دموکرات کلرادو در سنای نامزد shive هنگامی که توصیف سیاه وزیران به عنوان “بیان”

در یک ناهار با, بیشتر مترو دنور وزرا داد در 2019, کلرادو در سنای نامزد shive, با اشاره به یک گروه از وزرا گفت: “این بچه ها هستند تا بیان” نقشه کشی در یک نژادپرست استعاره در مورد مردم سیاه و سفید.

نظرات کشف شده و در توییتر توسط کلرادو افزایش PAC یک محافظه کار گروه حمایت متمرکز در سنا نژاد به سرنگون آسیب پذیر جمهوریخواه ایالت کوری گاردنر آخرین در یک سری از gaffes که سابق فرماندار کلرادو تا به حال به عذرخواهی.

در مورد ویدئو Hickenlooper کمپین گفت: “جان ساخته شده به دست آورده و یک ائتلاف گسترده ای از پشتیبانی که شامل تاییدیه از دنور وزرا داد (در این ویدئو شما مرجع) دنور شهرداران مایکل هنکاک و ولینگتون Webb سناتور کامالا هریس CBCPAC و استیسی آبرامز. او را نیز منتشر عدالت برای همه طرح تخمگذاری چشمگیر پلیس اصلاحات او را با فشار به عنوان سناتور.”

در هفته های اخیر Hickenlooper تا به حال به راه رفتن به عقب و گفت “هر زندگی و مسائل” و عذرخواهی برای مقایسه با کار سیاسی کارکنان به شلاق در “باستان برده کشتی.”

“تصور کنید که یک باستان برده کشتی” Hickenlooper گفت: در سال 2014 تصویری منتشر شده توسط تی Anderson, دنور, عضو هیئت مدیره مدرسه و جوانترین سیاه نامزد تا کنون انتخاب شده به دولتی در دولت طراحی می خندد از جمعیت “با آن مرد با شلاق و شما در حال پارو زدن. ما مقامات منتخب هستند که در حال پارو زدن.”

او عذرخواهی برای این دیدگاه ساخته شده است که آن را به رسانه ملی پوشش از واشنگتن پست به سان فرانسیسکو کرونیکل و NBC. “گرفتن یک نگاهی به این ویدئو از شش سال پیش من تشخیص می دهم که نظرات من بودند ، من قصد آنها می شود. من پیشنهاد من عمیق ترین عذر خواهی” Hickenlooper گفت: در بیانیه منتشر شده در مبارزات انتخاباتی خود را.

Hickenlooper خواسته شده بود در مورد سری های اخیر “نژادی gaffes” در طول یک بحث سهشنبه در برابر اندرو Romanoff های مترقی او مواجه خاموش در برابر در ژوئن 30 اولیه. بحث مدیر از او پرسید که آیا او “از تماس با این لحظه در امریکا است.”

Hickenlooper عذرخواهی دوباره برای نظرات خود را. “Black lives matter,” او گفت: رفتن به صحبت در مورد اهمیت حساب با ملت بی شمار سیستمیک نابرابری.

پاسخ در همان بحث به یک سوال در مورد آنچه “defunding پلیس” به معنی به او Hickenlooper قادر به در واقع پاسخ به این سوال. به جای او صحبت کرد و برای نزدیک به یک دقیقه در مورد راه های بی شمار او “نمی تواند به اندازه کافی” برای بهبود پلیس پاسخگویی در حالی که در کلرادو ، در واقع به عنوان شهردار دنور, جایی که او در خدمت از سال 2003 تا 2011, Hickenlooper استخدام یک معمار از اکنون افشا و خنثی “تئوری پنجره شکسته” از پلیس به مشورت برای دنور اداره پلیس.

در اوایل بحث در این ماه Hickenlooper بود پرسید: “چه Black Lives Matter به شما چیست؟” پاسخ او: “سیاه و سفید زندگی می کند, ماده به معنی هر زندگی مهم است.” دو روز در پایان در میان نصب عمومی انتقاد Hickenlooper توییتی روشن کرد و گفت “Black lives matter” و با صدور بیانیه ای به کلرادو خورشید راه رفتن به عقب نظرات گفته او misspoke.

او نیز رو به افزایش اخلاق جنجالپس از کلرادو مستقل کمیسیون اخلاق در بر داشت او نقض قانون دولت در سال 2018 با پذیرش رایگان جت خصوصی سوار و مازراتی سوار شدن کرایه تاکسی از زمانی که او به عنوان فرماندار. هفته گذشته پنج عضو پانل رای به جریمه او $2,750 برای برآورد هزینه هدیه.

Romanoff سابق دولت و مجلس بوده است, تایید شده توسط بیش از 250 مقامات منتخب در کلرادو همراه با محلی و ملی گروه های زیست محیطی مانند طلوع آفتاب حرکت انقلاب ما در مترو دنور و فعال محیط زیست و 350.org از بنیانگذاران لایحه McKibben. هنوز هم برای بیشتر قسمت ها, مبارزات انتخاباتی خود برداشت عمده ملی مترقی پشتیبانی مانند شورشیان نامزدها در کشورهای دیگر داشته باشد. در کنتاکی برای مثال برخی از دولت برجسته ترین دموکرات به تایید سنا نامزد چارلز بوکر بیش از امی مک گراث ایجاد را انتخاب کنید همراه با پیشرو مترقی مانند بهداشت ، برنی ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

Hickenlooper در ضمن تا به حال مقدار زیادی از کمک ملی دموکرات ها ، او تایید شده توسط سناتوری دموکرات کمیته کمپین دو روز پس از ورود به نژاد و رهبر اقلیت چاک شومر این اکثریت سنا تایید شده است و صرف بیش از 1 میلیون دلار به حمایت از او. به عنوان رهگیری که قبلا گزارش شدهکه DSCC هشدار داده مشاوران بودند که با توجه به کار با Romanoff.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>