دموکرات پرده پیش نویس سیاست خارجی پلت فرم با وعده پایان دادن به “برای همیشه لطفا برای جنگ” و “تغییر رژیم”

پیش نویس جدید متن از حزب دموکرات را در سال 2020 پلت فرم تماس برای آوردن “برای همیشه لطفا برای جنگ به یک مسئول در پایان” و وعده برای پایان دادن به نقش ایالات متحده در جنگ در یمن — تیز برگشت از سیاست دولت اوباما از مسلح کردن و کمک به رهبری عربستان سعودی مداخله.

80-صفحه متن اولین گزارش واشنگتن پست نشانه ای است که تا چه حد این حزب را مرکز ثقل منتقل شده در چهار سال. پیش نویس منتشر شد شنبه شب به بیش از 150 عضو پلت فرم کمیته برای اصلاح روند. به احتمال زیاد خواهد شد به تصویب رسید در سال 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون در میلواکی ماه آینده.

با طولانی در بخش های نژادی عدالت مهاجرت تغییر آب و هوا و مراقبت های بهداشتی سند hews نزدیک به بسیاری از توصیه های سیاست تولید شده توسط یک بایدن-ساندرز وحدت تلاش در اوایل این ماه. اما این وحدت گزارش تا حد زیادی از سمت چپ در سیاست خارجی است که در آن برخی از دموکرات پلت فرم پیش نویس مهم ترین خروج از 2016 پلت فرم دروغ است.

“من فکر می کنم این پلت فرم را نشان می دهد که آنها گرفته ایم تعدادی از مهم مترقی اولویت های سیاست خارجی در هیئت مدیره گفت:” مت eli valley سیاست خارجی مشاور بهداشت ، برنی ساندرز. “مقدار زیادی وجود دارد به جشن در اینجا هر دو در شرایط که در آن حزب در حال حرکت است در مورد این مسائل و از یک وحدت گسترده تر چشم انداز برای کشور است.”

“مقدار زیادی وجود دارد به جشن در اینجا هر دو در شرایط که در آن حزب در حال حرکت است در مورد این مسائل و از یک وحدت گسترده تر چشم انداز برای کشور است.”

متن پیش نویس شامل یک بخش در پوسته پوسته شدن به دخالت نظامی در افغانستان و عملیات ضد تروریستی در سراسر جهان است. متن می گوید دموکرات حمایت “با دوام و فراگیر حل و فصل سیاسی در افغانستان” است که مانع از القاعده از پناه در کشور و وعده به “راست-اندازه ما مبارزه با تروریسم رد پای” از جمله از طریق همکاری با کنگره برای لغو استفاده از نیروی مجوز کدام روسای جمهور از جمله باراک اوباما که عنوان کرد در حال گسترش پایه و اساس قانونی برای مبارزه با تروریسم اقدامات در بسیاری از کشورهای مختلف است. به عنوان معاون رئیس جمهور و در کمپین بلیزرز جو بایدن گفته است که آمریکا باید آن را کاهش می دهد حضور نظامی در افغانستان در حالی که حفظ یک نقش برای عملیات ویژه.

زمانی که دموکرات ها منتشر شد و تصویب خود را در سال 2016 پلت فرم آن را به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان مترقی ترین در حزب ، اما در سیاست خارجی این سند بسیار محصول دوران اوباما: جشن لغو “نپرس بگویید” و محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای خروج از 2015 هسته ای با ایران است.

متن پیش نویس برای سال 2020 نشان می دهد که دموکرات ها به فاصله خود از مغلوب ساختن پیشی جستن — افشاگری او برای عدم دریافت متحده آمریکا از جنگ او را متهم به “بیشتر militariz[ing] ما در سیاست خارجی” و گفت که تصمیمات خود را “به ارمغان آورد جهان نزدیک به فاجعه است.”

2020 پلت فرم نیز می رود بیشتر در تعهدات خود به مقیاس مداخله نظامی مترقی فعالان گفت: رهگیری. “این مهم است که هر رای دهنده می بیند که دموکرات ها در حال ارتکاب به حزب دیپلماسی در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ در مورد پایان دادن به جنگ برای همیشه لطفا برای و به جای آنها ما را به آستانه جدید درگیری های نظامی گفت:” الکساندر مک کوی سیاسی مدیر مترقی جانبازان گروه دفاع مشترک در یک ایمیل.

پیش نویس این پلت فرم همچنین می گوید که رویارویی با کشورهایی مانند چین باید در درجه اول توان نظامی و جشن دیپلماسی به عنوان یک “ابزار برای اولین بار رفت و آمد مکرر.” بر خلاف 2016 پلت فرم پیش نویس به صراحت محکوم “تغییر رژیم” سیاست به ویژه با احترام به ایران است. “دموکرات ها بر این باورند که ایالات متحده نباید تحمیل تغییر رژیم در کشورهای دیگر و رد آن به عنوان هدف سیاست آمریکا نسبت به ایران” در آن خوانده شده ارجاع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست های تشویق به سقوط دولت ایران.

“همانطور که همیشه در مورد سیستم عامل اثبات خواهد شد در این عملیات که به دنبال.”

در یکی دیگر از خروج از 2016 پیش نویس همچنین نشان می دهد کاهش بودجه دفاعی گفت: “ما می توانیم حفظ یک دفاع قوی و حفاظت از ایمنی و امنیت کمتر است.” 2016 پلت فرم وعده داده شده به تمرکز بر روی ضایعات و تقلب در پنتاگون هزینه — اما هیچوقت به طور خاص می گویند که بودجه خط بالا باید کاهش می دهد.

که عنصر پلت فرم می تواند دریافت پوش بک از دیگران در این حزب است. فقط دیروز اکثریت دموکرات ها در مجلس نمایندگان کمک به شکست یک اندازه گیری برای کاهش پنتاگون هزینه های مجوز 10 درصد — که حتی آورده اند که بودجه را به جایی که آن را در پایان دولت اوباما.

استفان مایل مدیر اجرایی سی-بر اساس گروه, پیروزی بدون جنگ گفت: رهگیری که این پیشنهاد به منظور کاهش هزینه های دفاعی در این متن مهم است اما آن را منعکس نمی کند که چقدر هزینه های نظامی افزایش یافته است و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

“ما در حال حاضر در نزدیک به سطح رکورد از هزینه های قبل از آن صرف ولگردی و قانونی شکنی آغاز” مایلز گفت. “پس از آن یک گام در مسیر درست است. اما رئیس جمهور به سرعت از در جهت اشتباه است.”

“همانطور که همیشه مورد با سیستم عامل” مایل افزود: “اثبات خواهد شد در این عملیات که به دنبال در یک دولت دموکراتیک یا دموکراسی پارلمانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im