دنیس ریچاردز: چگونه من صرف روز در طول شیوع کروناویروس

به عنوان جهان همچنان به احساس اثرات جهانی شیوع کروناویروس — که در حال حاضر costed زندگی هزاران نفر — دنیس ریچاردز با استفاده از وقت خود را در انزوا به پیوند با او ،

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره شده است و دوست داشتن یک خانه کامل با شوهر هارون Phypersسه دخترش و خانواده خود سگ. او فرزند ارشد بچه های سام 16 و لولا, 14 — کسانی که سهام او با شوهر سابق چارلی شین — شده اند در خانه خود را انجام می دهند آنلاین کار مدرسه به او می گوید مادر حالی که او جوانترین الوییز, 8 — که او به تصویب رسید در سال 2011 — این است که روز خود را صرف انجام کارهای سرگرم کننده مانند بازی با آرایش. “این یک استراحت خوب داشتن مو و آرایش انجام می شود و هر روز می گوید:” ریچاردز اما Eloise یک “استثنا”.

و در حالی که بازیگر شده است تنظیم شرایط فعلی او اذعان می کند او هنوز هم چسبیده به زندگی روزمره در بیشتر قسمت ها. مثلا ریچاردز است ادامه داد: زمان برای تمرین وجود ندارد که قادر به رفتن به ورزشگاه است.

او و Phypers, 47, هنوز قادر به راه رفتن سگ خود را هر روز بیش از حد. آنها “خیلی خوشحالم که من تمام روز در خانه” او می گوید. گرفتن حیوانات خانگی خود را در یک راه برای این جفت ارز (که بحباله نکاح در اوردن, در سپتامبر 2018) به هم و حتی بیشتر.

“با دو نوجوان و یک دختر 8 ساله در خانه کمی هم بزنید دیوانه آنلاین انجام آن را کاملا خوب داشتن زمان به تنهایی با شوهر من” اذعان می کند که جسورانه و زیبا ،

ساخت شام همچنان به عنوان یک خانواده تلاش کنند. “[ما] قطعا پخت و پز بسیار بیشتری به تازگی می گوید:” ریچاردز. “و من خیلی خوشحال هستم که موروثی گوجه فرنگی در حال آمدن به فصل. آنها مورد علاقه ما است.”

ریچاردز و Phypers پایان روز خود را با مرور Netflix بکشد برای یک نمایش و یا فیلم تماشا کنید و ترجیحا چیزی خنده دار است. “ما عاشق کمدین” او اشاره می کند.

پایین ببینید داخل نگاه ریچاردز’ روز در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im