دنیس ریچاردز نگرانی در مورد کودکان و نوجوانان با چارلی شین داشتن پدر ‘مسائل’


Denise Richards Doesn’t Want Daughters to Have Daddy Issues Like the Women Her Ex Charlie Sheen ‘Entertained’
دنیس ریچاردز و شوهر سابق چارلی شین در مارس 2002. ریچارد جوان/شاتر

دنیس ریچاردز‘ دختران برای اولین بار می آیند. در یکشنبه, مارس 22 قسمت از این زنان خانه دار واقعی بورلی هیلزبازیگر را باز کرد تا در مورد نگرانی های او برای دخترش با شوهر سابق چارلی شین.

“بسیاری وجود دارد که بچه ها در مورد نمی دانم پدر خود, و من می خواهم به آن را نگه دارید که راه” دنیس 49 گفت: در یک اعترافی. “حتی اگر او را چارلی شین که هنوز به آنها پدر خود را. من هرگز بحث بد در مورد او و من می خواهم او را به بخشی از زندگی خود را به خاطر من ملاقات بسیاری از زنان که چارلی را سرگرم و بسیاری از آنها تا به حال پدر و دختر مسائل. و من نمی خواهم که به دختران ما.”

این چیزهایی که وحشی ستاره و دو و نیم مردان آلوم 54, ازدواج کرده بودند از سال 2002 تا 2006 و آنها را به اشتراک سام 16 و لولا, 14. دنیس همچنین مادر, Eloise که او به تصویب رسید و در سال 2011 به عنوان یک مادر تنها در حالی که چارلی سهام کاساندرا, 35, با پائولا سود و دوقلوها باب و حداکثر 11 با همسر سابق Brooke Mueller.

دنیس خانه بازگشت به لس آنجلس در چهار قسمت پس از سفر به نیویورک به راه رفتن در costar Kyle Richards‘ مد نشان می دهد. به محض ورود او به او گفت, شوهر, Aaron Phypersکه او ازدواج کرده و در سال 2018 که چارلی علنا او را به نام “ترسو” در پاسخ به او دادگاه تشکیل پرونده وی از سوی مامورین که او بدهکار 450.000 دلار در حمایت از کودکان.

“در حال حاضر من یک جلسه برای نوامبر. اما من نمی خواهید برای رفتن از طریق همه که. من فقط نمی,” او توضیح داد. “این فقط یک چیز یک بار که در آن شما فقط نشان می دهد تا به دادگاه. آن را مانند در حال انجام چیزی است که در آن شما می توانید رسوبات و, اظهارات از افراد مختلف است. و این چیزی است که شما می دانید دختران در حال رفتن به قادر به شنیدن است.”

هارون, 47, آرامش دنیس در آشپزخانه خود را و گفت: “من می دانم که شما می خواهید برای محافظت از آنها” که او پاسخ داد: “اگر او نمی خواست به پرداخت حمایت از کودکان که در او است. اما این امر می تواند خوب به می گویند هر چیزی منفی در مورد من با بچه ها که در مورد آن بشنوند.”

The Real Girl Next Door نویسنده قبلا باز کرد تا به او castmates Teddi Mellencamp, Erika Jayne و Garcelle Beauvais در مورد حمایت از کودک نبرد با چارلی در فصل 10 والاتر از RHOBH. اریکا, 48, ارائه شده برای کمک به دنیس حفظ یک وکیل اما جسورانه و زیبا از ستاره تا به حال هیچ علاقه ای.

“من درک f–پادشاه مشاوره اما اگر کسی می داند چارلی آن را به من و من می دانم که چگونه به آن رسیدگی,” او گفت: در یک اعترافی در مارس 15 قسمت. “این خانواده خود من است.”

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im