دموکرات ها و رسانه های خود را به متحدان Impugned بایدن شناختی تناسب اندام. در حال حاضر آنها وانمود کردن خشم.

Democratic presidential candidate, former Vice President Joe Biden speaks during a campaign rally Saturday, March 7, 2020, in Kansas City, Mo. (AP Photo/Charlie Riedel)

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در Kansas City, Mo. در 7 مارس سال 2020 است.

عکس: چارلی ریدل/AP

آن است که تقریبا مورد نیاز در حزب دموکرات سیاست به صورت دوره ای ابراز نفرت در مورد متعصب سیاسی حملات اختیار داشت برای سال در برابر رئیس جمهور سابق باراک اوباما: تصاویر طراحی شده به خود تاکید آفریقایی ریشه غلط ادعا می کند او مسلمان, کمپین د-مشروعیت مستقر در نژادپرست ادعا که او در آن متولد شد در کنیا.

اما که موظف حزب انصراف اغلب مبهم واقعیت غیر قابل انکار است که — در حالی که جمهوری خواهان کشف و ضبط و آنها را سوار — همه از این حملات نیز ناشى از درون حزب به خصوص از سال 2008 هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری است که کار آنها را به تلاش برای سینک اوباما رقیب نامزد انتخابات ریاست جمهوری. در ماه فوریه سال 2008 کلینتون در مبارزات انتخاباتی مقامات کثیرالانتشار عکسی از اوباما در دیدار با بزرگان قومی در حالی که لباس پوشیدن در سومالی لباس در سفر به مناطق روستایی کنیا یک عمل است که در مبارزات انتخاباتی اوباما رئیس David Plouffe عصبانیت محکوم کرد به عنوان “شرم آور ترین, حمله, ترس از دیده ایم از هر دو حزب در این انتخابات است.”

در دسامبر 2007 کلینتون در مبارزات انتخاباتی — هفته قبل از آیووا انجمن — مجبور شد به “درخواست” یکی از آن داوطلب شهرستان هماهنگ کننده ترک مبارزات انتخاباتی بود که آن را نشان داد که رسمی همراه با متعدد دیگر کلینتون حامیان شدند حمل و نقل و ارسال ایمیل ادعا اوباما مسلمان بود و فرستاده شده توسط “مدارس” به نفوذ ایالات متحده به نمایندگی از اسلام رادیکال.

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2011 شروع به هل دادن “birtherism” حملات علیه اوباما به جریان اصلی سیاسی بن اسمیت و بایرون تاو نوشت: یک مقاله تحت عنوان “Birtherism: که در آن همه آغاز شد” و توضیح داد: “این پاسخ نهفته است در دموکرات و نه جمهوریخواه سیاست و تلخ و طاقت فرسا بهار سال 2008 است.” در حالی که پرهیاهو و نادرست نظریه که اوباما بود نه آمریکا متولد اول سرچشمه در حاشیه جناح راست سایت و نه از دموکرات سیاسی مستند که آن را در طول سال 2008 دموکراتیک اولیه نه انتخابات و زمانی که دافع نظریه اول را به دست آورد کشش به عنوان یک نتیجه از حامیان کلینتون كردن آن:

پس از آن که اوباما در راهپیمایی به سمت ریاست جمهوری جدید, پیشنهاد ظهور: که او واجد شرایط به خدمت می کنند. (نگاه کنید: Birther بحث زنده در سراسر ایالات متحده)

که نظریه اول ظهور در بهار سال 2008 به عنوان کلینتون حامیان گردش یک ایمیل ناشناس سوال اوباما شهروندی است.

“باراک اوباما بود زندگی در کنیا با عربی-آفریقایی پدر در اواخر بارداری. او مجاز به سفر با هواپیما پس, پس از, باراک اوباما در آنجا متولد شد و سپس او را به هاوایی به ثبت نام خود تولد” اظهار داشت یکی از ایمیل های زنجیره ای که ظاهر در افسانه شهری سایت Snopes.com در آوریل 2008.

تمام که شد مطابق با بسیار سنجیده و با دقت گردد استراتژی از کلینتون در مبارزات انتخاباتی به تصویر می کشد اوباما به عنوان عجیب و غریب, خارجی, غیر آمریکایی دیگر. در اوایل سال 2007 کلینتون خانواده زمان رئیس استراتژیست سیاسی مارک پن نوشت: در حال حاضر بدنام-یادداشت اعلام اوباما “unelectable به جز شاید در برابر Attila the Hun” و فرمان داد: “من نمی توانم تصور کنید که امریکا انتخاب یک رئیس جمهور در زمان جنگ است که در مرکز اساسا آمریکایی در فکر خود و در خود ارزش” و کارگردانی است که اوباما بود هدف خود را “عدم آمریکا ریشه است.”

به عبارت دیگر بسیار حملاتی که دموکرات ها با مجازی اتفاق امروز بد نام کردن به عنوان نفرت انگیز نژادپرستانه اسمیر آنهایی بودند که ناشى از حزب خود را — یا از کلینتون در مبارزات انتخاباتی خود را (بدتر پخش كردن, عکس اوباما در کنیا سنتی سومالی لباس و نشان می دهد او مسلمان است) و یا از حامیان کلینتون (به دروغ ادعا می کنند او را واجد شرایط برای ریاست دفتر).

و در حال حاضر آنها در حال انجام دقیق همان چیزی که آن را می آید به سادگی معتبر سوال در مورد جو بایدن شناختی تناسب اندام: ابراز نفرت و تمسخر در اشاره صرف به این پرسش ها و اعلام این موضوع خارج از محدوده را به همه مردم نجیب حتی اگر استقرار دموکرات ها کسانی بودند که برای اولین بار گسترش القائات و حتی صریح و روشن در مورد اتهامات بایدن را کاهش شناختی هنگامی که آنها فکر انجام این کار می تواند به آنها کمک کند او را شکست و/یا به دلیل آن واقعا نگران آنها در مورد توانایی های خود را به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

قبل جو بایدن عظیم پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه و حتی بیشتر چشمگیر شنبه نشان دادن بسیاری از بازدید نامزدی خود را به عنوان همه اما مرده است. چهارم-پایان محل در آیووا به دنبال داشت تا پنجم پایان در نیوهمپشایر باعث این شرکت اهدا کنندگان که بر روی او متمرکز متکی به فرار و اعلامیه سیاسی خود را به طور گسترده ای نوشته شده است.

اما از آن زمان به بعد او به تثبیت وضعیت خود را به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده و به عنوان مرسوم است در او دریافت به مراتب بیشتر توجه بیش از پیش به خصوص در سوال های بسیاری در ذهن دموکراتیک رای دهندگان: او “electability” در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. و یکی از قوی, سوالات در این زمینه است که خود را شناختی تناسب اندام: آن است که قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح که 77 سال شش دوره سناتور و دو دوره معاون رئیس جمهور جدی است ، زوال شناختی.

که یک قبر مهم نه فقط به دلیل استقرار جناح از حزب دموکرات می خواهد برای قرار دادن او را در اتهام از خطرناک ترین در جهان است زرادخانه هسته ای یک تکه بزرگ از سیاره سلامت و رفاه صدها میلیون نفر از مردم بلکه به دلیل آن را به طور مستقیم مربوط به این که آیا او می تواند به حفظ لرز و نور افکن از انتخابات مجلس در برابر رییس جمهور وقت. و حوادث متعدد بیش از چند هفته گذشته — از بایدن را فراموش کردن کلمات از نمادین ترین و حفظ تصویب اعلامیه استقلال به گیج کننده خود را همسر خواهر خود را به spouting جملات که هیچ حس تنها تشدید این نگرانی ها.

اما به عنوان دموکراتیک ایجاد اتحاد با ایالات وحشت زده با سرعت و اطاعت پشت بایدن به منظور متوقف کردن ساندرز نامزدی کسانی که در حال حاضر افزایش این نگرانی ها فورا تحت یک پژمرده حمله از توهین ها و حملات از حزب دموکرات فعالان همراه با خود مهم رسانه متحدان: نازک مبدل pro-بایدن خبرنگاران که در ادامه به اصرار بر پوشیدن مخدوش و جعلی صحنه و لباس از بی طرفی. آنها با استناد کلاسیک Orwellian فرمول از رمان 1984: “این حزب گفته شما را رد شواهد چشم و گوش خود را. آن را نهایی و ضروری ترین فرمان.”

سی ان ان حزب دموکرات مشاور کارن Finney محکوم بحث بایدن به قابلیت های شناختی به عنوان “واقعا نفرت انگیز کم ضربه” خواستار آن است که سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری جولیان کاسترو و Cory Booker — هر دو از آنها خود را به حال اظهار نظر بر بایدن را شکست های شناختی (در دوربین!) — اعلام (دروغ) خود را که قبل از نظر در مورد بایدن بوده و تحریف شده است. کاسترو ارتباطی مدیر Sawyer هاکت, وحی را متهم کرد که افزایش این نگرانی ها از “فشار[ing] تهمت پیام در مورد بایدن”; او همچنین انکار کرد که کاسترو (یا بوکر) تا به حال از خود سوال بایدن شناختی صلاحیت و هشدار داد کسانی که در حال بالا بردن موضوع: “نمی سعی کنید به پرتاب جولین و کری در مقابل شما هنگامی که شما انجام دهد.”

در ضمن سیاسی و سی ان ان خبرنگار Ryan Lizza بیشتر اختصاص داده شده به دفاع از بایدن از حتی DNC کارمندان صرف تمام آخر هفته conspiratorially حیله گر است که روزنامه نگاران بودند که افزایش نگرانی بایدن شناختی تناسب اندام بخشی از یک مشترک “هماهنگ” حمله از ساندرز و تهمت مبارزات. Lizza و دیگران مانند او ترویج مختلف خشم مقالات از حزب دموکرات-وفادار سایت بیان انواع خشم — پس از چهار سال باز فصل غرق در افکار معمولی در مورد تهمت زوال عقل — که هر کسی حتی جرات بحث بایدن شناختی تناسب اندام به اشغال قدرتمند ترین موقعیت سیاسی در جهان است. همه آنها اصرار داشت که این نوعی از اختراع اخیر در بخشی از ساندرز و تهمت جهانی برای متوقف کردن بایدن نیروی عظیم منهدم کننده: آخرین لحظه عمل ناامیدی از سمت راست و سمت چپ به عنوان بایدن صعود به جایگاه بر حق خود در دفتر بیضی.

مشکل با تمام این ؟ گذشته از این واقعیت است که بایدن را کاهش شناختی است که قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح و آن را فوق العاده بی پروا و سرکوبگر به تقاضا است که آن را مهار شدند این نگرانی بودند که برای اولین بار مطرح شده نه با تهمت فعالان و نه توسط ساندرز حامیان و نه آنها برای اولین بار مطرح شده و در چند هفته گذشته است. کاملا این قضیه صادق است: آنها مطرح شد بارها و بارها در طول سال گذشته عمدتا توسط حزب دموکرات مقامات و خود را وفادار ترین متحدان در رسانه ها.

یکی از اولین چهره های جریان اصلی به جمع آوری پرسش های جدی در مورد بایدن شناختی کاهش MSNBC را Andrea Mitchell بلافاصله قبل از ماه ژوئن 2019 ریاست جمهوری بحث است. زمان خبرنگار دقیقا شناخته شده به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران برای قرار دادن آن ملایم رفت و در هوا در میان یک سری از درهم و برهم ، نامنسجم بایدن ظاهر و گفت: “سوال این است که آیا او هنوز هم مسائل خود را ؟ چگونه تیز است؟,” باعث کریس ماتیوز بلافاصله او را درک نقطه و پاسخ: “شما می دانید که شما در حال پاسخ دادن به این سوال با سوال.”

یکی از مهمترین صریح و مستقیم حمله بایدن شناختی تناسب اندام به اجرا برای رئيس جمهور و به خدمت آمد از دموکرات سناتور کوری بوکر (در حال حاضر یک بایدن ستایش). پس از سی ان ان مناظره ریاست جمهوری در ماه سپتامبر — که در آن بایدن به حال bizarrely rambled در مورد چگونه کلید حل مشکلات در آفریقایی-آمریکایی جوامع داشتن پدر و مادر بازی “ضبط و پخش” برای فرزندان خود و طی آن کاسترو تا به حال تیز متهم بایدن داشتن را فراموش کرده ام آنچه او گفته بود فقط لحظات قبل — بوکر unflinchingly پیشنهاد بایدن فاقد توانایی تحمل rigors از کمپین (کامل بوکر مصاحبه است که در اینجا):

یکی از مبادلات بوکر اشاره شده بود — که در آن کوبا متهم بایدن از فراموش کردن آنچه که او گفت: چند لحظه قبل — بدستآمده بسیار شدید واکنش از مخاطبان به دلیل خلاف تلاش کاسترو مشاور به دوباره نوشتن تاریخ در حال حاضر که آنها نیاز به شغل و نعمت از بایدن که از آنها انتظار می رود در کنترل حزب هر دو بوکر و مخاطبان می دانستم که دقیقا چه کاسترو بود که نشان می دهد در مورد بایدن. این همان چیزی که بسیاری از دموکرات ها و MSNBC تحلیلگران گفتند: که بایدن از درد و رنج جدی کاهش شناختی که آن را بسیار دشوار است برای ایستادن به تهمت اجازه دهید به تنهایی به حکومت به عنوان رئیس جمهور:

حتی صریح تر از کاسترو و بوکر شد دموکرات کنگره تیم رایان. قبل از نیوهمپشایر اولیه 9-اصطلاح کنگره از ایالت اوهایو و سپس-ریاست جمهوری-نامزد نه تنها روشن ساخته است که او معتقد است بایدن مبتلا به زوال شناختی اما همچنین اذعان کرد که اعضای حزب دموکرات استقرار به طور معمول این بحث در راز:

قبل از بایدن شد اجماع استقرار انتخاب سه هفته پیش و دموکراتیک فعالان در نتیجه تلاش برای تحمیل ممنوعیت صحبت کردن بیمار از او در حالی که دروغ نخورد تظاهر آنها و مشتریان خود را هرگز پس از ترس که این هزینه می تواند آنها را در آینده مشاوره و یا سیاسی کنسرتهایی در داخل بایدن-کنترل حزب — آن معمولا و به طور معمول اذعان کرد حتی در DNC تبلیغات این رسانه ها مانند MSNBC که بایدن را کاهش شناختی بود یک راز در میان حزب دموکرات مقامات که معتقد بودند در آن مطرح شده یک تهدید جدی به توانایی های خود را به مبارزات انتخاباتی چه رسد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه دهید به تنهایی حکومت به عنوان رئیس جمهور.

فقط برای خودتان و به یاد داشته باشید این را به عنوان آنها در حال حاضر سعی کنید به شما را متقاعد کند که این فقط برخی به تازگی تولید شده اسمير توسط ساندرز و تهمت حامیان; آنها کسانی هستند که بالا بردن این با دلیل خوب برای بیش از یک سال:

در اینجا یکی از محبوب ترین صاحب نظران در میان دموکرات نورد سنگ جمیل Smith, بالا بردن این موضوع با ظرافت اما به وضوح پس از بایدن حداقل برای بار دوم به دروغ ادعا کرد که او معاون رئیس جمهور در پارک مدرسه تیراندازی:

در ماه سپتامبر بیش از شش ماه پیش — نمایشنامه نویس دیلن برودی اختصاص داده شده hater دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و طرفداران هر دو بایدن و حزب دموکرات گفت: آنچه که هر فرد صادق و دیدن شد:

متعدد لیبرال ها از جمله همکار من مهدی حسن و دیگران بودند هشدار در پاییز سال گذشته که بایدن را کاهش شناختی روشن بود و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل او را به عنوان یک سلاح قوی:

پس از اوایل پاییز 2019, بحث, بحث بایدن را آشکارا متزلزل مغز عادی شد حتی در MSNBC:

لیستی از برجسته سیاسی و رسانه ارقام بالا بردن این نگرانی ها در سراسر 2019 طولانی و متنوع است. این است که برخی به تازگی تولید اسکریپت — “هماهنگ” توسط ساندرز و تهمت مبارزات به لام بایدن است بنابراین laughably و قابل اثبات غلط که طرفدار بایدن خبرنگاران باید شرمنده برای نشان دادن چهره خود را به عنوان آنها ادعا می کنند آن را. اما فوتبال — به عنوان آنها به اثبات رسیده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد — معمولی غصب نزد خود حق انتشار ترین unhinged توطئه بدون نیاز به هر گونه شواهد و بدون کوچکترین توجه به اینکه آیا آنها واقعی هستند.

هر چیز دیگری است که وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که مدت طولانی است که تماشای جو بایدن که اعتراف به این که آنها خود را کاهش شناختی و که آن را عمیقا نگرانی های آنها در مورد توانایی های خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. که شامل واقع شده است به رهبری دموکراتیک سیاستمداران فعالان و دانشمند-روزنامه نگاران در حال حاضر حمایت از او را در حالی که feigning خشم بیش از این بحث (که آنها آغاز شده) و تظاهر که این همه برخی از نظر اخلاقی قابل سرزنش ساخت به تازگی نوتبوک توسط دشمنان خود را.

برخی از آنها انگیزه ناامیدی به فشار بایدن به دفتر بیضی و قربانی کردن حقیقت خود صداقت و کرامت خود را به آن را انجام دهد; دیگران قدرت-flatterers که در حال حاضر بایدن به عنوان پادشاه جدید خود را در دربار سلطنتی که در آن ثروت خود را و دسترسی بستگی دارد و بنابراین دوباره نوشتن تاریخ خود را به حذف آنچه در مورد او گفت:. صرف نظر از انگیزه روشن است که این نگرانی های معتبر در مورد بایدن را کاهش شناختی نشات گرفته از درون بایدن خود حزبی ایجاد محافل. تصویری و متنی شواهد غیر قابل انکار است. هنگامی که شما آنها را می شنوید چرخش این دروغ فقط آنها مقابله با این شواهد است. مهمتر از همه چیز ممکن است برای اطمینان از رای دهندگان آن را ببینید قبل از آنها عبور نقطه بدون بازگشت. رای گیری در دموکراسی با ارزش است و تنها زمانی که از آن آگاه است و نه محصول از نخبگان فریب و تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>