سناتور دموکرات تقاضا پاسخ در مغلوب ساختن پیشی جستن مرموز مرز اخراج


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

دموکراتیک اعضای کمیته قضایی مجلس سنا خواستار اطلاعات در مورد آنچه به آنها تماس بگیرید “بی سابقه ای گسترش قدرت اجرایی” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مرز ایالات متحده و مکزیک پس از یک ProPublica داستان نشان داد که چگونه دولت با استفاده از قدرت اضطراری برای دور زدن قانون پناهندگی و شتابزده اخراج هزاران نفر از مهاجران.

در نامه نوشته شده توسط سناتور. Patrick Leahy, D-Vt., او و نه همکاران به وزارت امنیت داخلی تا 15 آوریل به توضیح دهد که چرا آن معتقد است که می تواند با استفاده از یک بخش از قانون ایالات متحده — که به اورژانس قدرت به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به منع ورود افراد یا چیزهایی که ممکن است “معرفی” بیماری های عفونی — به پیشدستی دولت تعهد تحت بخش دیگری از قانون فدرال حفاظت از مهاجران از ترس آزار و اذیت در کشور خانگی خود را.

“ما عمیقا نگران است که DHS است پرهیاهو و برداشت غلطی از آن محدود مقامات تحت CDC عنوان 42 سفارش به نادیده گرفتن موجود قوانین فدرال — یک حرکت با هیچ سابقه شناخته شده و یا روشن قانونی منطق” نامه متحده است. “ساخت بدتر این بی سابقه ای گسترش قدرت اجرایی به نظر می رسد به طور کامل از کنگره و نظارت است.”

پس مارس 20 با اشاره به خطر گسترش رمان coronavirus در مرز امکانات است که طراحی شده برای مراقبت های پزشکی به گشت مرزی اتخاذ یک سیاست از هل دادن مهاجران به مکزیک بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. مکزیک به توافق را قبول نه تنها شهروندان خود است اما شهروندان گواتمالا هندوراس و ال سالوادور; چهار کشور را تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق مهاجران که صلیب به آمریکا بدون مدرک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید که CDC اورژانس قدرت که تحت عنوان 42 ایالات متحده کد اجازه می دهد آن را به این رویکرد است. CDC صدور یک فرمان تحت عنوان 42 به نوار مهاجران غیر مجاز از عبور به آمریکا از مکزیک بدون بازرسی.

اما برگ برنده دولت ارائه کرده است چند اطلاعات عمومی در مورد چگونگی این عملیات در واقع کار می کند. ProPublica گزارش بر اساس یک داخلی به بیرون درز گشت مرزی یادداشت ارائه می دهد کامل ترین تصویر تا به امروز از آنچه در این یادداشت خواستار “عملیات Capio.”

این یادداشت به دستور عوامل است که تقریبا در همه موارد مردم گرفتار در تلاش برای ورود به ایالات متحده باید “اخراج” تحت عنوان 42 به جای فرآوری شده در زیر موجود قانون مهاجرت. مهاجران که از ترس آزار و اذیت در کشورهای خود هیچ توانایی برای دریافت بشردوستانه حمایت ایالات متحده و آنها بازگردانده خواهد شد با هیچ شانس برای توضیح ترس خود را. مهاجران که “خود به خود” ابراز نگرانی از شکنجه در کشورهای خود می تواند اجازه اقامت و به دنبال وضعیت حقوقی در ایالات متحده, اما تنها در صورتی که گشت مرزی عامل می یابد ادعای خود را “منطقی باور” و تایید از یک مقام ارشد.

گمرک و حفاظت مرزی و وزارت امنیت داخلی را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. در یک نظر برای داستان اصلی گمرک و حفاظت مرزی سخنگو گفت ProPublica که عوامل این قدرت را داشت که معاف خاص مهاجران از اخراج به دلایل بشردوستانه — که در تضاد با متن این یادداشت و همچنین به عنوان گزارش از دیگر رسانه ها و جلسات با توجه به کنگره کارکنان.

در نامه سناتورها می گویند که بر اساس این طرح گزارش ProPublica, “مقامات اجرایی شعبه می تواند همه اما چشم پوشی از نیازهای دیرینه قوانین فدرال به موجب مجریه تفسیر یک قانون تصویب شده در سال 1944.”

این نامه می پرسد اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به ارائه داخلی تجزیه و تحلیل حقوقی نشان می دهد که CDC اورژانس قدرت پیشدستی موجود در قوانین مهاجرت — و یا به توضیح دهید که اگر چنین تجزیه و تحلیل وجود دارد که چرا دولت به این نتیجه رسیدند که آن را می تواند دور زدن قانون فدرال بدون نظر رسمی. همچنین خواسته های هفتگی گزارش جزئیات چگونه بسیاری از مردم در حال اخراج تحت این سیاست و چگونه بسیاری از آنها مجرد هستند, بزرگسالان اعضای خانواده یا کودکان بی سرپرست.

“عملیات Capio” مجاز است نسبت ناروا دولت به کاهش تعداد زیادی از مردم برگزار شد در گمرک و حفاظت مرزی امکانات. با توجه به آمار منتشر شده در دولت در این هفته وجود دارد 408 نفر برگزار شد در CBP امکانات در مارس 1 — از 3,282 در مارس 18.

وجود اضافی 35,671 مهاجران برگزار می شود در مهاجرت و گمرک بازداشت — که برخی از آنها دستگیر شدند عبور از مرز و مبارزه با اخراج (و یا که نمی توان تبعید) و برخی از آنها دستگیر شدند در ایالات متحده رمان coronavirus گسترش یافته است به چندین یخ امکانات با 30 مورد (19 زندانیان و کارکنان 11) تایید در سراسر 16 امکانات از 7 آوریل. تحت فشار از طرفداران و دموکرات ها به سرعت گسترش coronavirus با آزاد کردن بازداشت شدگان یخ کنگره گفت این هفته که آن را شناسایی کرده است حدود 600 پزشکی آسیب پذیر زندانیان به صورت بالقوه انتشار و حدود 160 منتشر شد که از مارس 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>