Dennis Quaid و نامزد لورا Savoie تعویق انداختن عروسی بیش از ‘سفر مسائل’

پمپ ترمز. Dennis Quaid و خود را نامزد لورا Savoie, در حال قرار دادن آینده خود عروسی در خود نگه دارد.

“لورا و دنیس در حال به تعویق انداختن عروسی خود را و در حال گفتن مردم آن را با توجه به سفر مسائل و coronavirus” یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته.

اگر چه به خودی می گوید: تاریخ تغییر نیست چرا که در سراسر جهان شیوع کروناویروس چند فیلم و تلویزیون تولید و تور کنسرت را متوقف به دلیل بیماری همه گیر.

Dennis Quaid and Fiancee Laura Savoie Are Postponing Wedding Over Travel Issues
Dennis Quaid و لورا Savoie ترک کریگ رستوران در غرب هالیوود در مارس 14 2019. مگا

ما را شکست این خبر در اکتبر 2019 که Quaid, 65, حال ظهور این سوال به 26 ساله دانشجوی دکترا. بعد که ماه یک سگ را هدف ستاره نازل اضافی پیشنهاد شده است که او در خلیج لاک پشت ها در اوآهو در هاوایی.

“او در واقع گرفتن selfie از ما و من قرار دادن حلقه در جلو و گفت:” آیا شما با من ازدواج کن؟’ — و پس از آن او به زمین افتاد” Quaid به یاد می آورد.

طرفداران را به رسانه های اجتماعی به نقطه نزدیک به 40 سال تفاوت سنی بین این دو اما میدوی بازیگر نبود fazed انتقاد است.

“من فکر کردم آن فوق العاده بود, واقعا” Quaid گفته گاردین در ماه نوامبر سال 2019. “هر کس می آید از منظر زندگی خود را و بنابراین من نمی توانم اظهار نظر در مورد راه آنها احساس می کنم نمی توانم حتی عصبانی. من را از رفتن به دنبال یک فاصله سنی و یا کسی که واقعا جوانتر از من است. من با او در یک رویداد کسب و کار و سپس رابطه توسعه یافته است. شما هیچ کنترل بیش از که شما سقوط در عشق با.”

The Parent Trap ستاره اضافه شده است که او نمی خواهد اجازه دهید نظرات افراد دیگر تاثیر تصمیم خود را چرا که او می داند که Savoie است.

“من نمی سقوط در عشق آسان است. اما من نمی توانم اجازه دهید چه یک تعداد کمی از مردم فکر می کنم کنترل همه که” Quaid گفت. “من سه بار ازدواج و این یکی از نهایی من می دانم آن است. من احساس می کنم باید یک شریک واقعی در زندگی است.”

قبل از رابطه اش با Savoie, Quaid ازدواج کرده بود به P. J. کف از سال 1978 تا 1983, Meg Ryan از سال 1991 تا 2001 و کیمبرلی Quaid از سال 2004 تا سال 2018 است.

او سهام, پسر, جک, 27 با رایان 57 و دوقلوها توماس و زو 12 با کیمبرلی 47.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im