفت:.

در حالی که وارن غالب بحث از چرخه در هفته گذشته
او 5 میلیون دلار در کمک های مالی آن را نمی تواند حرکت سوزن بسیار در نوادا است.
و هیچ نشانه ای وجود دارد او را او را برک آوت اینجا یا نه. آرام
انتقادات از ساندرز در زمان به نظر می رسید و بیشتر شبیه او بازی برای معاون
ریاست جمهوری است.

که یک نگرانی برای سابق South Bend, ایندیانا, شهردار
پیت Buttigieg شده است که بیشتر مایل به پرتاب آرنج در Sanders.

“اگر شما فکر می کنم چهار سال گذشته بوده است هرج و مرج تفرقه سمی
طاقت فرسا تصور کنید با صرف بخشی بهتر از سال 2020 با برنی ساندرز در مقابل
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg گفت. “فکر می کنم در مورد آنچه که می خواهم برای این
کشور است.”

این یک سوال نظری ندارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im