دموکرات مواجه مترقی اولیه چالش علائم نامه حمایت از کاهش امنیت اجتماعی — سپس بی سر و صدا پیاده روی آن را پشت در خانه

واشنگتن Rep. درک کیلمر صندلی از شرکت های بزرگ-دوستانه جدید دموکرات ائتلاف در میان 30 آمریکا که جمهوری خواهان پیوست در امضای نامه ای خواستار کاهش امنیت اجتماعی در اوایل این ماه.

در این نامه که خطاب به مجلس نانسی پلوسی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی قانونگذاران استدلال کرد که آینده coronavirus تسکین قانون باید شامل اصلاحات بودجه برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. نمایندگان مجلس نیز خواسته رهبری به آدرس “با فشار دادن این موضوع از بدهی های ملی است.” یکی از سیاست های خود را توصیه دیابت میت رامنی اعتماد عمل می کنند شده است به عنوانیک طرح برای روده امنیت اجتماعی در پشت درهای بسته.”

ایده برش مزایای تامین اجتماعی است به شدت منفور در میان آمریکایی ها و به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک مسئولیت سیاسی اخیرا برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در طول دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه با سن. برنی ساندرز. یک 2019 نظرسنجی در مورد این مسئله نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم مخالف کاهش به برنامه در حالی که یک سال 2018 نظرسنجی نشان می دهد که 66 درصد از مردم را در حمایت از نامزدها که می خواهید به گسترش قرارداد جدید دوران برنامه.

اما کیلمر که در مواجهه با یک چالش اصلی در ماه اوت از مترقی ربکا کشیش بخش در واشنگتن 6th کنگره منطقه را پوشش می دهد که بسیاری از تاکوما شده است تلاش برای راه رفتن حمایت خود را از نامه و حمله تامین اجتماعی در نامه به ترکیبات که تا به حال با او تماس با نگرانی در مورد سیاست توصیه. کنگره نوشت که او شده است و ادامه خواهد داد به یک “آوازی حریف از تلاش برای تضعیف موجود مزایای تامین اجتماعی” تاکید کرد که او یک شرکت حامی اعتماد عمل می کنند و قصد ندارد به شرکت حامی آن با توجه به یک کپی به دست آمده توسط رهگیری. او همچنین حمایت خود را از امنیت اجتماعی 2100 عمل می کنند که تقویت و گسترش برنامه مزایای.

اعتماد عمل می کنند که رامنی معرفی ماه اکتبر گذشته خواهد ایجاد کنگره “کمیته نجات” وظیفه نوشتن قانون ارائه 75 سال از پرداخت بدهی فدرال وجوه اعتماد است که کمک مالی به برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی و مدیکر بزرگراه ها و حمل و نقل انبوه و دولت حقوق بازنشستگی. کمیته ملی برای حفظ امنیت اجتماعی و مدیکر انتقاد و پیشنهاد در آن زمان گفت: این امر “راه اندازی یک فرایند قرار می دهد که منافع در خطر وادار به میلیون ها نفر از آمریکایی ها بر روی یک مسیر به سمت فقر است.”

دیگر گروه های حمایت مانند تامین اجتماعی کار می کند و Puget صدا طرفداران برای بازنشستگی اقدام یا PSARA, نیز مبارزه با رامنی پیشنهاد نصب یک افزایش فشار مبارزات انتخاباتی خود در آوردند. امنیت اجتماعی با این نسخهها کار شده است و رسیدن به هر عضو کنگره که امضا بر روی نامه درخواست آنها را به مخالفت با کاهش و برنامه ریزی برای اجرای تابلوهای تبلیغاتی علیه دموکراتیک تشکر. استفانی مورفی از فلوریدا گفت: “الکس Lawson, مدیر اجرایی. گروه جشن کیلمر بیانیه حمایت از گسترش مزایای گفت: دیگر 59 اعضا باید به دنبال خود منجر شود.

“این واقعا با یک چشم نسبت به پرداخت بدهی این صندوق که من امضا بر روی این نامه” کیلمر نوشت: با استناد به بزرگراه صندوق که پول از فدرال سوخت مالیات به عنوان یک مثال از این نوع از برنامه او در ذهن داشت. “آن را از طریق این لنز که من در اصل این بازدید هدف از این نامه من را امضا کردند. اما به نظر من این نامه که امروز خود را از طریق لنز من تشخیص معتبر نگرانی شما مطرح شده است. لطفا می دانم که قصد من نیست و نخواهد بود — به تاثیر این حیاتی به دست آورده به نفع برنامه است.”

ابتدایی خود را حریف نمی کند آن را خرید.

“3 گزينه وجود دارد: Rep. کیلمر نمی خواندن نامه او را امضا کرد, او نمی داند که در مورد تاریخ از هر دو حزب تلاش برای کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر یا او را به کیک خود و خوردن آن را بیش از حد: عموم ستایش تامین اجتماعی در حالی که بخش خصوصی در تلاش برای کاهش آن” پرشن گفت: رهگیری. “آیا او امضا نامه ای به علت سهل انگاری و جهل و یا doublespeak روشن است او نباید به نمایندگی از واشنگتن 6 منطقه که در آن 20 درصد از ساکنان ما بالای 65 سال هستند.”

پرشن 35 ساله سازمان و عضو حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا در حال اجرا است در یک قابل اعتماد آبی منطقه در بلند پروازانه پلت فرم که شامل مدیکر برای همه, سبز, جدید, مقابله, ملی, اجاره, کنترل و طیف وسیعی از نرم افزار-کار سیاست.

“این سخت نیست,” او اضافه شده است. “هیچ افزایش سن بازنشستگی. هیچ به اصطلاح ‘زنجیر-شاخص تورم مصرف کننده.'” — یک نمایه سازی و اندازه گیری است که می تواند کاهش سرعت که در آن مزایای افزایش — “هیچ کاهش پول مردم ما نیاز به زنده ماندن. بدون پیوستن با محافظه کاران به تضعیف بزرگترین ضد فقر برنامه در تاریخ ما است. که غیر قابل قبول به مادر بزرگ در تاکوما صحبت من با کسانی که زندگی در 750 دلار در ماه و پرداخت 650 دلار در اجاره و آن را غیر قابل قبول برای همه سالمندان در منطقه است.”

در یک بیانیه کیلمر انتخاباتی تصریح کرد حمایت خود را از قانونی که گسترش برنامه. “او مخالف تلاش برای خصوصی سازی تامین اجتماعی و به قطع مزایای خود را تمام وقت در دفتر” نوشت: مدیر سیاسی کالین مک کین. “چرا که او بوده است سازگار قهرمان برای افراد شاغل و بازنشستگان و توانایی خود را به زندگی با عزت را درک کیلمر تنها نامزد در این مسابقه تایید شده توسط دولت واشنگتن و کار کرد.”

هر چند این بیماری همه گیر مجبور پرشن به حالت تعلیق canvassing و محوری به طور کامل دیجیتال مبارزات انتخاباتی خود جمع آوری کمک های مردمی افزایش یافته است در سه ماهه قبلی است. کیلمر یک وقت از هفت سال قابل توجه است جمع آوری کمک های مردمی استفاده با 3.5 میلیون دلار پول نقد در دست. پارسونز کل جمع آوری کمک های مردمی می آید به کمی بیش از $122,000 بیش از $44,000 از آن مطرح شده در سه ماهه اول که بیش از کیلمر دموکراتیک رقبای مطرح شده در 2014, 2016 و 2018 ترکیب شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>