دموکرات ها می خواهند برای پایان دادن به جنگ های بی پایان با گرفتن

پس از یک سال از در و خاموش مذاکرات با رهبران طالبان به وزارت امور خارجه گزارش شده است که نزدیک شدن به اعلام یک معامله است که می تواند برنامه خروج سربازان امریکایی از افغانستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث نیست جزئیات publicly اما هدف این است که برای جلوگیری از خشونت بر روی زمین ایجاد گفت و گو میان طالبان و ایالات متحده در مورد حمایت دولت افغانستان و امن تعهدات است که رهبران آینده افغانستان نمی خواهد در پناه دولت اسلامی و القاعده-گروه های مرتبط در کشور است.

اما این عقب نشینی ممکن است به عنوان کامل به عنوان آن به نظر می رسد. با توجه به گزارش در مجله تایم معامله شامل چندین “راز ضمایم” — مفاد هرگز به معنای تبدیل شدن به دولتی که اجازه می دهد که ایالات متحده برای حفظ سیا حضور و عملیات نیروی به 8,600 نیروهای نظامی در این کشور (از 13,000 سال گذشته) و آن را قادر به ادامه انجام عملیات هدفمند وجود دارد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد هرالد هر انتخابات سال مقابله با طالبان به عنوان تحقق وعده خود برای پایان دادن به “جنگ بی پایان.” دموکرات ها را به درستی اشاره می کنند که این را ندارد رئیس جمهور که فرستاده اضافی 14,000 نیروهای نظامی به خاورمیانه آورده و آمریکا را در آستانه جنگ با ایران یک مصلح. و آنها بعید است به قبول فریم که او به معنی “به پایان رسید” جنگ و یا “آورده سربازان صفحه اصلی” اگر حضور امریکا در افغانستان به سادگی همچنان به عنوان یک کوچکتر نیروی متمرکز بر مبارزه با تروریسم.

اما دموکرات ها را نیز باید دست و پنجه نرم کردن با واقعیت ناراحت کننده است که بسیاری از آنها 2020 مدعی باید تمرین شبیه تردستی در سال های اخیر بحث حمایت برای جلوگیری از آمریکا برای همیشه درگیری در حالی که حمایت از نیروهای ویژه فعالیت است که ویرانگر برای شهروندان است. چهارشنبه شب مناظره اول شامل سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ ، ممکن است ارائه فرصت دیگری را برای داوطلبان به روشن شدن آنچه که تا کنون بوده است مبهم یا مبهم موقعیت در این جنگ.

ایالت مینه سوتا ctq به عنوان مثال نیویورک تایمز گفت هفته گذشته که “نیروهای ایالات متحده خواهد شد در پایان او برای اولین بار اصطلاح” اما آن است که هر “باقی مانده حضور ایالات متحده خواهد بود با تمرکز بر مبارزه با تروریسم و آموزش.”

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg خواستار “پایان دادن به جنگ بی پایان” و در اولین مناظره گفت: مدیران است که ایالات متحده به اعضای خواهد بود خارج از افغانستان در سال اول ریاست جمهوری خود. اما پاسخ دادن به یک سوال مشابه در ماه دسامبر او تاکید کرد که “وجود دارد ممکن است نیاز به برخی از نوع محدود عملیات ویژه اطلاعاتی و ظرفیت.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن وب سایت مبارزات انتخاباتی وعده به “برای همیشه پایان جنگ در افغانستان و خاورمیانه” و “آوردن اکثریت قریب به اتفاق نیروهای نظامی از افغانستان”; در دور اول دموکراتیک بحث او گفت که “ما باید نیروهای نظامی در افغانستان” که خود را بازگشت به خانه است “دیر شده است.”

اما در گذشته دو مناظره بایدن به دفاع از نگه داشتن طولانی مدت نیروهای ویژه حضور در عراق و افغانستان گفت: در ماه ژانویه است که وجود دارد “به هیچ وجه شما مذاکره … با تروریست ها است.” در این ماه گفت: ایالات متحده باید یک “رد پای کوچک” را به مطمئن شوید که گروه های تروریستی در افغانستان هستند “قادر به راه اندازی حملات بیشتر.”

هیچ یک از این موقعیت های جدید برای داوطلبان است. هر دو Buttigieg و Klobuchar در سال گذشته اشاره کرد که تماس های خود را برای گرفتن متحده آمریکا نه لزوما به درخواست نیروهای ویژه یا هوش طرف مقابل باید. و به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2009 در دولت اوباما و بایدن به عقب رانده در پنتاگون توصیه به ارسال های اضافی 40,000-به علاوه نیروهای نظامی به افغانستان است. بایدن استدلال به جای آن که ایالات متحده باید به منظور جلب کردن حضور خود به مبارزه با تروریسم مشروط قادر به استفاده از هدف کشنده عملیات علیه تروریست ها است.

“پایان دادن به جنگ برای همیشه لطفا برای به معنی پایان دادن به آن نیست و آن را کمتر شفاف و کمتر دموکراتیک پاسخگو باشد.”

اما تغییر جهت به صراحت دفاع از نیروهای ویژه حضور درصدد خطر برای کسانی که اقامت و پاکسازی قدرت تخریبی “مبارزه با تروریسم” عملیات حملات هوایی و سیا حمایت حملات هر دو از آن جدا شده است برای انتقاد سازمان ملل و گروه های حقوق بشر. آن را نیز باز می شود دموکراتیک مدعی به اتهام نفاق برای استقبال از شعارهای ضد جنگ در حالی که تعریف “جنگ” محدود به استقرار نیروهای متعارف.

“پایان دادن به جنگ برای همیشه لطفا برای به معنی پایان دادن به آن نیست و آن را کمتر شفاف و کمتر دموکراتیک پاسخگو” الکساندر مک کوی سیاسی مدیر مترقی گروه جانبازان دفاع مشترک گفت: رهگیری. “اشتباه نکنید زندگی مردم در این کشورها و اعضای خانواده سربازان آمریکایی که در ادامه استقرار و در حال مرگ هستند اشتباه گرفته شود در مورد اینکه آیا آنها هنوز هم درگیر جنگ مسلحانه.”

سیاستمداران اغلب با استفاده از زبان “نیروهای زمینی” یا “نیروهای نظامی” به تعهدات خود در مورد خروج صدا گسترده تر از آنها در واقع ممکن است McCoy گفت. “تفاوت از ‘مبارزه با نیروهای بیشتر یک اصطلاح سیاسی از یک نظامی یکی از,” او اضافه شده است. “سفارت پرسنل تعبیه شده مربیان مشاوران هوش رابط روابط عمومی افسران حمله هوایی به جلو ناظران اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین پرسنل تدارکات و نیروهای ویژه می میرند در یک انفجار بمب یا خمپاره انفجار فقط به عنوان به راحتی به عنوان یک پیاده نظام تفنگدار. و آنها را.”

این doublespeak ممکن است هزینه نامزدها در میان فعالان پیشرو. در سال گذشته دفاع مشترک سازمان “جنگ برای همیشه لطفا برای” تعهد که از طریق آن نامزد یا مقامات منتخب می تواند نذر را به امریکا پس از 9/11 جنگ به یک “مسئول و مصلحت نتیجه گیری.” تنها راه باقی مانده 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که امضا تعهد سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن و در هفته گذشته این گروه به طور مشترک تایید هر دو.

این در حالی است که هر دو ساندرز و وارن همواره صحبت در مورد خروج نیروهای نظامی از افغانستان نه ارائه شده خاص نقشه راه برای خروج. ساندرز معتقد است برای نیاز به حرکت گذشته یک جنگ جهانی علیه ترور فریم و وارن بارها گفته است: “راه حل نظامی” در افغانستان است. هر دو تاکید کرده اند اولویت خود را به صورت دیپلماتیک و نه نظامی نامزدی. اما نه گذاشته یک برنامه ریزی دقیق که می بندد بر مبارزه با تروریزم: در عملیات های متوسط مدت است.

یک Buttigieg دستیار گفت: رهگیری که Buttigieg معتقد است در نقش “یک عملیات ویژه/هوش توانایی به عنوان بخشی از تلاش همه جانبه در مناطقی مانند افغانستان”, اما نظرات خود را بستگی به این وضعیت و عمومی هستند. سخنران برای Klobuchar بایدن Sanders و وارن نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نامزدها ممکن است به دنبال استفاده از اصطلاحات پایان دادن به جنگ بدون نگاه به گذشته راه حل نظامی در دسترس نباشد, Stephen مایل مدیر اجرایی واشنگتن-بر اساس گروه حمایت از پیروزی بدون جنگ گفت: رهگیری.

“چه شما در حال حاضر است که نامزدها در تلاش برای اتخاذ و co-opt که اصطلاحات و این تعبیر در واقع بدون وارد شدن به ماده ای از آنچه در آن به معنی در نهایت واقعا به نوبه خود این صفحه را در جنگ جهانی علیه ترور” مایلز گفت. “پایان دادن به جنگ های بی پایان است هرگز در مورد خاص تعداد سربازان مستقر و یا نیروهای نظامی در یک کشور داده می شود. آن را در مورد post-9/11 طرز فکر که می گوید راه برای مقابله با مشکلات ما این است که یک نظامی-اولین راه حل است.”

Trivializing یک “نیروهای ویژه” یا “هوش” نقش مهمی در جنگ افغانستان نیز اثر کمرنگ جلوه دادن اشکال خشونت شده اند که فوق العاده مخرب نسبت به افغانستان. در شش ماه گذشته اقدام نظامی که ایالات متحده سیاستگذاران اغلب توصیف به عنوان “مبارزه با تروریسم” شده است برخی از کشنده ترین.

در ماه سپتامبر یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته شدن کارگران 30 روی کاج مهره مزرعه در افغانستان بودند که در حال استراحت پس از یک روز در این زمینه است. در ماه دسامبر یک آمریکایی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ولایت خوست کشته شدن پنج نفر از جمله یک زن که به تازگی تولد داده می شود. و بین المللی امداد و نجات کمیته گفت که ژانویه حمله هوایی منجر به کشته شدن یک خانواده از پنج نفر در ولایت بادغیس از جمله یک کودک 9 ساله ثبت نام در یکی از سازمان های بشردوستانه را از برنامه های آموزش و پرورش. A U. N. گزارش تخمین زده شده که در نیمه اول سال 2019 حملات هوایی آمریکا کشته شدن بیش از 363 نفر و مجروح 156.

تحت قوانین بین المللی محدود کردن تعدادی از ایالات متحده آمریکا نیروهای زمینی با خطر مواجه نمی کند تعیین اینکه آیا یک جنگ به پایان رسیده است, Andrea Prasow اقدام واشنگتن مدیر دیده بان حقوق بشر گفت: رهگیری.

“آن تغییر نمی کند وجود تعارض و آن تغییر نمی کند تاثیر آن بر مردم افغانستان است که رنج می برند از آمریکا جنبشی فعالیت اعم از نظامی و یا سازمان سیا” Prasow گفت.

تحت تهمت بسیاری از شبه نظامی فعالیت در این کشور در حال حاضر طول می کشد به عنوان یک هماهنگ همکاری بین نظامیان افغان و سازمان سیا است. برخی از این شبه نظامیان در حال اسمی تحت نظارت افغانستان ریاست عمومی امنیت ملی یا امنیت ملی, اما آنها به طور گسترده ای درک در حقوق و دستمزد و تحت کنترل سیا و حملات شبانه جدا شده است برای انتقاد گروه های حقوق بشر و سازمان ملل کمک های ماموریت در افغانستان یا یوناما.

در سال 2017, سپس-مدیر کل مایک Pompeo گفت که سازمان سیا را مجبور به تبدیل شدن به “تهاجمی باطل, بی رحم, بی رحم” را برای موفقیت و این که “ما باید هر دقیقه متمرکز می شود در خرد کردن دشمنان ما.”

روزنامه نگاران و گروه های حقوق بشر را مستند متعدد حملات هدف قرار دادن سازمان های غیر دولتی و دفاتر و خوابگاهو آنچه روستاییان غالبا به عنوان توصیف خلاصه ای اعدام. سیا یمن را بارها و بارها مورد حمله پزشکی کلینیک های اجرا شده توسط یک سازمان غیر دولتی کشتن بیماران و کارکنان رهگیری گزارش در ماه اکتبر. روستاییان محلی بارها و بارها توصیف آمریکایی همراه با نیروهای افغان در این حملات.

“[S]earch عملیات انجام شده توسط این نیروها را به طور قابل توجهی بالاتر تلفات غیرنظامی آمار و ارقام و همچنین نرخ مرگ و میر بالاتر در مقایسه با عملیات انجام شده توسط ارتش ملی افغانستان” با توجه به یوناما گزارش منتشر شده در سال گذشته است.

در پاسخ به محکم گزارش دیده بان حقوق بشر در سال گذشته سازمان سیا را انکار کند آمریکا همکاری با شبه نظامیان. به جای آن تاکید بر طالبان خشونت و گفت: این گروه شبه نظامی با استفاده از “ادعاهای نادرست در غیر مبارز تلفات به عنوان تبلیغ سلاح.”

در post-9/11 جنگ و ترور نیروهای ویژه به طور فزاینده شده است دیده می شود به عنوان یک راه حل معجزه برای کشتن تروریست ها بدون افتادن و هنگ آمریکا در طولانی مدت درگیری های نظامی. اما بسیاری استدلال می کنند که با سرعت از ماموریت ها در مکان های دور افتاده به یمن و سومالی و پاکستان کشیده اند و منابع فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده. یک monthslong نقد و بررسی به تازگی به این نتیجه رسیدند که “پیوسته تقاضای جهانی برای [نیروهای ویژه] قابلیت ترکیب با یک [نیروهای ویژه] فرهنگ با تمرکز بر نیروی اشتغال و ماموریت دستاورد منجر به پایدار بالا سرعت عملیاتی که چالش های واحد یکپارچگی و رهبر توسعه و کارائی آمادگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>