سناتور دموکرات تماس آژانس به بررسی ضد همجنسگرایان ضد مسلمان دیدگاه توسط انتصاب

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

سناتورهای دموکرات به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به بررسی ضد بشر و ضد اسلامی اظهارات اخیر انتصاب به آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی, اصرار سازمان برای انجام بیشتر به عنوان رهبران آن دست و پنجه نرم کردن با نزاع داخلی بیش از رویکرد خود به مسائل مربوط به نژادپرستی و شمول است.

نامه هفت سناتور ساخته مرجع مایل به سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات خواستار عدالت نژادی و گفت که آن را “مهم است که کارکنان شنیدن از رهبری خود را در USAID صریح تعهد به پرداختن به نهادی تعصبات.”

این هفته USAID مقامات برگزار شد وبینار با عنوان “بیایید ناراحت کننده یک بحث واقعی در تعصب و نژاد” برای کارکنان آن سازمان در صورتحساب یا لیست به عنوان “شجاع گفتگو در اطراف تعصب نژادی و بی عدالتی” با توجه به داخلی توجه دیده می شود ProPublica. اما دیدگاه توسط کارکنان ساخته شده در مورد جلسه مشترک با ProPublica بیان قابل لمس نا امیدی با آژانس رهبری و اشاره کرد که ارشد ترین مقام رسمی در این وبینار چپ در اوایل.

یک دیدگاه متهم آژانس با استفاده از “سکوت و بوروکراسی” به دفن شکایت در حالی که یکی دیگر نوشته است که زنان سیاه و کارکنان بومی بودند در حال حاضر صحبت کردن در مورد آزار و اذیت و آزار و تلافی آنها مواجه شده بودم پس از سالها سکوت. یک نفر شکایت کرده است که در جلسه بود و نه اجباری و نه بیشتر شامل رهبران ارشد.

ProPublica گزارش این ماه که مریت Corrigan به تازگی گرفته شده تا یک موقعیت برجسته در USAID. Corrigan دارای سابقه آنلاین, پست, افشاگری در دموکراسی لیبرال و فمینیسم و او گفت: ایالات متحده آمریکا است که در چنگال یک “انسان-امپراتوری” هل دادن “استبدادی همجنسگرایان دستور کار است.”

و واشنگتن پست در گزارش ماه گذشته که علامت کوین لوید یک حزب چای فعال با سابقه ساخت و های ضد اسلامی نظرات شخصی خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی خواهد بود و به این سازمان جدید آزادی مذهبی مشاور.

هفته گذشته جان Barsa, USAID سرپرست, مدیر, دفاع Corrigan لوید و دیگری منصوب با سابقه ضد فراجنسیتی نظرات گفته بودند “متعهد به تصویب سیاست های رئیس جمهور Donald J. Trump.”

هفت سناتور دموکرات نوشت: به Barsa در روز چهارشنبه و با ذکر ProPublica گزارش, گفته, استخدام لوید و Corrigan “خطرات بیگانه پرسنل زحمتکش در USAID — نه تنها زنان مسلمان و اعضای جامعه همجنسگرایان — اما هر کارمند است که حق تاسف است که افرادی که در برگزاری این نمایش ها منصوب شدند به نمایندگی برتر جهان توسعه بین المللی آژانس است.”

امضا کنندگان شامل چهار نفر از اعضای کمیته روابط خارجی مجلس سنا و بن کاردین, Tim Kaine, Cory Booker و Jeff Merkley و همچنین کریس ون Hollen و پاتریک لیهی که نشستن در مجلس سنا تخصیص بودجه کمیته فرعی نظارت بر USAID. سناتور. کریستن جیلیبرند نیز امضا کرد این نامه است.

“ما مصرانه از شما را به سرعت بررسی هر دو افراد گذشته اظهارات و برای خاتمه اشتغال در آژانس توسعه بین المللی باید این گزارش ها دقیق” آنها نوشت.

آژانس توسعه بین المللی نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>