دنیس ریچاردز Rebuffs اریکا کمک به چارلی شین نبرد زشت می شود

دنیس ریچاردز نمی نیاز به یک مرد و یا یک وکیل. در طول فصل 10 والاتر از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز در چهار شنبه, مارس 15 بازیگر را باز کرد تا به او costars در مورد حمایت از کودک نبرد با شوهر سابق او را چارلی شینکسی که با او سهام دختران سام 16 و لولا, 14.

Teddi Mellencamp مطلع دنیس 49 طی یک سفر است که او تا به حال برخی از اخبار به اشتراک گذاری که قرار بود به “شاش [او] است.” او توضیح داد که چارلی, 54, با انتشار بیانیه ای خواستار از همسر سابق خود برای “رفتار مانند یک ترسو” و هشدار داد که خود را “بعد در دادگاه به شدت عقب افتاده.”

در اولین چیزهایی که وحشی ستاره به نظر می رسید به عقب گرفته شد. “او به من به نام ترسو؟”

اما پس از آن او را تغییر لحن او. “من شده است به نام بدتر از او. در واقع اهلی,” او گفت: با خنده.

دنیس رفت تا بگوید Teddi, 38, Erika Jayne و سری تازه وارد Garcelle Beauvais که دو و نیم مردان آلوم گفته نشده بود پرداخت “حمایت از کودکان در بیش از یک سال است.”

“او بسیار خوش شانس است زیرا من هرگز او را به دادگاه,” او اضافه شده است. “این چنین سمی جاده ها است. آن را به ارمغان می آورد بسیار مانند اضطراب.”

اریکا, 48, اقدام به درخواست دنیس که آیا او تا به حال یک وکیل است که می تواند کمک کند. زمانی که دختر واقعی کنار درب نویسنده اصرار داشت که او “نه لزوما می خواهید به پایین که جاده” به “XXPEN$IVE” خواننده خواست او را به تجدید نظر و “یک طرح” ،

اریکا سپس زمام امور را به دست خود او و به نام او تام Girardiکه یک وکیل در جدول در زنان وعده غذایی.

“دوست من دنیس شوهر سابق ثبت اسناد گفت که او دیگر می خواهد به پرداخت حمایت از کودکان. آیا او باید برای نشان دادن و یا نشانی از او نیست که به نشان می دهد؟”

تام و 80 و پاسخ در بلندگو “ما باید در سمت امن است. شما باید نشان می دهد. اما او وجود دارد باید با من یا هر کس دیگری.”

اریکا خندید شوهرش داوطلبانه خدمات خود را اما دنیس هنوز هم بی علاقه خود را کمک کند. او گفت خانم ها که او را “مقابله با این وقتی که من به عقب بر گردیم به L. A.”

در یک اعترافی های جسورانه و زیبا star افزود: “من درک f–پادشاه مشاوره اما اگر کسی می داند چارلی آن را به من و من می دانم که چگونه به آن را اداره کند. آن را خانواده خود من است. من حتی میخوام نشان می دهد که تاریخ دادگاه.”

چارلی ثبت اسناد دادگاه در ماه اوت سال 2018 ادعا که او دیگر نمی تواند استطاعت پرداخت خرجی کودک خود را به همسران سابق دنیس و Brooke Muellerبا او سهام پسر دوقلو باب و حداکثر در حال حاضر 11. یک سال بعد دنیس ثبت مدارک ادعا بازیگر بدهکار 450.000 دلار در حمایت از کودک است که او را وادار به انتشار بیانیه ای که Teddi خواندن با صدای بلند در چهار قسمت.

پس از دنیس و چارلی طلاق در سال 2006 به تصویب رسید یک دختر سوم الوییز در حال حاضر 9. این مدل سابق بعد از ازدواج هارون Phypers در سال 2018 است.

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im