دموکراتیک رای دهندگان بازی دانشمند در چیدن جو بایدن. تاریخچه نشان می دهد که آنها بد هستند که در آن بازی است.

ryan-book-excerpt-theintercept-1583947898

تصویر عکس: Soohee چو/رهگیری گتی ایماژ

یادداشت سردبیر: این نوشته شده بود در اوایل سال 2019 به عنوان خاتمه به کتاب “ما باید مردم است.” در سال 2020 آن می ایستد تا distressingly هست. آن بوده است به آرامی ویرایش برای محکم کردن.

تلفات موج که کاکل در برانکس در ژوئن 2018 بلند کردن اسکندریه Ocasio-کورتز به پیروزی آغاز کرده بود با یک سنگ به آب انداخته و در سال 1983 شیکاگو با انتخابات از هارولد واشنگتن است. این امر می تواند تنها اتصالات که همان موج سقوط به پایین در شیکاگو در سال 2019 شستشو شهردار رام امانوئل به دریا.

یکی از هارولد واشنگتن lieutenants چوی گارسیا به چالش کشیده بود امانوئل در سال 2015 داد و شهردار ترساندن از سمت چپ خود را. این امر بعد از ظهور است که امانوئل تیم تا به حال سرکوب هولناک تصویری از خونسرد پلیس قتل Laquan مک دونالد. او تا به حال به خاک سپرده شد آن را به مدت طولانی به اندازه کافی برای برنده شدن در گروههای (امانوئل شد و اولین انتخاب در سال 2011 پس از پله که اوباما رئیس ستاد). در سال 2016 Cook County, دادستان که تسهیل پوشش سرنگون شد توسط کیم فوکس در حال اجرا در تهاجمی در دستور کار اصلاحات.

آن می تواند دردناک به فکر می کنم آنچه که می توانست اگر دموکراتیک رهبری ساخته شده است گزینه های مختلف دهه پیش.

در سال 2018 شورشیان در زمان ضرب و شتم قلب شیکاگو سیاست: county tax assessor. این موقعیت ممکن است صدای دنیوی اما آن را به تولید روغن که روغن ماشین. یک شورشی نامزد زد برای دفتر مسئول ارزیابی و جمع آوری مالیات بر املاک در شیکاگو و برنده تکان دهنده و ناراحت آمد که همراه با دیگر چپ وانت در شورای شهر. پنج نفر از اعضای دموکرات سوسیالیست آمریکا برنده شورای شهر نژادها تولید به اندازه کافی سوسیالیست در این شهر قانونی بدن به شکل واقعی حزبی. ایران کار خانواده یک خواهر به خانواده های شاغل حزب آغاز شده است که در نیویورک حمایت اضافی سه موفق چپگرا شورای نامزدها. امانوئل کاهش یافته است به اجرا برای یک دوره سوم. Luis Gutiérrez بازنشسته از کنگره و گارسیا که داده بود هارولد واشنگتن مرثیه برنده مسابقه به جای او.

اما تای, مدیر اجرایی, ایالات, کار, خانواده, جشن مترقی رفت و برگشت از شهرستان. “امشب رای دهندگان را رد کرد و رام امانوئل میراث” او اعلام کرد. “شیکاگو متعلق به مردم است.”

مردم اما در عین حال ادعا می کنند کنترل این کشور به عنوان یک کل و یا حتی از حزب دموکرات است. آن می تواند دردناک به فکر می کنم آنچه که می توانست تا به حال دموکراتیک رهبری ساخته شده است گزینه های مختلف دهه پیش. اگر چه جسی جکسون رنگین کمان ائتلاف برنده شده بود که اولیه در ویسکانسین و موفق به پرچ نامزدی? حتی اگر او از دست داده بود به طور کلی — به عنوان مایکل Dukakis بود به هر حال — آن را نشان داده اند نامزد آینده که قدرت مردم را فراهم می کند یک مسیر واقعی به نامزدی. “می شده اند وجود دارد هیچ جایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما تا به حال دموکراتیک اقتصاد ما” جکسون به من گفت.

به جای مفهوم هیجان انگیز پایه و گسترش رای دهندگان سرکوب شد تا آن reemerged در اطراف Howard Dean در سال 2003 و 2004 و سپس در اطراف باراک اوباما در اولین انتخابات ریاست جمهوری است. (“ما به تغییر قوانین در ’88 ساخته شده است که [آن را] ممکن است برای باراک را به نفع خود. تحت ’84 قوانین هیلاری می توانست برنده از آنجا که ما رفت و به تناسب به جای برنده را همه” جکسون به یاد من است.) و در نهایت در یک دراماتیک بیان پشت برنی ساندرز در سال 2016. احتمالی به رسمیت شناختن است که قدرت برای دموکرات ها نهفته در مردم پول بزرگ تبدیل 2020 چرخه. دیگر نامزدها به رخ کشیدن در مورد قفل کردن بالا ترین-دلار bundlers; رقابت در جذب سرمایه است که در حال حاضر چه کسی می تواند بالا بردن بیشترین پول با کمترین میانگین سهم.

در عین حال حزب تاسیس نمی تواند انتظار می رود به سادگی به دست قدرت است. در سال 2019 دموکراتیک کنگره کمیته کمپین اعلام کرد که لیست سیاه هر شرکت مشاوره ای که انجام هر کار به صورت یک رقیب به یک وقت. نانسی پلوسی, محفوظ است برخی از پرقدرت ترین زبان برای تیم ملی از مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-Cortez رشیدا Tlaib, ایلهان, Omar و Ayanna Pressley. عمر و Tlaib — و عمر در خاص — مواجه اند پژمرده از حملات خود را دموکراتیک همکاران; Ocasio-کورتز نامیده شده است توسط یکی از همکاران “Nixonian” و خیلی بدتر خصوصی که در آن حزب honchos طرح راه را به پایین. که همه قبل از رئیس جمهور و یک میلیارد دلار جناح راست چرخش دستگاه را به حال خود می گویند.

نهایی مانع پایین می آید به خود مردم. دموکراتیک اولیه رای دهندگان فانتزی خود را صاحب نظران. جکسون رسید در پای صندوق های رای تا زمانی که او آمد به برنده شدن است. تا مطمئن شوید که برخی از رای دهندگان روشن او را به سادگی از آنجا که آنها نمی خواهند یک مرد سیاه و سفید در دفتر بیضی. بسیاری دیگر هر چند اعتقاد بر این است که افراد دیگر خواهد بود تمایلی به انتخاب یک مرد سیاه پوست آمریکایی که به معنای نبود او electable که به معنای او نیاز به متوقف شود. بیل کلینتون آمده از شدت رقابتی اولیه و متقاعد دموکرات که او و جذابیت جنوبی می تواند پایان دادن به 12 سال از حزب جمهوری خواه و قانون است. در سال 2004 دموکرات ترجیح Howard Dean, اما معتقد است که مرد نظامی, جان کری خواهد بود هوشمند انتخاب کنید به بوش در زمان جنگ. مانند بسیاری از محاسبات استراتژیک ساخته شده توسط دموکراتیک اولیه رای دهندگان آن harebrained. یک خطر اصلی رای دهندگان در زمان قرار بود با قلب خود و نامزدی باراک اوباما. هیلاری کلینتون درک دموکراتیک رای دهندگان به electable بود اما همه چیز.

رهبری به سال 2020 ساندرز قوی جنبش و جمهوری خواهان من صحبت کردن در واشنگتن بر این باورند که او یکی از چند دموکرات ها است که می تواند متناسب با مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید متحده: Pennsylvania, ویسکانسین و میشیگان. خود را سازماندهی عملیات خواهد بود قادر به ثبت نام و به نوبه خود مراتب بیشتر سیاه و سفید رای دهندگان در شهرهای مهم مانند فیلادلفیا میلواکی و دیترویت در حالی که او نیز می تواند درخواست تجدید نظر به آزرده طبقه کارگر رای دهندگان از تمام نژادها که می خواهند کسی را به خوبی تخلیه باتلاق. اما دانشمند-رای دهندگان که فکر می کند جو بایدن می داند که یک چیز برای مطمئن شویم که: این است که انسان electable.

این مردمی اسکرانتون مرد موفق به متقاعد کردن لیبرالها که او آن مرد که می توانید به آن white, working-class رای دهندگان دموکرات شده اند و پس از تعقیب آنها در زمان پرواز از نیم قرن پیش.

بایدن بود کمی بیش از یک پاورقی در این کتاب فصل در سال 1988 مبارزات انتخاباتی. او در سال 2008 مبارزات انتخاباتی پایان ندارد در رسوایی اما صرفا به ابهام پژمرده; کار خود را دوباره زنده شد توسط اوباما. بایدن سهم به حزب بحث شده و خود را در طرف اشتباه از مسائل با یک تکان دهنده ثبات است. یکی فکر می کنم که فقط با شانس داده می شود یک حرفه ای است که دهانه نیم قرن او موفق به دریافت چند چیز راست شده توسط حادثه. حتی بیشتر uncontroversial دستاورد خشونت علیه زنان عمل شد و جمع به بایدن جرم بیل که نقش عمده ای در رونق جرم حبس.

این کتاب شده است در مورد چگونه امروز رهبران دموکرات مانند چاک شومر نانسی پلوسی Steny Hoyer یا رام امانوئل در حال زخم خورده از سیاسی زخم آنها رنج می برد در 1980s و ’90s. حتی پس از دموکرات ها در زمان کنترل از خانه در سال 2018 ساخت لغو ACA غیر ممکن است رهبری حزب ادامه داد: این استدلال که هر گونه تلاش برای پیشبرد مدیکر برای همه در معرض خطر نابودی Obamacare. در مارس 2019, Pelosi هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مقاومت در برابر خروج از دفتر اگر او از دست می دهد در انتخابات; بنابراین خانه باید جلو و عقب در جلسات استیضاح و اجرا به مرکز.

اما گارد قدیمی است شرکت در عذاب خود را. امروز نسل جوان (و به طور فزاینده ای نه چندان جوان) سوسیالیست به رسمیت می شناسد تهدید فاشیسم به عنوان واقعی, اما نمی, کوچک از آن صف آرایی پشت boldest ممکن پلت فرم. پدر و مادر خود را خالی از سکنه شده توسط ریگان و سپس گینگریچ موج ” 94 نگران است که فشار برای یک دستور کار مترقی تولید خواهد شد واکنش شدید میان آمریکا — یک رای دهندگان آنها از ترس مثل یک گونه بیگانه به معنای آرام با اعتدال به جای برنده بیش از چیزی قوی.

بایدن است که فقط مرد است که برای آرام پروژه. این مردمی اسکرانتون مرد موفق به متقاعد کردن لیبرالها که او آن مرد که می توانید به آن white, working-class رای دهندگان دموکرات شده اند و پس از تعقیب آنها در زمان پرواز از نیم قرن پیش. پیت Buttigieg شهردار South Bend, به طور مشابه, سوء استفاده لیبرال ” عدم آشنایی با فرهنگ روستایی برای فروش خود را به عنوان کسی که می تواند برنده شدن در این میانه. رفته يکديگر اعلام کردند که او برنده یک انتخابات شهرداری با حدود 8,000 آرا — کمتر از AOC برنده به ضرب و شتم جو کراولی — و در حال اجرا برای رئیس جمهور چرا که او فکر نمی کند که رای دهندگان میانه ارسال خواهد شد او را به خانه و یا مجلس سنا.

هنوز هم برای ترس حزب رای دهندگان در حد متوسط نامزدها احساس امنیت در راه های وحشی با موهای سوسیالیستی و زن را از دانشگاه هاروارد ندارند. در ضمن غلظت کربن در اتمسفر افزایش می یابد, اقیانوس گرم و acidify از یخچالهای طبیعی فروکش تندرا هوا قطره جنگلهای کوچک صخره های مرجانی مرگ خاموش — و با توجه به آب و هوا مدل سازی ابر خود را در معرض خطر هستند. در مارس 2019 در سازمان ملل متحد هشدار داد که پایین در حال سقوط بود ، “سلامت اکوسیستم های که در آن ما و گونه های دیگر بستگی دارد رو به وخامت است سریع تر از همیشه. ما در حال فرسایش بسیار مبانی اقتصاد معیشت امنیت غذایی سلامت و کیفیت زندگی در سراسر جهان گفت:” رابرت واتسون صندلی هستهای را بین دولتی علم سیاست پلت فرم بر روی تنوع زیستی و اکوسیستم خدمات. “ما باید زمان از دست رفته. ما باید در حال حاضر است.” اگر رای دهندگان اصرار بر بودن و صاحب نظران شامل بحران آب و هوا را به تجزیه و تحلیل آنها باید به reorient درک خود را از خطر است. [به روز رسانی: آن را تنها بدتر.]

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد نیست و تنها خطر این افراد در صورت وجود. در واقع, آن را حتی تنها خطر سیاسی در افق. در سال 1974 به حزب کارگر قدرت را در دست گرفته در انگلیس با این کشور در چهار راه. یک جنبش اجتماعی قوی نگاه به مهار قدرت از بانک سرمایه و کاپیتان صنعت در حالی که دموکراتیزه کردن نیروی کار و حمله به منابع اقتصادی و نابرابری. جان Medhurst تحت پوشش آنچه اتفاق افتاده در دو سال آینده در کوتاه اما ضروری کتاب “است که گزینه دیگر وجود دارد: بریتانیا 1974-76.” سرمایه گذاری جنگیدند و معتدل جناح از حزب کارگر برنده مبارزه داخلی برای قدرت اجرای تنها ناچیز اصلاحات به جای ایجاد تغییر و تحول ایده های فشار قوی (اما نه کاملا قوی به اندازه کافی) جناح چپ. ناراضی انگلیسی عمومی طلیعه مارگارت تاچر که تا به حال هیچ گونه احتیاط هنگامی که آن را به شکل دهی مجدد کشور است. او برچیدن دولت رفاه و طبقه کارگر هرگز اجتناب ناپذیر است.

اگر دموکرات ها ملاقات عمومی تقاضا برای تغییر واقعی با چیزی جعلی از طرف دیگر مایل به ارائه چیزی که واقعی است. این خطر واقعی از یک بایدن نامزدی ممکن است که او می تواند از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن — هر چند که قطعا قابل قبول — اما که او را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به ارائه و باز کردن درب برای یک فاشیست که در واقع می داند آنچه که او انجام می دهند. بازی آن امن است که به همه ما کشته شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>